Şimdi Ara

DAĞ.KOMD.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI ISPARTA EĞİRDİR (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
1
Favori
82.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamm bende sabah erkenden arar ayırtırmaya çalısırım..ilk fırsatta alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Akdora

tamm bende sabah erkenden arar ayırtırmaya çalısırım..ilk fırsatta alırım.

Erken almak en mantıklısı, kolay gelsin.
  • Devrelerim bende Amasyadan geliyorum cuma öğlene kadar Eğirdir de olurum heralde.
  • gençler 345..bilmiorum benden önce bilgi veren var mı ama ben yine de yazıyım biz bişe bilmeden gittiydik..öncelikle niye ben..benden olur mu gibi soruları unutun..artık burdasınız.şans.sağlık açısından uygun olmayanlar tuzlaya yollancak.ordan da buraya gelenler olur diye düşünüorum.burda paso atlıcanız zıplıcanız sürüneceğniz dağ taş demeden yürüceğniz.31e 3 ü uygulucağnız kısaca.her yer yeşil.adam gibi adam bir bölük komutanı karşılacak sizi.ilk başlar zordur lakin sonradan zevkli hale gelir. bu sporu iyi olanlar usta birliğini kendileri seçme hakkı kazancak. geriye kalanlar kuraya gircek ordan da güneydoğuya.orda kol komutanı olcağnız.asıl zor kısmı orası.burda olabildiğince eğlenmeye ve öğrenmeye bakın.içgüvenlik eğitimi lcanız.komando eğitim alıp içgüvenlik piyade birliğine atanacaksınız. doğuya giden çoğunluk sağlam para biriktircek..eğirdirin yemekleri iyidir. biz banyo sıkıntısı yaşadık..siz yaşamazsınız diye düşünüyorum.iletişim sorunu yok.botları alırken dikkat edin.çok işiniz olcak botlarla.öksürük şurubu yanınızda bulunsun havasındanmıdır nedi acaip öksürüyo insan camilide. bana göre şanslı bir kura olmuş ..hepinize hayırlı olsun..

• geldik geldik :) her ananın oğlu asker olur ama her kızın sevdiği komando olamaz diyorum başkada bişey demiyorm size :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysk8919

tertipler teslim olmadan önce buluşup beraber teslim olalım ne dersiniz??

Bende dizimden dolayı reffüze olabilirim muhtemelen hocam yine beraber olabiliriz inşallah. Buarada hep beraber teslim olabilirsek cok cok iyi olur sıkılmayız yalnız hissetmeyiz en azından. Ben Çorumdan 20.00 gibi binmeyi düşünüyorum Cuma sabahı saat 7.00 da orada oluyor otobüs Isparta otogarda. Sizlerde yazarsanız ona göre iletişime gecebiliriz

• Tertipler merhabalar

sizin yasadıklarınızın aynısını yasıodum meslekci olarak cıkmayı beklerken komando olmak simdiden psikolıjık acıdan yıpratmaya basladı. ben gözlukte kullanıorum nasıl benı komando yaptılar anlamıyorum

istanbuldan gidecek olanlar pm atsın telini bıraksın bı koordine olalım bulusalım toplu gidelim
  • EMRE KARAKAYA
    Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı P.Komando
    Statüsü Yedek Subay Komando
    Branşı KOL.K.
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi DAĞ.KOMD.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI
    ISPARTA EĞİRDİR
    İlk Katılışını Yapacağı Tarih 12.04.2013
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri -
    - -
  • quote:

Orijinalden alıntı: ms9081

quote:

Bende dizimden dolayı reffüze olabilirim muhtemelen hocam yine beraber olabiliriz inşallah. Buarada hep beraber teslim olabilirsek cok cok iyi olur sıkılmayız yalnız hissetmeyiz en azından. Ben Çorumdan 20.00 gibi binmeyi düşünüyorum Cuma sabahı saat 7.00 da orada oluyor otobüs Isparta otogarda. Sizlerde yazarsanız ona göre iletişime gecebiliriz

ben de ankaradan geliyorum tertip, cuma sabah 6.30 civarı otogarda olcam, orda buluşalım o zaman, ancak telefon olmadan zor olcak, telefon işini napcaz, üstteki dedelere bi soruyum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayatmallaşıncagüzel

