Şimdi Ara

tellcom/smile/superonline?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar etrafımızda bircok yerde turkcell'e ait olan tellcom sirketinin adsl kampanyasını gormeye basladık, onun kardesi superonline de aynen, dogan holding'in de smile'i var, aklıma ilk gelen bu operatorler ve fiyatları da ttnet ile aynı, yeni abone olanlara da modem filan veriyorlar, tellcom//superonline/smile adsl kullanan var mi icimizde? Yorumlarınızı alabilir miyiz? Paylasim acisindan iyi olacagini dusunuyorum....
    TTNET'E

• hepsının alt yapısı zaten ttnet
  • orası oyle evet ama ttnet'ten alıp satarken bana bir problem yansıtıyorlar mı acep diye merak ediyorum... herkesin senin kadar güzel imkanları yok ustam internete bağlanabilmek için biz de kendi evimizde bi kablosuz ağ kurmaya uuraşacaz beleşe getirmeye çalışıyoruz:D
  • tellcom quiknet telekomdan bağımsız bir altyapıya sahip, 5 mbit sınırsız bağlantıyı 49ytl / 100 mbit' i 109 ytl' ye sunan farklı bir fiberoptik altyapı hizmeti. Bunu belirtmekte fayda var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: feanorringeril

tellcom quiknet telekomdan bağımsız bir altyapıya sahip, 5 mbit sınırsız bağlantıyı 49ytl / 100 mbit' i 109 ytl' ye sunan farklı bir fiberoptik altyapı hizmeti. Bunu belirtmekte fayda var.

Yurt dışı çıkışları yine telekom'dan alıyor şu an Tellcom Quiknet, aynı şekilde yurt içinde de.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mech-ic

orası oyle evet ama ttnet'ten alıp satarken bana bir problem yansıtıyorlar mı acep diye merak ediyorum... herkesin senin kadar güzel imkanları yok ustam internete bağlanabilmek için biz de kendi evimizde bi kablosuz ağ kurmaya uuraşacaz beleşe getirmeye çalışıyoruz:D

Bak başıma geleceğini bildiğimden normalde kolay kolay projelerimi paylaşmam çünkü biliyorum forumda bişiler öğrenmeye çalışmaktan çok boş konuşan insanların daha cok fazla olduğunu, gel bak gör "ThisisaNightmare" adlı arkadasımız okadar emeğe ve benım bu konu hakkında hala yeterı kadar bılgı sahıbı olmadığımı alcak gönüllülükle belirtmeme rağmen ne yazmış Farkındamısın bilmiyorum 2004 yılından berı donanım haberin kayıtlı üyesiyim ve mesaj sayım hala 300 un altında olan bırıyım,çünkü hep insan olan insanlarla bilgimi tecrubemı paylasma teraftarı oldum. Bukadar emeğime tecrube paylaşımıma karşılık böyle bir cevap anlatılmaz kırdı inciltti üzdü beni gercekten alındım yani. Konuyla ilgilenen bişiler öğrenmek isteyen arkadaşlar başımın tacı, ama bu tatsız olaydan sonra artık form içinde bu tür paylaşımlara gireceğimi sanmıyorum. Bu tarz konularla ilgili arkadaşlar merak ettikleri hakkında pm atarlar bende en etkili şekilde pm le anlatmaya çalışırım
    Formun linki
    http://forum.donanimhaber.com/m_22256070/mpage_1/key_//tm.htm#22428679
  • quote:

Orjinalden alıntı: msserin

quote:

Orjinalden alıntı: mech-ic

orası oyle evet ama ttnet'ten alıp satarken bana bir problem yansıtıyorlar mı acep diye merak ediyorum... herkesin senin kadar güzel imkanları yok ustam internete bağlanabilmek için biz de kendi evimizde bi kablosuz ağ kurmaya uuraşacaz beleşe getirmeye çalışıyoruz:D

Bak başıma geleceğini bildiğimden normalde kolay kolay projelerimi paylaşmam çünkü biliyorum forumda bişiler öğrenmeye çalışmaktan çok boş konuşan insanların daha cok fazla olduğunu, gel bak gör "ThisisaNightmare" adlı arkadasımız okadar emeğe ve benım bu konu hakkında hala yeterı kadar bılgı sahıbı olmadığımı alcak gönüllülükle belirtmeme rağmen ne yazmış Farkındamısın bilmiyorum 2004 yılından berı donanım haberin kayıtlı üyesiyim ve mesaj sayım hala 300 un altında olan bırıyım,çünkü hep insan olan insanlarla bilgimi tecrubemı paylasma teraftarı oldum. Bukadar emeğime tecrube paylaşımıma karşılık böyle bir cevap anlatılmaz kırdı inciltti üzdü beni gercekten alındım yani. Konuyla ilgilenen bişiler öğrenmek isteyen arkadaşlar başımın tacı, ama bu tatsız olaydan sonra artık form içinde bu tür paylaşımlara gireceğimi sanmıyorum. Bu tarz konularla ilgili arkadaşlar merak ettikleri hakkında pm atarlar bende en etkili şekilde pm le anlatmaya çalışırım
    Formun linki
    http://forum.donanimhaber.com/m_22256070/mpage_1/key_//tm.htm#22428679

Adam emek harcayıp sistem kurmuş bunun maddi açıdan imkanlarla alakası yokki. Cebinde milyarlık kartlarla dolaşıpta sadece kamerasını çözünürlüğüne göre telefon alan o kadar çok insan var ki. Belki @msserin anlattığı sistemlerden hiç birini yapmıyacağım ama böyle güzel projeleri görmek ve kendi dilimde okumak çok güzel. Sen paylaşımlara devam et @msserin kardeş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.