Şimdi Ara

OPEL ASTRA H GİZLİ ÖZELLİKLER (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
705
Cevap
27
Favori
569.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dtdt000

Arkadaşlar cd çalarım mp3 çalıştırmıyor bunun özel bir ayarı mı vardır ?

Alıntıları Göster
    arkadaşlar 2009 opel astra enjoy plus sedan aldım bir kaç sorum var:
    1- araca cep telefonu bağlantısı yapabiliyor muyum?
    2-bu araçta hava yastıkları nerede bulamıyorum yani ön konsolda aırbag yazıyor ama yanlarda fln göremedim
    3- aracın hararet göstergesini bulamadım
    4- bu araçta lastik arıza göstergesi fln var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: seosis

2-bu araçta hava yastıkları nerede bulamıyorum yani ön konsolda aırbag yazıyor ama yanlarda fln göremedim

Alıntıları Göster
    2012 1,3 cdtı classic 3 enjoy 8000 km de siyah kapı kolları cam çerçevelerini krom kaplatmış..birde adını bilmediğim kapı altlarında astra yazan krom malzemelerden yapılmış. 2. el 39000 tl çok mudur..servis hiç kaçırma diyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: tekin4040

2012 1,3 cdtı classic 3 enjoy 8000 km de siyah kapı kolları cam çerçevelerini krom kaplatmış..birde adını bilmediğim kapı altlarında astra yazan krom malzemelerden yapılmış. 2. el 39000 tl çok mudur..servis hiç kaçırma diyor..

Alıntıları Göster
    bence de iyi fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekin4040

Bu da astra'nın başka bir gizli özelliği herhalde !
    Lütfen başlığı konuyla ilgisiz soru, cevap ve görüşlerle kirletmeyelim.
    Faydalı yazıların arada kaybolmasına izin vermeyelim.
  • quote:

1-)http://www.opelx.com/el-yapimi-home-made/26163-astra-h-uhp-bluetooth-montaji.html
    2-) Koltuk yanlarında, sürücü ve ön yolcu bölümünde
    3-) Gizli menüden görebilirsiniz. Gizli menü içinhttp://www.opelx.com/teknik-ozellikler/6761-astra-h-nin-bilinmeyen-ozellikleri.html
    4-) Easytronic'lerde DDS var, manuel cosmolarda TMPS opsiyon olarak sunuluyordu, diğer donanımlarda sonradan eklenmediyse yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhan3535

quote:

1-)http://www.opelx.com/el-yapimi-home-made/26163-astra-h-uhp-bluetooth-montaji.html
    2-) Koltuk yanlarında, sürücü ve ön yolcu bölümünde
    3-) Gizli menüden görebilirsiniz. Gizli menü içinhttp://www.opelx.com/teknik-ozellikler/6761-astra-h-nin-bilinmeyen-ozellikleri.html
    4-) Easytronic'lerde DDS var, manuel cosmolarda TMPS opsiyon olarak sunuluyordu, diğer donanımlarda sonradan eklenmediyse yok.

Alıntıları Göster
    10-Araç Donanımına Göre Ayarlar : Arabaya girince, anahtarı kontağa taktıktan sonra silecek ve sinyal kolunu aynı anda kendinize çektiğinizde.. Bazı ayarlar çıkıyor artık aracın modeline göre..

Bu ayarlar:
    -Müziğin sesinin siz hızlandıkça artması,
    -Follow me home (anahtardan arabayı açma tuşuna iki kere basınca farların yanması)
    -Hız uyarısı (istediğiniz hız limitinde size sesli uyarı veriyor)
    -Serit değiştirme sinyali (Açık/Kapalı)
    -Cruise control varsa onun ayarları

Bu özellikler arasaında ilerlemek için sol (sinyal) kolunu
    Aralarında derece ayarı veya on / off yapmak için se sağ Silecek kolunu kullanın!!

