Şimdi Ara

Damacana Su Fırsatları (19lt.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.371
Cevap
132
Favori
811.569
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 lt bolu abant suyu migrostan 3.35 TL'ye aldım. 2 tane alıp acı içinde eve 600 metre yürüdüm parmaklarım kan topladı ama değdi :D bi daha olsa bi daha yapamam tabi arabayla giderim :D
  • Konuyu yeni gördüm, İstanbul / Pendik'te ikamet edenler için bir sıcak fırsatım var.

Pendik/Yeşilbağlar'da gel alda 3.25'e alıyoruz biz 19 LT. damacanayı. Bizim eve yakın fakat her gidişte 2 tane atıyorum arabaya evde bir köşede bir tane stokta duruyor her zaman. Markası Taşdelen su. Bosna parkının tam karşısında.

Doların kaç lira olduğunundan haberin yok galiba, boş boş konuşup durma.

Dünyanın neresinde görülmüş, konutlar ve sanayi için %125 elektrik zammı yapmak? Daha önce sanayi'ye 2 kere daha %100 zam yapılmıştı. Son 6 ayda %400'e yakın zam! Artık kira öder gibi elektrik ödüyoruz.

Farkında mısın bilmiyorum ama elektrik zamları sonrası marketteki her ürünün, her şeyin fiyatı 2 katına çıktı. Ha sorarsan enflasyon %36 tabiki! Yersen

Akaryakıt fiyatlarından biraz bahset kardeş? Mesela Dizel'in litresinin 14,50 TL olup, arabanın deposunu fulleyemekten biraz bahset. Fullesen 1000 liraya para ödersin kesin. Millet arabasına benzin alamadığı için sokakta, garajda bekletiyor. İnsanları kuruş hesabı yaptıracak noktaya getirdiniz.

24 - 28 Ocak'ta yaşanan/yaşanmaya devam edecek sanayilerdeki elektrik kesintisinden biraz bahset. "Gaz yağları vardı yiğenim, tüp için kuyrukta bekliyorduk."

Haydi hayırlı traşlar.

Buzdagi cok guzel su. Tavsiye ederiz. Ucuz hem de yakindan geldigi icin. Aslinda devlet soyle bir sey yapmali, normal su borusundan ayri sadece icme icin evlere, ozonlanmis su goturmeli bu ayri giden borudan. Malum ozon pahali. Millet icme icin kullanmali bu suyu. Şu su getiren insanlara cok aciyorum cunku. Oldukca zor bir is. Kocaman agir seyleri tasiyorlar yani. Bir de bu sekil olunca, su hareketsiz kalmaz ve icinde bakteri olusmasi cok az olur. Tertemiz nehirden su icer gibi iceriz. Aslinda nehirlerden direk boru hatti yapsalar o bile olurdu da Turkiyede temiz nehir kalmamistir.
  • icinizden malum partiye oy verenler sizlanmasin burada. 3 ayda 15 liradan 32 liraya cikti damacana. allah belasini versin sebep olanlarin. bide gelmisler su insani bi ihtiyactir hayrattan doldur diyor. gel ameleligimi sen yap doldurayim kamil. asansorsuz 5.kat hayrat 2 km uzakta. gel!

• Sporcu zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı olmalı fakat bu arkadaş ola ola akpnin trollü olmuş.Dolayısıyla çoğu değerden de mahrum kalmış. Yazmanıza değmez arkadaşlar boşverin siniriniz bozulmasın. Artık herkes herşeyin farkında.
  • 40 liraya damacana, 10 liraya 1 ekmek alınca millet düşünmeye başlayacak sanırım. bu nasıl bir rahatlık?
  • Konuyu yeni gördüm, İstanbul / Pendik'te ikamet edenler için bir sıcak fırsatım var.

Pendik/Yeşilbağlar'da gel alda 3.25'e alıyoruz biz 19 LT. damacanayı. Bizim eve yakın fakat her gidişte 2 tane atıyorum arabaya evde bir köşede bir tane stokta duruyor her zaman. Markası Taşdelen su. Bosna parkının tam karşısında.

