Şimdi Ara

adsl kazıgını yedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklasık 2 senedir lımıtlı 4 gb kullanıcısıydım mart ayının basında limitsiz 1 Mbps paketine geçtim 49 ytl gelmesi gereken fatura 67.50 geldi aradaki 17.50 ytl lik neden kaynaklanıyo olabilir başına boyle bir şey gelen var mı ?

• bende yazın 19 milyonluktan uye oldum adsle fakat banada ocaktan beri 49 gelio.. 15 ytl kota aşımı var gerisini kazık geçiriolar... ttnet kadar adi bi şirket yok 2 sene çıkmazsın diye kağıt imzalatmasalar bi dk durmam bırakırım
  • ay ortasında geçiş yaptırmışsın galiba o ücrette kist ücretiydi sanırım tamamen KAZIK olan bir ücret geçmiş olsun arkadaşım...
  • TTNet kazığını geçirmiş.. Sınırsız TurboNet'in hayırlı olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MdbK -- 8 Nisan 2008; 13:45:48 >
  • Burda hiç bir kazık sözkonusu değil limitli tarifeden limitsize geçiş yapmışsın muhtemelen ay ortasında geçiş yaptın.Geçiş yaptığın tarihe kadar olan kullanmış olduğun limitli internet ücreti + geçiş yaptığın tarihten ay sonuna kadarki limitsiz fatura tutarı birleşirse ortaya bu sonuç çıkar.Birde kotanı zorlamışsan gayet normal Ayrıca Kıst aylık ücret sabit bir ücret değil ne kadar kullanırsan o kadar alınan bir ücret...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FA5T -- 8 Nisan 2008; 12:08:33 >
  • telekomdan kazık yemeyen vatan evladı kaldımı memlekette
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.