DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Ege Ordusu KH ve KH Des. Gr. Komutanlığı İzmir Narlıdere, yardım lütfen
7
Cevap
0
Favori
11.509
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları >> Ege Ordusu KH ve KH Des. Gr. Komutanlığı İzmir Narlıdere, yardım lütfen
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      246 Mesaj
      23 Mart 2008 13:09:36
      Burası nasıldır. Benim dağıtım yerim İzmir Narlıdere Ege Ordusu KH. ve KH Destek Grup Komutanlığı arkadaşlar. Bana biraz bilgi verirseniz sivinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madem -- 24 Mart 2008; 7:26:04 >

Büyü
    • Teğmen
      246 Mesaj
      23 Mart 2008 14:29:02
      Burası hakkında biligisi olan veya burada askerlik yapan varmı ? Ne gibi bir eğitimi oluyor usta birliğinde. Karargah Destek ne anlama geliyor. Necidir. Ben ulaştırma piyade eriyim. şimdiden teşekkürler herkeze ve hayırlı tezkereler tüm Mehmetciğe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madem -- 24 Mart 2008; 7:25:26 >

Büyü
    • Teğmen
      246 Mesaj
      24 Mart 2008 10:30:00
      Koskoca sitede bana yardım edecek kimse yok mu?

Büyü
    • Çavuş
      41 Mesaj
      25 Mart 2008 13:18:11
      İzmir askerlik yapmak için en güzel şehirlerden biridir.Ben 4 ay istihkam narlıderedeydim. Mandalina bahceleri arasında eğitim yapacaksın.Karargah istihkamın alttarafında kalıyor.Hayırlı teskereler

• Teğmen
      246 Mesaj
      25 Mart 2008 18:37:06
      Peki Karargah Destek bölümü nasıldır Narlıderede. Bir de, daha yerim değişir mi acaba; Narlıdereden başka bir yere gönderiyorlar mı? Usta birliğim burası çıktı fazla bir bilgim yok burayla ilgili.

Büyü
    • Yüzbaşı
      439 Mesaj
      15 Nisan 2008 12:53:15

quote:

Orjinalden alıntı: madem

Burası nasıldır. Benim dağıtım yerim İzmir Narlıdere Ege Ordusu KH. ve KH Destek Grup Komutanlığı arkadaşlar. Bana biraz bilgi verirseniz sivinirim.

bizim eve 20 dakika uzaklıkta:D
      arazi olarak çok geniş büyük bir yer,,
      ama içini bilmiyorm eğitim durumunu falan..

--- 50 Mbps fiber internet ---
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      18 Eylül 2009 05:35:54
      askeriğin çok hiç güzel bir yer değil iğrenç hele karargah bölük komutanı tam bir piskopat

imposible is nothing
    • Çavuş
      91 Mesaj
      13 Mart 2010 15:51:06
      Katılıyorum sana suanda 331 k.d olarak orada askerlık yapıyorum yer olarka super askerlık rahatr ama bölük komutanı tam bir psikopattt

....To LiVe İs To DiE......

Sorunsuz Alışverişler : Heady, TurkrecoN, MillionDollarsMan, CLauDio_1907, tari_34
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları >> Ege Ordusu KH ve KH Des. Gr. Komutanlığı İzmir Narlıdere, yardım lütfen
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.