• PİS SU SATAN BAYİ VE MARKALAR İFŞA EDİLDİ...
    http://www.sabah.com.tr/gundem/2012/08/04/iste-pis-su-satan-114-su-bayiisi-tam-liste

Yeni Güncellemeye göre...

Küçükesat / Çankaya / ANKARA
    Aoç elmacık :8 tl@infest06
    Nestle :9,5 tl@infest06

Ayrancı / Çankaya / ANKARA
    sağlık su 6.5 lira@infest06
    gecek su 6 ila 6.5 lira civarlarında@infest06
    siva su da yine 6 lira civarı@ahbap

Bahçelievler-Emek / Çankaya / ANKARA
    seğmenler su 7 tl@Carvajal

Naçizane tavsiyem Migros şu sıralar 2 haftada 1 haftsonu 3 günlüğüne alkolsüz içecek indirimi yapıyor, tavsiyem SakaSuyun 5lt liğini 1.20TLden mâl edebilmenizdir.

gibi...

---------------------------------------------------------------------------------

Piyasada satılan suların analiz ve değerlendirmeleri(@Intensifier)
    http://www.gidahareketi.org/su/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 17 Ocak 2017; 13:37:55 >

• sporcu42 S kullanıcısına yanıt

Doların kaç lira olduğunundan haberin yok galiba, boş boş konuşup durma.

Dünyanın neresinde görülmüş, konutlar ve sanayi için %125 elektrik zammı yapmak? Daha önce sanayi'ye 2 kere daha %100 zam yapılmıştı. Son 6 ayda %400'e yakın zam! Artık kira öder gibi elektrik ödüyoruz.

Farkında mısın bilmiyorum ama elektrik zamları sonrası marketteki her ürünün, her şeyin fiyatı 2 katına çıktı. Ha sorarsan enflasyon %36 tabiki! Yersen

Akaryakıt fiyatlarından biraz bahset kardeş? Mesela Dizel'in litresinin 14,50 TL olup, arabanın deposunu fulleyemekten biraz bahset. Fullesen 1000 liraya para ödersin kesin. Millet arabasına benzin alamadığı için sokakta, garajda bekletiyor. İnsanları kuruş hesabı yaptıracak noktaya getirdiniz.

24 - 28 Ocak'ta yaşanan/yaşanmaya devam edecek sanayilerdeki elektrik kesintisinden biraz bahset. "Gaz yağları vardı yiğenim, tüp için kuyrukta bekliyorduk."

Haydi hayırlı traşlar.

Kafayı yemişsin, gerçekten, bence bi check-up falan yaptır, iyi değilsin.
  • Erikliden bi daha siparis falan vermem. Adamlar musteriyle resmen dalga geciyorlar. Saat 13:00de siparis verdim ve 4 kere aradim su gelmedi. Hem pahali, hem de musteriyi salak yerine koyuyor. Sacma sapan bi firma. Bedava verseler yuzune bakmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idefixoxo -- 12 Ocak 2019; 19:21:31 >
  • 1234Rambo kullanıcısına yanıt

Ağaya sormuşlar: “Senin ağalığın ne zaman bitecek” diye.

Ağa cevap vermiş: “Sizin eşekliğiniz bitene kadar...”

• "BOP Eşbaşkanı" Küreselcilerle mücadele ediyormuş. Gel de gülme... :)

Bu arada 2013'lere kadar Doların göreceli düşük seyrinin sebebi AKP'yi belli amaçları için başa getiren odakların ülkeye sürekli pompaladığı sıcak para, üstüne ülkenin 80 yıllık tüm kazanımlarının birer birer peşkeş çekilmesiyle gelen para ve dünyadan çeşitli yatırımcılarının gelişmekte olan ülkelere yaptığı yatırım ve sıcak para transferleri nedeniyledir. Aksi halde AKP başa "getirildiği" günden beri bu ülkede ne üretti, ne katma değer sağladı ki Dolar kuru düşsün, ekonomi gelişsin?

