Şimdi Ara

Kota kendiliğinden bu derece yermi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar 4GB kotalıdayım şu anda işin garip tarafı şu: kotaya geçeli 6 gün oldu eydsl diye bir kota takip programı kullanıyorum,2 gün önce bir film indirdim 700mb'lık bugün kotamı güncelleyim dedim ne göreyim kota 1.700mb olmuş bu nedir allah aşkına????

sadece sitelerde geziyorum forumlar felan,müzik yok,youtube yok,ona benzer kotadan yiyebilecek bişey yok,sizce normalmı 2 günde kotanın 700mb'dan1.700mb yükselmesi ?

ne yapabilirim kotamda bir yamukluk olup olmadığını nerden ve kimden öğrenebilirim ???

• arkadaşlar 8 kişi okumuş ama yanıt yok,lütfen sadece okumayın bilen varsa yanıtlasın birbirimize yardımcı olalım....
  • kablosz bağlanıyorsan ve şifre koymadıysan olabilir
  • Bunun nedeni %99 svchost.exe dir.Netlimiter 2 pro indir orada kotanın nereye gittiğini göreceksin svchost.exe çalıştımı üzerine sağ tıklayıp kil conections diyiver. Bu sorundan ötürü benim de başım çok yandı kalıcı çözüm nedir bende bilmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: intelfan

Bunun nedeni %99 svchost.exe dir.Netlimiter 2 pro indir orada kotanın nereye gittiğini göreceksin svchost.exe çalıştımı üzerine sağ tıklayıp kil conections diyiver. Bu sorundan ötürü benim de başım çok yandı kalıcı çözüm nedir bende bilmiyorum.

ilgin ve bilgin için saol kardeş,nerdir bu svchost.exe yoksa bilgisayardaki bir yazılımmı yada programmı ??

aradım bulamadım'da ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.