DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Ortopedik Yastık Önerileriniz?
5
Cevap
0
Favori
11.453
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> Ortopedik Yastık Önerileriniz?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1428 Mesaj
      28 Mart 2008 17:43:38
      Selam arkadaşlar. Eşime boyun fıtığı teşhisi konuldu. Bu sebeple ortopedik yastık alacağım. İnternette bıraz baktım fakat nasıl bir ürün almalıyım karar veremedim. Bu konuda iyi olan Bildiğiniz, önerebileceğiniz iyi bir marka var mı? Fiyatı önemli değil. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

• Yüzbaşı
      420 Mesaj
      28 Mart 2008 22:25:52
      http://forum.donanimhab..._1/key_//tm.htm#21628217

burda biraz açıklama yaptım umarım işine yarar.

• Yüzbaşı
      297 Mesaj
      29 Mart 2008 01:47:08
      Yataş'ın visco teraphy diye bir yastığı var, annem kullanıyor, çok memnun, boyun ağrısına çok iyi geldi.

Ben de birkaç kez yattım, bence herkes kullanmalı, süper rahat oluyor Fiyat 40YTL gibi bişey, git bir yataş bayine, al çık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afacan1984 -- 29 Mart 2008; 1:50:41 >

• Yarbay
      3484 Mesaj
      31 Mart 2008 16:42:50

quote:

Orjinalden alıntı: afacan1984

Yataş'ın visco teraphy diye bir yastığı var, annem kullanıyor, çok memnun, boyun ağrısına çok iyi geldi.

Ben de birkaç kez yattım, bence herkes kullanmalı, süper rahat oluyor Fiyat 40YTL gibi bişey, git bir yataş bayine, al çık.

Bu yastığn malzemesi hakkında bilgisi olan varmı ? Alerjik durum için soruyorum

</stop idiocracy>
    • Yüzbaşı
      347 Mesaj
      05 Nisan 2008 03:35:12
      ya cidden işe yarıyorsa bende alayım, benım özellikle yatağa girdiğim zaman hissediyorum ağrıyı sureklı boynumu cıtlatasım gerekıyormuş gibi oluyor, öyle sınır bozucu bı durumki bi gün hakkaten boynumu kıracam bende rahatlıyacam boynumda

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      12 Ekim 2013 12:01:16
      Ben de almak istiyorum nasıl memnun musunuz?

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> Ortopedik Yastık Önerileriniz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.