Şimdi Ara

GABRİEL-MAYSAN & MONREO AMORTİSÖR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
1
Favori
24.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Piyasa bi hal oldu adam gibi mal bulamıyoruz. Bir çok parçacıda NGK buji Monroe amortisör ve orj buji kablosu yok. Yerine uyduruk mallar var. Şimdide monroe amortisör arıyorum parçacılar yok gabriel var dyo. Beldesan ile ortak bi firma tr de üretiyo tamam üretsin de kalitesi ne alem bilen kullanan varmı. Maysan da aynı fabrikada yapılıyo.

• hocam ben de bir ay öne amortisörleri değiştirdim.bir yakınım var renault servisinde usta,beş para etmez dedi may-san lar için,yaklaşık iki katı bir para ödeyip monroe aldım,dediğin gibi zor bulunuyor artık bu tür malzemeler insanları kaliteli maldan uzak tutmaya çalışan zihniyetler türedi.ankaradaysan şaşmaz civarında bulunuyor o parçalar
  • Fiat bir süre sacx mı saks mı öle bişy oem yedek parça olarak opar kutusunda dağıttı. sonra maysan dağıttı şimdi gabriel dağıtıyo. sax iyi aslında alman malı. Gabriel de orj olsa iyi ama tr de yapılınca hele maysanın fabrikasında yapılınca onu da işe yaramaz olarak düşünüyorum. Telefonla bildiğim parçacılara sordum monroe yok dyolar opar varmış markası gabriel dyolar. Odak oto var istanbulda oraya soracam pazartesi günü kargoyla yollarlarsa alacam. Ben düzcedeyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1999 Siena 16 16V

Fiat bir süre sacx mı saks mı öle bişy oem yedek parça olarak opar kutusunda dağıttı. sonra maysan dağıttı şimdi gabriel dağıtıyo. sax iyi aslında alman malı. Gabriel de orj olsa iyi ama tr de yapılınca hele maysanın fabrikasında yapılınca onu da işe yaramaz olarak düşünüyorum. Telefonla bildiğim parçacılara sordum monroe yok dyolar opar varmış markası gabriel dyolar. Odak oto var istanbulda oraya soracam pazartesi günü kargoyla yollarlarsa alacam. Ben düzcedeyim

Fiyat nedir?Kaç paraya mal olacak amortisörler?
  • Genel olarak sorduğum parçacılar arkalara 75 önlere 120 fiyat veriyo toplamda 380 ediyo. Ama monreo olmazssa değişmeyecem öle binecem
  • neden internetten bakmıyorsun .Pahalı mı satıyorlar.Monreo numarasını verebilirsen bakalım.

http://www.otopol.com/index.php?manufacturers_id=19&sort=1a&filter_id=1117&page=2

quote:

Genel olarak sorduğum parçacılar arkalara 75 önlere 120 fiyat veriyo toplamda 380 ediyo. Ama monreo olmazssa değişmeyecem öle binecem
  • r19monreo aldım şuanda kadar memnunum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: vezir

neden internetten bakmıyorsun .Pahalı mı satıyorlar.Monreo numarasını verebilirsen bakalım.

http://www.otopol.com/index.php?manufacturers_id=19&sort=1a&filter_id=1117&page=2

quote:

Genel olarak sorduğum parçacılar arkalara 75 önlere 120 fiyat veriyo toplamda 380 ediyo. Ama monreo olmazssa değişmeyecem öle binecem

İnternetten de baktım bakmazmıyım. Benim aracın yok. 99 Siena 1,6 için olacak. parça numarası vardı ben de ama şimdi nerde yazılı kağıt bilmiyom. Numaraylada baktım.

Kadıköyde içerenköyde sanayide VEDAT OTOMOTİV var orda buldum var hemde çok hesaplı ama kargoyla yollayamam dyo. Düzcede yim ben.
  • Otopolda da fiat parçası yok zaten
  • otopol örnek olarka verdim esas soru hangi monreo numarası senin aracına uyuyormuş burasını ancak takan bilir.
    quote:

Otopolda da fiat parçası yok zaten
  • Ya bu millet ayak üstü kandıracak adam arıyo yaa. 1 hafta önce 4 amortisör ve fren diskleri balatalar 515 dyen düzcedeki parçacı bugün hem monreo getirteceğim dedi hem de aynı malzemeye ki 515 dediği maysan amortisördü şimdi 410 dyo. o zaman iyi ki almamışım. haftaya gidip göererek alacam bakalım kaca alabilcem
  • quote:

