Şimdi Ara

SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
51.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar saçı parlak göstermeyen doğal mat sanki saça hiçbirşey sürülmemiş gibi gösteren bir saç şekillendirici var mı ? Bir çok şekillendirici kullandım fakat hala aradığım şeyi bulamadım.Yardımcı olurmusunuz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_ChaTLaK -- 15 Nisan 2008; 20:43:56 >

• Köpük denedin mi?
  • Aradığın şey bu. Şanslısın çünkü bu konuyu çok önceleri bende açmıştım fakat bu üründen bahseden kimse olmamıştı. Senin gibi bende aynı özelliklere sahip şekillendirici arıyordum ve iyi bir kuaförden bu marka ve modelin tavsiyesini aldım. yaklaşık 2 senedir kullanıyorum. saçıda beslediğini söyleyebilirim.

OSİS MESS UP ( mutt gum ) 100 ml.

http://www.parfummarketim.com/pinfo.asp?pid=439
  • mess up aldım peki bunun kullanımı nasıl ?
  • başka önerebileceğiniz bir ürün var mı ?
  • Kuru saça uyguluyoruz. Nohut büyüklüğünde ( ya da deneme yanılma ile uygun bulduğunuz miktarda ) alıp istediğiniz şekli veriyorsunuz. Çok hafif nemli de olabilir eğer saçınız çok sert ve sık ise.
  • rüzgarda falanda saçın şekli bozulmuyor dimi
  • Kesinlikle hayır. Saçınız dağılsa bile ki bu uzun saçlar için geçerli tekrar aynı şekli verebilirsiniz. Şekillendiricinin özelliği bu. En önmeli yani kendine has bir şampuan gerektirmemesi. Benzeri şekillendiricileri saçtan sökmek için ya şampuanını almak zorundasınız ya da defalarca saçınızı yıkamalısınız.

quote:

Orjinalden alıntı: Coder85

rüzgarda falanda saçın şekli bozulmuyor dimi
  • eyvallah dostum alıcam bunu aklıma yattı ne kadar gidiyor sende bu mess up
  • Saçın uzun ya da kısa olmasına bağlı ben saçımı orta uzunlukta bıraktığım için ( 7 numara oluyor sanırım ) yaklaşık iki buçuk 3 ay gidiyor. Biraz daha kısa saçta oldukça uzar bu süre.
  • Elidor şekillendirici koruyucu kremi zaman zaman kullanıyorum, denemeye değer.

SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİLER
  • Elidor oldukca başarılır. Elettiriklenmeyi ve kabarmayı önlüyor şekilde veriyo gercekden.
  • Bence de.

Elidor, arkadaşın aradığı özelliklerde, tavsiye ederim.

* düzeltme: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msky77 -- 17 Nisan 2008; 19:11:17 >
  • Elidor krem 7/24 kullanıyorum nerdeyse 4-5 senedir... kıvamı şampuan gibi olduğu için sürmesi daha rahat ve ne kadar sürdüğümü biliyorum ayrıca jöleden daha az sürmeme rağmen daha iyi dağılıyo.. ama jölede nereye ne kadar sürdüğümü anlayamıyorum dolayısıyla daha fazla sürüyorum bu da saça zarar... şuan loreal deniyorum fena değil... ama enin de sonunda Elidor krem 7 24 e geri dönücem sanırım
  • Elidor 7/14 gerçekten iyi, hem saçı şekle sokuyor hem kazık gibi yapmıyor hatta saç şekillendirici ile kullanıldığı vakit daha hoş oluyo ma fazla kurutmayın saçı
  • osis mess up aldım.peki kullanımı nasıl olucak saçlarım uzun ne kadar sürmeliyim ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: By_ChaTLaK

osis mess up aldım.peki kullanımı nasıl olucak saçlarım uzun ne kadar sürmeliyim ?

Ne Kadara Aldın???
  • benim saçlar kıvırcık ama kaldırıp düz olmasını istiyorum,bana ne önerirsiniz ?
  • fön makinası
  • bendede aynı sorun var sanırım saça su değmesin anında kabarıyor şekli şemali kayıyor
    saç kremleri saç döker diye biliyorum bende yoksa doğru değil mi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.