2007 1.3 ctdi enjoy aracımda bu komutu nedense yapamadım püf noktası var mı yoksam benim aracımda bu özellik yok mu acaba

• sehzade666 kullanıcısına yanıt
    bu yazdıklarınız 2005 twin. için geçerli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtolgacengiz

bu yazdıklarınız 2005 twin. için geçerli mi?

Ben de tam olarak bilmiyorum ben yapamadım. Ama olması lazım diye biliyorum.
  • Bu ozellikler yapamadim. Detayli anlatan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ermis1453

Bu ozellikler yapamadim. Detayli anlatan yok
    bende 2006 1.3 ctdı enjoy paket var sunroof lu anahtara 5sn basılı tuttuğumda bütün camlar açılıyor fakat sunroof kımıldamıyor kapatırkende aynı,
    birde uzaktan kumandayla açtığımda sadece arka plakalık üzerindeki lamba yanıyor ben ön farlarında yanmasını flow me istiyorum acaba benim araçta bu özellik var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayhan16

bende 2006 1.3 ctdı enjoy paket var sunroof lu anahtara 5sn basılı tuttuğumda bütün camlar açılıyor fakat sunroof kımıldamıyor kapatırkende aynı,
    birde uzaktan kumandayla açtığımda sadece arka plakalık üzerindeki lamba yanıyor ben ön farlarında yanmasını flow me istiyorum acaba benim araçta bu özellik var mıdır ?

Alıntıları Göster
    2013 model astra H sahibiyim, araba en baz donanım düz vites.

1)kumandadan camları kilitleme
    2)follow me home
    3)kapıların otomatik kapanması

yapamadım, neden acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny3254

quote:

Orjinalden alıntı: Don Juan

peki corsa'da kapı kilitlenem tuşu var mı? belki otomatik kilitleme koyup tuş koymamışlardır. astra'da bu durumda olabilir belki. tuş koyup otomatik kilit koymamış olabilirler. yoksa saçmaladım mı?

yok doğru diyosun öyle bişi olabilir aslında ama yanlış hatırlamıyosam gördüğüm corsalardada vardı kapı kilitleme tuşu,mesela megane2 de de belli hızın üstünde kapılar kilitleniyor ama genede kapıları kilitleme tuşu var konsolda

açıkçası astrada böle bişi yapmamaları çok saçma,ama o kadarda problem değil artık gözüm alıştı benim mesela hareket edince konsola baktığımda tuşun üzerindeki kırmızı ışık yanmayınca direk kilitliyom,yani artıkotomatiğe bagladım kendim

Alıntıları Göster
    Konu çok faydalı hocam daha yeni 2007 model astra enjoy aldım bilmediğim bir çok şey burda var.
    Benim bir sorum olacak arkadaşlar orjinal cd çalar mevcut araçta malum bu cd çalar mp3 çalıyor mu ben bir cd yaptım 40 şarkı falan attım ama 17 tane çalıyor yani track olmuş mp3 yazısı var yol bilgisayarının olduğu yerde acaba mp3 çalmıyor mu yada ben mi yazdıramadım cd yi yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

quote:

Orjinalden alıntı: manes1903

uzaktan kumandanın açma tuşuna 5 saniye basılı tutunca bütün camlar açılıyor kapatmada aynı

Bi ben yapamadım şunu ya.

Kardes araban sedan ise camlari kumndadan indirmez ya da acmaz sadece acik olan camlari kilitleme tusuna 1.basista kapilari kilitler,2. Basista elinizi cekmezseniz kaldirir....
  • quote:

Orijinalden alıntı: BöcekBaşı

Konu çok faydalı hocam daha yeni 2007 model astra enjoy aldım bilmediğim bir çok şey burda var.
    Benim bir sorum olacak arkadaşlar orjinal cd çalar mevcut araçta malum bu cd çalar mp3 çalıyor mu ben bir cd yaptım 40 şarkı falan attım ama 17 tane çalıyor yani track olmuş mp3 yazısı var yol bilgisayarının olduğu yerde acaba mp3 çalmıyor mu yada ben mi yazdıramadım cd yi yardımcı olursanız sevinirim.

