Şimdi Ara

Lcd ve Plazma SERVİS MENÜ'lerine Giriş Kodları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
8
Favori
141.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Axen 32 " led tv servis menü kodu var mı tşk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam kolay gelsin benim bir problemim var 42PF7017B model led tv uydu alıcılı televizyonum var görüntü atlatmalı oluyordu sonra mavi ekran sinyal yok dedi kabloyu söktüm kapattımkabloyu tekrar taktım açtım ekran siyah mavi ekran gelmiyor televizyonu fabrika ayarlarına nasıl döndürürüm.sizden bir yazılım rica ediyorum.televizyonun şuanki durumu kırmızı ışık yanıyor sönüyor belli bir süre sonra yanmıyor ekran açılmaya çalışıyor siyah oluyor
  • Arkadaşlar Grundig 48 VLX 8586 BP Servis şifresini bilen bir yiğit varmı.Menü+8500 le giriliyor,o sayfada bana lazım olan seçenekler çalışmıyor,yaptığım bütün kanal düzenlemelerini usb'ye yedeklemek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilicmuhsin

Arkadaşlar Grundig 48 VLX 8586 BP Servis şifresini bilen bir yiğit varmı.Menü+8500 le giriliyor,o sayfada bana lazım olan seçenekler çalışmıyor,yaptığım bütün kanal düzenlemelerini usb'ye yedeklemek istiyorum

Hocam siz tv calisma saatine bakabildiniz mi, ben de merak ediyorum grundig de nasil servis menusune girildigini..

• Beko ve Arcelik
    menu+9301

Grundig
    menu+8500

servis menusune girdiginde fonksiyonlar ok tusuyla acilmiyorsa 2356 yap acilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seka72 -- 4 Haziran 2017; 0:50:49 >
  • Kardeşim Allah razı olsun ilaç gibi geldi.

Vestel tv de menü şifresini bilmiyordum 4725 açtı menüyü. Çok sağol.

• albani kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Samsung smart tv nin wife sini açmaya çalışırken ayarları karıştırdım sanırım. Şu an tv samsung yazısı ekrana gelip tekrar başlatıyor kendini. Bu konuda bilginiz var ise yardımcı olursanız sevinirim. İyi geceler
  • merhaba
    seg tv 39226b modeli servis menüsüne giriyorum ama kilitli
    kilidi nasıl acaabilirim servis menüsüne 4725 giriyorum.
    sorunum ekran ters dönmüş. cocuklar kumandayla oynarken olmuş.
    teşekurler.
  • merhaba
    sorunu haletim yeni bort aldım.interneten
    ve sorun haloldu.
  • Merhaba

Bende 4 adet Philips 42HFL5850D/10 var bu tv lerin ikisi hdmi de açılıyor diğer ikisi ise av de bu av leri hdmi de açmak istiyorum. Kiosk ekranı yaptım elektrik verilince mini pc direkt ekrana yansısın istiyorum fakat av de geldiği için ise yaramıyor

Bir başka problemim bazen tv leri çalıştırmak için elektrik verdikten sonra birde güç düğmesine basmak gerekiyor. Direkt çalışsın istiyorum.

İlgilenen ve bilgisi olan paylaşırsa şimdiden çok teşekkürlerimi sunuyorum

• Beyler Philips Android TV'lerde nasıl giriyoruz servis menüsüne? 062596 yazıyorum birşey olmuyor? Nerede iken yazacağız bunu? Yardım lütfen. :(

Edit: Menüye girdim. Hardware Events altında 2 tane kayıt yani hata görünüyor ama CLEAR diyeniyorum zira Led yanıp sönüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 31 Ocak 2018; 12:50:28 >
  • 32n5000 samsung tv aldim. usb den medya oynaticisi acilmiyor hic. uydulu tv ama yayin kismi pasif. muhtemelen kapali oldugu icin kullanamiyorum.

sifir tv ve servise de goturmem mumkun degil.

acaba servis menusune gidip bu iki ayar var ise onlari acabilir miyim

yani becerebilir miyim bilemiyorum. sadece bu ikisini acacagim. pc den bios ayarlarindan filan cok islem yaptim ama hic tv de bu ayar menusune girmedim. sizce bulabilir miyim bu iki konunun ayar kismini ?

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Beyler Philips Android TV'lerde nasıl giriyoruz servis menüsüne? 062596 yazıyorum birşey olmuyor? Nerede iken yazacağız bunu? Yardım lütfen. :(

Edit: Menüye girdim. Hardware Events altında 2 tane kayıt yani hata görünüyor ama CLEAR diyeniyorum zira Led yanıp sönüyor.
    Selam, menüye girdim yazmışsınız ancak nasıl girdiğinizi yazmamışsınız hocam.

Yardımcı olabilir misiniz, nasıl girdiniz menüye?

Edit: 1 kere girebildim ama nasıl olduğunu çözemedim. Rakamları yazıp infoya bastım herhangi birşey olmadı.

Daha sonra bari film izleyeyim dedim source tuşuna bastım, menü geldi. Tekrar giremedim, toplam 18912 saat çalışmıl makine. Bu kadar saatte bana sadece ledleri değiştirtti yaklaşık 2 ay önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wüstenkönig -- 14 Haziran 2020; 1:45:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wüstenkönig

Selam, menüye girdim yazmışsınız ancak nasıl girdiğinizi yazmamışsınız hocam.

Yardımcı olabilir misiniz, nasıl girdiniz menüye?

Edit: 1 kere girebildim ama nasıl olduğunu çözemedim. Rakamları yazıp infoya bastım herhangi birşey olmadı.

Daha sonra bari film izleyeyim dedim source tuşuna bastım, menü geldi. Tekrar giremedim, toplam 18912 saat çalışmıl makine. Bu kadar saatte bana sadece ledleri değiştirtti yaklaşık 2 ay önce.

Alıntıları Göster
    Hocam Android 6 varken Home ekranında dikkatli ve hızlı şekilde tuşlayınca giriyordu. Android 7 de kaldırmışlar sanırım, ya da tam doğru hatırlamıyor olabilirim. Neyse siz girmişsiniz nasılsa.

Led'ler normalde yıllarca sorunsuz çalışmaya yatkın olmasına rağmen kasıtlı olarak ısı, kasa tasarımı ve kablolama kaynaklı nedenlerle ömürleri çok kısa olabiliyor. Philips'de erken bozulsunlar diye bunu güzel ayarlıyor. Bir TV tamircisi tandığım bile bunu demişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 14 Haziran 2020; 13:39:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.