gençler 345..bilmiorum benden önce bilgi veren var mı ama ben yine de yazıyım biz bişe bilmeden gittiydik..öncelikle niye ben..benden olur mu gibi soruları unutun..artık burdasınız.şans.sağlık açısından uygun olmayanlar tuzlaya yollancak.ordan da buraya gelenler olur diye düşünüorum.burda paso atlıcanız zıplıcanız sürüneceğniz dağ taş demeden yürüceğniz.31e 3 ü uygulucağnız kısaca.her yer yeşil.adam gibi adam bir bölük komutanı karşılacak sizi.ilk başlar zordur lakin sonradan zevkli hale gelir. bu sporu iyi olanlar usta birliğini kendileri seçme hakkı kazancak. geriye kalanlar kuraya gircek ordan da güneydoğuya.orda kol komutanı olcağnız.asıl zor kısmı orası.burda olabildiğince eğlenmeye ve öğrenmeye bakın.içgüvenlik eğitimi lcanız.komando eğitim alıp içgüvenlik piyade birliğine atanacaksınız. doğuya giden çoğunluk sağlam para biriktircek..eğirdirin yemekleri iyidir. biz banyo sıkıntısı yaşadık..siz yaşamazsınız diye düşünüyorum.iletişim sorunu yok.botları alırken dikkat edin.çok işiniz olcak botlarla.öksürük şurubu yanınızda bulunsun havasındanmıdır nedi acaip öksürüyo insan camilide. bana göre şanslı bir kura olmuş ..hepinize hayırlı olsun..

dede cep telefonu götürelim mi giderken? içeri sokmasalar bile girişte teslim alıp çıkarken verirler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: civilengtr

Tertipler merhabalar

sizin yasadıklarınızın aynısını yasıodum meslekci olarak cıkmayı beklerken komando olmak simdiden psikolıjık acıdan yıpratmaya basladı. ben gözlukte kullanıorum nasıl benı komando yaptılar anlamıyorum

istanbuldan gidecek olanlar pm atsın telini bıraksın bı koordine olalım bulusalım toplu gidelim

gözlük kullanıyosan istanbul tuzlaya göndercekler tertip merak etme, ben de aynı durumdayım. meslekçi olsak iyiydi ama nasip artık. biz ms9081 le cuma sabah 7 gibi Isparta otogarda buluşcaz, siz de cuma sabah orda olacak şekilde gelirseniz buluşuruz orda.
  • kardeşim mrb bende orduluyum yarın yola çıkcam hangi firmayla gidiyosun_?
  • Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    351'inci Dönem Yükseköğretim Kurumu Mezunlarının Sınıflandırma Sonuçları
    Sonuç Açıklama Tarihi: 10 Nisan 2013
    T.C. Kimlik Numarası 47443587552
    Aday Numarası 70781
    Adı ve Soyadı MUHAMMET DÜŞÜNÜŞ
    Baba Adı MUSTAFA
    Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı P.Komando
    Statüsü Yedek Subay Komando
    Branşı KOL.K.
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi DAĞ.KOMD.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI
    ISPARTA EĞİRDİR
    İlk Katılışını Yapacağı Tarih 12.04.2013
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri -
    - -
    DİKKAT En geç 12 Nisan 2013 günü mesai bitimine kadar DAĞ.KOMD.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI( EĞİRDİR / ISPARTA ) NA KATILINIZ.
    Broşür Birlik bilgilendirme broşürüne ulaşmak için tıklayınız
    Sorgulama sayfasına geri dönmek için tıklayınız...

• quote:

quote:

quote:

ben de ankaradan geliyorum tertip, cuma sabah 6.30 civarı otogarda olcam, orda buluşalım o zaman, ancak telefon olmadan zor olcak, telefon işini napcaz, üstteki dedelere bi soruyum.

Hocam ankaradan hangi firma ve kacta biniosun

• cep telefonlarını götürün telefonlar alınmıyor ancak şarj konusunda zorluk çekersiniz

345.ten selamlar
  • Has Otobüs firmasıyla gidiyorum, oradan geçer mi bilmiyorum ama araştırmak lazım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

00.30 kamil koç.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

00.30 kamil koç.

Otobüs saatlerini ayarlayabilirsem bnde ank. üzerinden gelmeyi düşünüyorum koltuk no kaç :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

00.30 kamil koç.

Otobüs saatlerini ayarlayabilirsem bnde ank. üzerinden gelmeyi düşünüyorum koltuk no kaç :D

koltuk no 4, en önden aldım güzel oluyo ama 3 numarayı almış birisi malesef, ancak otobüs boş görünüyo şu an, alabilirsen aynı otobüse al biletini boş koltuk olur nasıl olsa beraber gideriz

• Bende sabah 7 de ısparta otogarda olacam , gece 23.30 bursadan biniyorum, benide alın tertipler otogardan :)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.