FED'in 2013 yılında aldığı kararlar nedeniyle gelişmekte olan piyasalara gelmekte olup o saatten sonra bıçak gibi kesilen sıcak para Doları artırdı. Daha sonra hukusuzluklar, satacak bir şey kalmaması, hiçbir şey üretememe, teknolojide geri kalma, tek adam sistemine hiçbir yatırımcının güvenmemesi derken; Türk tarihinin gördüğü en büyük ekonomik krizle yüzleşir olduk...

• Buzdagi cok guzel su. Tavsiye ederiz. Ucuz hem de yakindan geldigi icin. Aslinda devlet soyle bir sey yapmali, normal su borusundan ayri sadece icme icin evlere, ozonlanmis su goturmeli bu ayri giden borudan. Malum ozon pahali. Millet icme icin kullanmali bu suyu. Şu su getiren insanlara cok aciyorum cunku. Oldukca zor bir is. Kocaman agir seyleri tasiyorlar yani. Bir de bu sekil olunca, su hareketsiz kalmaz ve icinde bakteri olusmasi cok az olur. Tertemiz nehirden su icer gibi iceriz. Aslinda nehirlerden direk boru hatti yapsalar o bile olurdu da Turkiyede temiz nehir kalmamistir.
  • glory34 kullanıcısına yanıt

Ekonomi şahlanıyor ya o yüzden hocam. Verdik yetkiyi, gördük etkiyi. Daha ay başında iş yerlerinde doğalgaz ve elektriğe %50 zam yapılmıştı. Hep bunun yansıması bunlar.

Allah sonumuzu hayır eylesin. Her gün zam haberi aldıkça ülkeden umudum azalıyor.

avrupa ve abd'den sana ne? bana ne? faiz nass'tır deyip faizi indirten akp, doları şahlandıran akp, enflasyonu azgınlaştıran akp değil mi? var mı aksi bir argümanın? eğer yoksa, git kendini çok sevdirmeden
    Dayı bırak bu hikayeleri akape bu kadar ayağa düşüp sizin gibi maaşlılardan medet umuyor ise vay vay vay haline ...

Bir an önce psikolojik destek al bu millet bunları yemez. Ama hesabını sorar hem de her türlü. Hele hele genç nesil asla yemez..

Fetö ile kolkola ülkeyi ne hale getirdiğinizi, nasıl içini boşalttığınızı anlatırsan oturup dinleriz seni dayı ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tonny Stark -- 25 Ocak 2022; 11:6:19 >
  • has aktrolmüş şahıs. ben blokladım. tavsiye ederim. izole edilince bir süre vik vik edip, kaçıveriyorlar nemli inlerine ,nihayetinde.
  • Ah bisu ah bizi kimlerin eline düşürdün. Siparişim artık 3 saatte gelir oldu. Acilen bisu gibi bir uygulama lazım.
  • Valla bisu su almanin en kolay yolu.Bir tikla sipariş veriyorum, damacanayi kapının önüne koyuyorum,1 2 saat sonra kapıyı açıp, suyumu eve alıyorum.Kimseyle muhatap olmadan suyumu alıyorum.Diger türlü insan üşeniyor😂
  • barikat2005 kullanıcısına yanıt
    hocam o su fabrikadan eve yürüyerek gelmiyor. bırakın bu ayakları. fırsatçılar falan hikaye. büyük oyunu görmekten vazgeçin de gözünüzü açın.

geçen hafta pttden yurtdışına 102 tl ye gönderdiğim malzemenin bu haftaki kargo fiyatı 142 tl olmuş.

benzin iç anadoluda yetişmiyor maalesef..

ben sapancanın dibinde oturuyorum. geçen yıl fabrika çıkışı 1,5 tl olan su şu an 4 tlden çıkıyor.

geçen sene dolar 3,5 iken şu an 6-7 arası dolaşıyor.
  • ben bu şekil direkt damacanaya verdim ağzını.
    büyük tencereye su koyuyorum.. serum hortumuyla azcık akıtarak brita filtrenin üstünden delik açıp filtreliyorum. hortumda mandalla katlama sıkıştırma yaparsanız suyun akışını azaltırsınız..
    4 filtre migrosdan uyguna aldım. 6 ay gider inş.
    hamidiye 11 tl olunca..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.