Şimdi Ara

Red Screen Of Death(Kırmızı ekran hatası)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,Assassin's Creed oyununu Vista üzerinden oynarken sistem düşüyor ve kırmızı ekran hatası veriyor..Sistem çok kısa bir sürede sanal bellek dökümünü bitirdiği için hata koduna ulaşamıyorum(Göremeyorum).Kırmızı ekran hataları hakkında bir bilgisi olan var mı?İlginiz için saolun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Q13ik -- 7 Nisan 2008; 8:00:31 >

• vista da kırmızı ekran hatasını senden duyuyorum. mavi ekranı duymuştuk ama mac os x ler kırmızı ekran veriyor bildiğim kadarıyla.
  • Hocam ilk görünce ben de şaşırdım,ilk önceleri sallamıyordum fakat fazlalaşınca dikkatimi çekti..Neti aradım fakat doğru düzgün bir bilgi yok.Araştırdığım kadarıyla;mavi,sarı,kırmızı,mor ve yeşil ekran hataları mevcutmuş..Dalga geçmiyorum..
  • Arkadaşlar konu GÜNCEL..
  • bir araştırma yaptım vista nın beta sürümlerinde kırmızı ekran hatası çıkıyormuş final sürümlerinde ise kırmızı ekran hatası sadece boot loader hatalarında karşılaşılıyormuş. yani yapıcağın şey windows ön yükleyicisini onarmak. vista cd sini takıp yüklemeyi onarmayı seç.
  • Os'um Vista:Ultimate ve tam sürüm yeni beta değil,fakat önerin için sağol deneyceğim
  • Üzerinde beyaz yazılar olan mavi kartonu gösterseniz şimdi bile kaçarım.
    Vista kullanmamak için iyi bir neden daha. Bırakalım kırmızı güzel bir renk olarak kalsın.
    RSOD..
  • RSOD genellikle PS1 ve PS2'lerde çıkıyor. Çünkü RSOD ekran kartı ile ilgili bir sorun. Ve bazen ekran kartı sorunları oyunlardan çıkabiliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.