Şimdi Ara

OPEL ASTRA H GİZLİ ÖZELLİKLER (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
705
Cevap
27
Favori
568.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

OPEL ASTRA H GİZLİ ÖZELLİKLER
  • Foto02

• Foto03

• Foto04

• Foto05

• Foto06

Arkadaşlar kusura bakmayıon fotoları ayrı ayrı yüklemek zorunda kaldım,problem yaşadım.Bu bilgi ekranlarındaki değerler neyi ifade ediyor,bunları ne sıklıkla kontrol etmeliyiz.hangi değerler arasında olmalılar,hangi dğerlere müdahale etme şansızmı vardı? bunları bilenler varmı? Teşekkürler.

• selam arkadaşlar, bişey sormak istiyorum. Çakmaklığınızda ışık yanıyor mu? Ben hiç hatırlamıyorum. Ama sanki hem küllük kisminda hemde çakmağın etrafındaki kırmızı şerit ışıklımıydı. Geçenlerde çakmağa şarj aletini taktım ve sanki artık ışıkları yanmıyor gibi de. Aracın 2005 model astra h.
  • Evet çakmaklığın etrafında kırmızı şerit ışık yanıyor.
  • Süper konu :D
  • Merhaba;
    3 gün önce 2012 model astra classic 3 essantia comfort dizel araç aldım. Yalnız aracın hız sabitleme sistemini bir türlü aktif edemedim. sinyal kolundaki üst tuşa basıyorum ama bir türlü çalışmıyor. Aracı sıfır aldım, sizce sorun bende mi araçta mı. Nasıl sabitleyebilirim hızı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkanl

Merhaba;
    3 gün önce 2012 model astra classic 3 essantia comfort dizel araç aldım. Yalnız aracın hız sabitleme sistemini bir türlü aktif edemedim. sinyal kolundaki üst tuşa basıyorum ama bir türlü çalışmıyor. Aracı sıfır aldım, sizce sorun bende mi araçta mı. Nasıl sabitleyebilirim hızı?

Hız sabitleme 30km/s hızdan sonra çalışır, eğer hala aktif olmuyor ise çok hafif fren pedalına basınız.
  • meraba arkadslar bende 2-3 hafta önce 2012 astra h aldım. aracla ilgili faydalı bilgiler alabilirmiyim.özellikle şu follow me home özelliğini merak ediyorum onu nasıl yapacaım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xcx_92

meraba arkadslar bende 2-3 hafta önce 2012 astra h aldım. aracla ilgili faydalı bilgiler alabilirmiyim.özellikle şu follow me home özelliğini merak ediyorum onu nasıl yapacaım?

Aşağıdaki linke bakınız....

http://forum.donanimhaber.com/m_22311555/mpage_1/f_/key_//tm.htmhttp://forum.donanimhaber.com/m_22311555/mpage_1/f_/key_//tm.htm
  • quote:

meraba arkadslar bende 2-3 hafta önce 2012 astra h aldım. aracla ilgili faydalı bilgiler alabilirmiyim.özellikle şu follow me home özelliğini merak ediyorum onu nasıl yapacaım?

kontak yarı kapalı iken selektör yap, hem far hem de geri lambaları yanıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: r7153

quote:

keşke kumanda dan yakma özelliği de olsa
  • arkadaslar bu bilgiler ne anlama gelio
  • quote:

arkadaslar bu bilgiler ne anlama gelio

sen yenisin galiba.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakanGurol

quote:

Orijinalden alıntı: r7153

quote:

keşke kumanda dan yakma özelliği de olsa

Kumandadan yakmak için.

http://www.opelx.com/hls-modul/
  • Merhaba arkadaşlar, 2005 astra h kullanıcısıyım. Dış dikiz aynası kumanda düğmesinin tırnaklarını kırdım, Kahramanmaraş'ta yaşıyorum, servislerde aradım bulamadım, komple kumanda düğmesini değiştirmem gerekiyormuş, servisler baya uçuk bi fiyat verdi. Aşağıya resimlerini yüklediğim parçayı bulabilir miyim, çıkmacılardan bulabileceğimi düşünüyorum ama buralarda nerde çıkmacı var bilmiyorum. Forumda bana yardımcı olacak arkadaşlarımız bulunuyor mu_?_ Kahramanmaraş'lılar veya bana temin edecek kişiler "pm" atabilirsiniz.

• Ben katlanır ayna yaptığım için bendeki normal 4lü boşa çıktı. Yardımcı olabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.