Şimdi Ara

==== 1997-2004 PASSAT KLÜBÜ ===== (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
18
Favori
153.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    98-99 model passatları
    17-18 bine rahatlıkla bulabilirsin
    çok temiz ve düşük km olursa maksimum 20 bin eder

panjur sanırım krom değil ama yaptırabilirsin

ben 1.8 t yi lpg li kullanıyorum
    uzun yol 0.180 ile 0.220
    şehir içi 0.240 ile 0.270 arası değişiyor

lpg oldukça uyumlu her hangi bir problem yok
    özellikle 1.8 t tavsiye ederim

şimdiden hayırlı olsun
    quote:

Orjinalden alıntı: Zaba

Merhaba Passat Kulubü,
    98-99 1.8 T Passat fiyatları nasıldır? Bu modelin panjuru krom mudur? Değilse yaptırabilir miyiz?
    LPG'de yakıt tasarrufu nasıldır? Çok soru sordum. Teşekkürler, İyi günler

• Dostlar selam,

Bu aralar nakite ihtiyacım olduğu için aracımı satıyorum..
    2000 model Passat 1.9 TDI Otomatik araç arayan varsa yardımcı olursanız sevinirim..

165000Km de bakımları aldığımdan beri (150000km) bakımlarını serviste yaptırdım. Sadece ön arka disk ve balataları tanıdığım VW ustasında değiştirdim. malum Servis çok pahalı..

Bir depo ile şehirler arası 1100 km yapmakta.

saygılar..
  • giza teşekkürler ilgin için.
    17-18 bana fazla gibi geldi o modeller için. Bir arkadaşım 14-15'e çok rahat temiz bir passat 1.8t bulursun demişti
  • 14-15 çok iyimser bir rakam
    lpg olayı çıkınca kullananlar bu araçları satmaktan vazgeçti
    bir ara fiyatları çok düşmüştü.
    ama kısmet belli olmaz
    kolay gelsin
    quote:

Orjinalden alıntı: Zaba

giza teşekkürler ilgin için.
    17-18 bana fazla gibi geldi o modeller için. Bir arkadaşım 14-15'e çok rahat temiz bir passat 1.8t bulursun demişti
  • Arkadaşlar merhaba..

Benim de 2000 model 1,8 T Tiptronic şanzımanlı passatım var..

İlk sahibi olduğum, çok temiz kullandığım ve km si düşük olduğu için lpg yi bugüne kadar hiç düşünmedim..

Lpg ve turbo uyumu, lpg nin performans kaybı ve soğuk havalarda ilk çalıştırmada verdiği tepki bu araçlarlarda nasıldır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.McRae -- 5 Haziran 2008; 12:17:35 >
  • arkadaşlar iyi akşamlar

2003 ve 2005 arası passat arıyorum
    internet piyasasını bayağı bir aradım

dod.com.tr sitesinde ilanları gördüm bunlar şahıs satıcılarından daha iyi fiyat vermiş bir bakıp yardımcı olurmusunuz

dosya numaraları

83402120
    73409587
    73409593
    73409583
    83404386
    80600317
    83500541

gerçi hepsi 1.6 ama lpg ile binilecek

fazla atraksiyona gerek olmayacak
  • Sevgili passatcı arkadaşlarım. Ben 2003 veya 2004 model 1.8t modeli bir passat almak istiyorum. Fakat karşıma 2 seçenek çıktı. Highline ve comfortline. Bu 2 model arasındaki farkları söyler misiniz arkadaşlar. Siz hangisini önerirsiniz. Highline mi, comfortline mi? ikisi arasında 5000 ytl civarı falan fark oynuyor. O farka değer mi sizce?
  • selam arkadaslar
    98 1.8 t passat almak uzereyim.
    passatlarin donanim farklarina ve ozellikle `limited` ve highline 1 ya da 2 nin ne anlama geldigi konusunda bilgi verirseniz cok sevinirim.
    diger bir konu da , kullanim acisindan turbo bir aracta neye dikkat edilmeli?
    tesekkurler..
  • benimde bi 1.9 tdı 2000 model limpassatım var benide eklermisiniz? passator kardeş bence bi nette bak özelliklere turbolarda alırken bi servise baktır çünkü arıza verirse çok kötü bi turbo 4500 ytl civarı eğer araç temizse al yoksa passatla arıza konusunda uuraşılmaz
  • millet herkese selam altta verdiğim linke tıklayın büyük bir buluşma planlanıyormuş DH motorlu araçlar bölümü olarak.

orayada biraz ilgi göstersekmi acaba çevre illerden ve istanbuldan olmak üzere biz 60 kişiyiz 60 ımızda birbirimizi biliriz ne dersiniz nasıl olur.

http://forum.donanimhaber.com/m_24047358/mpage_1/key_//tm.htm#24047358
  • Ben burayı daha önce niye görmedim yaw

2000 1.8T Tiptronic, Prins AutoGas 104bin km, metalik bordo, krem döşemeler. Germany/Mossel üretimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgao2000 -- 18 Haziran 2008; 17:08:37 >
  • h.line lar çok daha donanımlıdır.
    turbolu araç alırken turbosuna iyi ce baktır ben güvenemediğim için almamamıştım.
    turbolu araçlar için düşük devirde kullanım önerilmez.
    quote:

