Şimdi Ara

D.H Motorola CLUB [ Önemli Konular ] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
840
Cevap
2
Favori
43.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu sendeki bu D900i sevdası nedir ? 5 ay sonra karpuz gibi pörtlüyor samsunglar. Kasalar berbat, boya badana ister sonra bak.
  • tasarımı çok hoşuma gidiyo ve fiyatıda uygun gibi tam bilmiyorum bir yandanda tema oyun program özürlü olması beni düşündürüyo şimdilik v3i ile idare ediyorum ilerde bakalım belki vaz geçerim zaten e2 ninde fiyatı çok ucuz belkide e2 alırım aklımda oda var
  • bugun V8 aldım, umarım ii günlerde kullanır, hep ii heberler alırım :D
    ben de klübe üye olmak istiyorum :D
  • Hoşgeldin hüsocum.
  • V6 Maxx ile aranıza katıldım,bilginize Ben de üye olmak isterim.
  • Hoşgeldin, seni aramızda görmek güzel. Telefonun hayırlı olsun.
  • Sağol Heartless,kendi araştırmamla telefona göz komuştum zaten,sonra senin yazdıklarını ve yaptıklarını burda görüp okumam tuz biber oldu tekrar teşekkürler
  • bende K1 alacam 11 temmuzda kart ödemesi 10 temmuz ondan dolayı
  • Motorola kullanmadığı halde, bilmeden, ezbere ve ileri geri konuşup yazan arkadaşlara bundan böyle yanıt vermeyeceğim.
  • Cevaplamaya değmeyecek gereksiz çok var forumda. Çürük elma'nın olmadığı yerde görmedim hani. O yüzden sıkma tatlı canını, salla gitsin.
  • benide ekleyin dün bi L6 aldım
  • Hoşgeldin sekanky
  • Hoşgeldin serkany.
  • Hoşbulduk arkadaşlar katılım az ama öz
  • heartless sayesinde "mod"lanmış V8 sahibiyim, beni de eklerseniz sevinirim
  • Hoşgeldin melih. V8 kral cihaz.
  • Mrblar. Rokr E6 kullanıorm. Eklersenz sevinirim. Bugün telefonumu flashlıycam eğer cihazı öldürürsem çok uzun süre kalamayabilirim :D
  • Hoşgeldin r2. E6 kullanıcısı arkadaşların katılımını görmek güzel. Listeye eklendin. Artık official motocusun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: r2

Mrblar. Rokr E6 kullanıorm. Eklersenz sevinirim. Bugün telefonumu flashlıycam eğer cihazı öldürürsem çok uzun süre kalamayabilirim :D

Flashlama ile Moto ölmez; aksine güçlenir
  • Selam
    Arkadaslar V600 den kalma bluetooth kulaklık buldum.Bunu kullanmak istiyorum fakat tanıtamıyorum.Cihaz aramada gorunmuyor.Sarj edip actım mavi ısık yanıp sonuyor ama bulunamıyor.V600 umu tekrar kullanacam aracta.
    Yardım edebileceklere tesekkur ederim
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.