Mp3 çalıyor. Sizin yaptıgınız cd de sorun olabilir yada düzgün olmamış olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtdt000

Arkadaşlar cd çalarım mp3 çalıştırmıyor bunun özel bir ayarı mı vardır ?

Dostum aracımı ilk aldığımda ben de aynı sorunu yaşadım. Sonra Hama marka lens temizleyici cd' aldım. Onu kullandıktan sonra sorun çözüldü :) Tavsiye ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

quote:

Mp3 çalıyor. Sizin yaptıgınız cd de sorun olabilir yada düzgün olmamış olabilir.

cd yi yanlış yapmışsınız. siz mp3 yaptığınızı sanarken o track yapmış. eğer cd yazdırırken media player gibi bir uygulama kullandıysanız böyle bir sorunla karşılaşabilirsiniz. çünkü bu tarz uygulamalar mp3 kayıt için uygun değildir.

eğer cd çalarınızda bir okuma sorunu olsaydı yazdırdığınız cd yi hangi formatta olursa olsun okumazdı. çünkü tozlanma elmas gözün çalışmasını engeller. bana kalırsa tam anlamıyla çalıştığından emin olduğunuz bir mp3 cd sini deneyin. yine de olmazsa gözü temizletin ki bir ses sistemi döşeyen birine gitseniz 10 tl karşılığında iki dakikada halleder. sonrası mı... ben 2010 tarihinde ilk aldığımda bir kere temizlettim o kadar hala devam...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

quote:

cd yi yanlış yapmışsınız. siz mp3 yaptığınızı sanarken o track yapmış. eğer cd yazdırırken media player gibi bir uygulama kullandıysanız böyle bir sorunla karşılaşabilirsiniz. çünkü bu tarz uygulamalar mp3 kayıt için uygun değildir.

eğer cd çalarınızda bir okuma sorunu olsaydı yazdırdığınız cd yi hangi formatta olursa olsun okumazdı. çünkü tozlanma elmas gözün çalışmasını engeller. bana kalırsa tam anlamıyla çalıştığından emin olduğunuz bir mp3 cd sini deneyin. yine de olmazsa gözü temizletin ki bir ses sistemi döşeyen birine gitseniz 10 tl karşılığında iki dakikada halleder. sonrası mı... ben 2010 tarihinde ilk aldığımda bir kere temizlettim o kadar hala devam...

Alıntıları Göster
    Yanlış çekmişim arkadaşlar düzeldi.

• Selam arkadaşlar. 2005 model opel astra twinport enjoy model arabam var. Bu araca telefonla konuşabilmek için bluetooth takılabiliyor mu acaba?
    Bilen veya deneyimi olan arkadaşlar...
  • quote:

Selam arkadaşlar. 2005 model opel astra twinport enjoy model arabam var. Bu araca telefonla konuşabilmek için bluetooth takılabiliyor mu acaba?
    Bilen veya deneyimi olan arkadaşlar...

Orjinal olarak takılabiliyor. Ekranda aramaları görebiliyorsunuz, direksiyondan arama yapma/cevaplama/bitirme kontrol edebiliyorsunuz. vb....

Fiyatı 650 - 7500 TL civarında.

Not: TID ve BID ekranlarda çalışmaz.
    Ekranınız GID ve CID olmalı. (Grafik ekran veya renkli ekran)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

2013 model astra H sahibiyim, araba en baz donanım düz vites.

1)kumandadan camları kilitleme
    2)follow me home
    3)kapıların otomatik kapanması

yapamadım, neden acaba?

1) kapıları kilitleyince kilitleme tuşuna basılı tutun
    2) Kontağı kapattıktan sonra kapıyı açmadan sellektör yapın.
    3) Otomatik kilitleme yok maalesef, opcom ile açabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.