Orjinalden alıntı: passator

selam arkadaslar
    98 1.8 t passat almak uzereyim.
    passatlarin donanim farklarina ve ozellikle `limited` ve highline 1 ya da 2 nin ne anlama geldigi konusunda bilgi verirseniz cok sevinirim.
    diger bir konu da , kullanim acisindan turbo bir aracta neye dikkat edilmeli?
    tesekkurler..
  • merhaba arkadaşlar,

sizleri kapsıyor olmasına rağmen daha rahat iletişim kurmak için bu konuda paylaşımda bulunmanızı destekliyorum.

sadece bilgi vermek istedim, ana konuya bu listede olan arkadaşlarımız ekledim, ilk mesaja bu konunun linkini verdim.

bilginize, iyi forumlar.

ana konu :http://forum.donanimhaber.com/m_24631582/mpage_1/key_//tm.htm#24631582
  • öbür listede de eski kasa passatcılar war neden burası ayrı oldu ki ?
  • mrb passatların yedek anahtarını nerden çıkartabiliriz yardım ayrıca aracım satılıktır.2000 1.9 tdı 130 hp açık mavi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: m_mehmet_y

mrb passatların yedek anahtarını nerden çıkartabiliriz yardım ayrıca aracım satılıktır.2000 1.9 tdı 130 hp açık mavi..

Bizimde yedek anahtarımız yoktu kaskoya basvur yaptırıyor.Hiç olmadı sanayıde 150 ytl cıvarında bı fıyata anahtarın kodunu gecırıp yedek anahtar yapıyorlar
  • Arkadaşlar merhaba,

2000 Model 1.8 Trendline'ım var.Araç 194.000 Km'de ama hala taş gibi :) (son olarak 5 kişi ile aydın otobanında 235 filan gördük.)

Sinirimi bozan gamma teyp'in ön tuşlarından 2 tanesi kırık ve kayıp durumda, yedek parça olarak tuşları bulabileceğimiz bi yer varmı aklınızda ?

Arabayı 3 senedir kullanıyorum ilk sahibinden aldım arabamdan oldukça memnunun ve satmayı kesinlikle düşünmüyorum.Biraz iç aksesuar bakımı yapmak gerekiyor sadece.Vites kolunun derisi aşınmış ve teyp'in iki düğmesi yok. Araca lpg taktırmayıda bi ara düşünmedim değil ama benzinin performansını vereceğinden şüpheliyim.Özellikle aracın ani hızlanma performansı çoğu sedandan çok daha tatminkar.Sizde BRC veya Lovato lpg aracı nasıl etkiler ?

Çokmu soru sordum bilmiyorum ama özellikle teyp tuşları konusunda bilgisi olanlardan Pm bekliyorum.

teşekkürler,

• selam arkadaşlar

2001 passat 1.9 tdi comfortline tiptronik aracım var...
    ankaradayım

ankaralı üyelerle tanışmak isterim...

beni de kayıt edin... :)
  • 98-99 1.8 T Passat fiyatları 15-20 bin YTL civarındadır, daha pahalı modelleri de vardır. Krom yaptırabilirsiniz (Sanıyorum). LPG'de tasarruf MÜKEMMEL.

20V

PASSAT 3B ve 3BG kasa 1.8 20V 125 HP ve 1.8 20V 150 HP motor alan arkadaşları tebrik ediyorum. Bilhassa çok kaliteli, sağlam ve LPG'ye % 100 uyumlu, güç kayıpsız dönüşüme elverişli motoru olan bir otomobil sahibi olmuşlar. Motor 4 silindir, çift eksantrik (DOHC), 3 emme ve 2 eksoz valfi AUDI'nin LAMBORGHINI'yi satın almasından sonra ilk olarak yaptığı teknoloji transferi sayesinde kendisine 5V (silindir başına 5 Valf) ve VW'ye 20V (motor başına 20 Valf) şeklinde aktardığı teknoloji ile yapılan, benim de çok beğendiğim, inanılmaz güzel bir motor. Üst kapak resimleri bir yerde olacak, mutlaka eklerim.

Üssteki silindir kapağı 16V (2 emme, 2 eksoz valfi) - 4 cyl. x 4 valve = 16V
    ALttaki silindir kapağı 20V (3 emme, 2 eksoz valfi) - 4 cyl. x 5 valve = 20V

• ya arkadaşlar bu 1997-2004 arası passat ta hakikaten insanı kendine bağlayan bir şey var sanırım. dayımın 98 model bir passatı var 1.8t ve ben bu arabayı dayımın elinden almaya çalışıyorum ama birtürlü arabasını bırakmıyor. okadar çok seviyorki yeni passatların test sürüşüne götürdüm kandırıp birtane aldırayım bu arabayıda ben kapayım diye ama nafile. hakkatten bu arabda bir büyü var keşke benimde olsada bu büyüyü bende yaşasam
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.