Ya bu millet ayak üstü kandıracak adam arıyo yaa. 1 hafta önce 4 amortisör ve fren diskleri balatalar 515 dyen düzcedeki parçacı bugün hem monreo getirteceğim dedi hem de aynı malzemeye ki 515 dediği maysan amortisördü şimdi 410 dyo. o zaman iyi ki almamışım. haftaya gidip göererek alacam bakalım kaca alabilcem

kolay geLsin ozamn...+
  • koLay geLsin dememim sebebi sen zaten buLmuşsun uygun fiyata bunun aLtında aLacağın amortisörLerden fayda geLmez demek istedim ve sana koLay geLsin dedim....

gene koLay geLsin arkadaş...iLgin için saoL....

teknik bir konun oLursa gene haLLetmeye çaLışırım...
  • Asıl ilgin için ben tyeşekkür ederim.

Bide şöle bi durum var. istanbuldaki parçacı ön amortisöre 70 arkaya 40 dyo monreo için. ancak tanıdığım parçacılar maysana 120 dyo biri monreo için öne 95 dedi ama elinde yok gelince fiyat ne olur bilmem dedi. Tanıdığım parçacılar istanbuldan alacağın mal revizyonludur dyo. Olabilirmi böle bişy ? Buralardan alsam maysan 120 ön için monreo elinde yok 95 dedi ya gelince kaç olacak kim bilir ?

İkilemde kaldım da zaten istanbuldaki parçacı da kargoyla yollayamam dyo. Mecbur buralardan alcaz gibi sizce ne yapym ? Buralardakiler normal fiyat mı pahalımı pahalıysa başka illerden bursadan falan yollayabilecek arkadaşlar var onlara sordum daha haber gelmedi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1999 Siena 16 16V -- 31 Mart 2008; 15:31:05 >
  • Arkadaş bursadan cevap verdi. fren malzemesi aynı para. ve monreo amortisör kalmamış. demekki her yarda aynı para alacaz artık..
  • arkadaşım bide ben sorayım bakam burdan....

99 modeL siena ön-arka amortisör Lazım dimi..??

ben yarın akşam yazamay çaLışırım fiyatını ????
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fdd24

arkadaşım bide ben sorayım bakam burdan....

99 modeL siena ön-arka amortisör Lazım dimi..??

ben yarın akşam yazamay çaLışırım fiyatını ????

Msj ı bugün gördüm. Dün aldım monreo 280 dördünü. 4 parçacı gezdim 2 si yok dedi. Biri toptancıya sordu 1,6 paliolarınki olurmu demiştim olmaz sorun çıkabilir ded toptancısı sonra geçensene alışveriş yaptığım yere gittim orda bilgisayardan baktık monreonun parça katoloğunda 1,6 palio siena 96-2000 modeller için aynı parça numarası veriyo orda varmış aldım ordan. 100 ytl de opar diskleri ve balatalarnı aldım. Bakalım işçilik ne tutacak
  • Benim palionun amortisörleri kontrol ettirmem lazım.Ufak bir çukurdan geçerken sanki arabanın ön tarafı kırılıyor içeride oturanı da çok rahatsız ediyor.
  • 1999 Siena 16 16V kullanıcısına yanıt
    Abi nası yaptın amprtisör işini benim 4 amortisör ve ön amortisör kule takozları gitmiş orjinali saks ve önlerin tanesi 488lira hemde iyi değil diyo parçaçı abim monreo tavsiye etti tamirci aynı şekilde parçacı da ama maysan la arasında ciddi fiyat farkı var maysan mı tercih edeyim yoksa monreo mu?
  • Teşekkürler Maysan Mando,
    Teşekkürler Mehmet Yörükoğlu.
    Her anlamda ürününün arkasında duran bu tür şirketlere bu aziz vatanımızın ihtiyacı var. Tamamıyla yerli üretim ve tam garantili. En ufak bir arızada gerek iletişimleriyle gerekse sorununuzu gidermede büyük bir özveri ile çalışıyorlar. Sizlere sonsuz başarılar diliyorum. İyi ki varsınız.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.