Şimdi Ara

==== 1997-2004 PASSAT KLÜBÜ ===== (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
18
Favori
153.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bizim kasada yok
    Alayım takayım diyorum bir tane aynaya istiyorlar 600-700 vaz geçiyorum.
    Elime alet çantası alıp mahalleyi mi gezsem ne yapsam

Bu arada Sadbul bulabildin mi kullanma kılavuzu?
  • hayır bulamadım.malesef
  • passat tek hayalim ama 1,8T 150hp 2004 model Higline modeli inallah bir gün....

==== 1997-2004 PASSAT KLÜBÜ =====

• 97 passat gösterge nasil sizce???

• quote:

Orijinalden alıntı: m-r-t-c-n

passat tek hayalim ama 1,8T 150hp 2004 model Higline modeli inallah bir gün....

ben bu kasadan daha güzel bir kasa görmedim alınabilir arabalar arasında

• Bu eski Passat'ların malzeme, plastik ve işçilik kalitesi yeni kasalardan çok daha iyi. VW yeni kasada kaliteyi baya düşürdü. Bu söylediğimi Autoshow dergisi de yeni kasa Passat testinde yazmıştı.
  • kulübe beni de eklermisiniz?
    yanlız kulüp adı biraz hatalı çünkü benim passatım 2005 1.8T highline II
    yani bu kasa 2005 yılında da satılıyordu.
    Herkese çok selamlar
    En kısa zamanda arabamın resimlerini paylaşacağım
  • Bütün passatcıların biraraya geldiği bir etkinlik yapsak aslında çok iyi olur.
  • arkadaşlar bende 2002 partnerimi satıp üstüne 5 5buçuk milyar daha koyarak 98 - 2000 arası 1.8t lpgli araç almak istiyorum.. dizel ve büyük arabadan sıkıldık.. birazda seri gidelim yollarda değilmi :) ankarada km si 180000 km yi geçmeyen darbesiz bi araç biliyorsanız sizlerden haber bekliyorum.. yakında benide üye yaparsınız inş.
  • passata double dın teyıp takan var mı
  • benide ekleyin kulube 2.ci pasatımıda aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irem_cafe -- 25 Ekim 2009; 0:06:31 >

• 2004 passat 1,8 T Highline Tiptronik. beni de ekleyin arkadaslar. Aracı alalı 10 gun oldu şu an sanayide. lpg takılacak yarın. marka olarak prins tercih ettim.

saygı,sevgi...
  • merhaba arkadaşlar 2000 model limited tdi passatım var benide eklerseniz sevinirim bu zamana kadar çok arabaya bindim ama passat gibisini görmedim şimdi niyetim 130 passat almak onuda yakında alacağım inşallah bu arabayı satarsam yada takas edecek birini bulabilirsem hayırlısıyla saygılarımla
  • irem_cafe
    hayırlı uğurlu olsun yeni passatınız çok güzel maşallah.Kaç model kaç km de kaça aldınız?trendline galiba bilgilendirir misiniz lütfen.
  • alikemal80
    sizinde aracınız hayırlı uğurlu olsun sizin araç kaç km de kaça aldınız.donanımı nedir bilgilendiri misiniz lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

alikemal80
    sizinde aracınız hayırlı uğurlu olsun sizin araç kaç km de kaça aldınız.donanımı nedir bilgilendiri misiniz lütfen.

fresk yeşili 1.8T highline tiptronik. 2004 model. 110.000 km.de. öncesinde sunrooflu golf pasific sahibiydim sattım ve hemen akabinde bunu buldum nette. kemiksiz 32k lira verdim.alım satım plaka değişimi ruhsat değişimi lpg falan derken herhalde 35k liraya falan patladı toplamda.
    şanzıman yagı ve filtresi hakkında bilgisi olan var mı arkadaslar ? kaç kmde değişir, kaça patlar nolur ne biter ?

saygı,sevgi...
  • passatlarda ki yağmur sensörü nasıl çalışıyor tam olarak?Ben tam olarak beceremedim bazen yapıyorum bazen yapamıyorum.
  • hocam yagmur sensorunu silgi kolunu bir ust kademeye alcaksiniz ve kolun ust tarafinda bulunam zaman ayarinida en yuksege getirin fakat sensor cam kaloriferini acarsan tam randuman alamazsin
  • merhabalar
    1998-2000 civarı b5 passat almayı düşünüyoruz ancak sahibinden.com da baktığım passatların highline 2 modellierinin bazılarında esp var bazılarında ise yok. zaten highline 1 ve highline 2 arasındaki farkı tam çözemedim ancak şu an için en önemli olan kriter esp bizim için o sebeple highline 2lerin hepsine esp var mı yok mu bir bilginiz varsa paylaşırsanız veya nereden bilgi alabileceğim konusunda yönlendirirseniz sevinirim
    teşekkürler
  • arkadaslar topıc guzel olmus :) sevındım boyle bı topluluk bulunmasına :D bende b5 kasa modıfıyelı bı passat resmı koyuyum :) gözunuz acılsın

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.