Şimdi Ara

Corel Drawda garip bir sorun var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar resimdeki gibi bir sorun oluştu. Gri olan seçenekler aktif değil. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

edit: program kayıtlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoGo -- 21 Mart 2008; 13:34:27 >

• Valla corelden pek anlamam ama mantık yürütelim.Hep kaydetme gönderme yayınlama vs. bölümlerinde sorun vermiş o zaman resmine bir bak değiştirmen gereken yani nasıl diyeyim bir araç seçilidir o yüzden kayıt yayınlama yapmıyor olabilir.Photoshopta yapıyor bunu bazı araçlarda kayıt yapmıyor.Öyle bir deneyin seçili olan layerı değiştirin aracı değiştirin ...
    Sadece mantık yürüttüm doğru olmayabilir
  • verilen resimden cikarim yapmak zor..gorundugu kadari ile sadece revert ve print secenekleri aktif degil,, program crack li degilde yasal ise bunlarin olabilmesi icin sayfanin bos olmasi gerekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.tar -- 21 Mart 2008; 15:39:25 >
  • Corel X4 kurmuşsunuz
    ve Piyasadaki çakma crack'i uygulamışsınız

bu crack sadece 3-5 günlüğüne çalışıyor
    sonra bir işe yaramıyor

serial ile programı orjinal yapmanız lazım.
  • Powerclip'i kapat
  • benimde başımda aynı şey var benim de sorun photoshopta,programı silip yeniden yüklemek gerekiyor sanırım.kullanmak için belirli süre veriyolar ondan sonra kaydetme problemi yaşanıyor.Aslında emin değilim ama mantık yürüttüm biraz çünkü ben QuarkXPress yüklediğimde kaydet komutu çalışmıyordu.sonradan ögrendim ki bi crakc dosyasını programın bulunduğu klasöre atmak gerkiyormuş.

Daha önce böyle değildi dimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tütü -- 22 Mart 2008; 11:49:11 >
  • Arkadaşım corel iptal olmuş çünkü crack edilmemiş bu yüzden corel 12 bu konuda en verimlisi 12 yi tavsiye ederim :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: aslankanat

Arkadaşım corel iptal olmuş çünkü crack edilmemiş bu yüzden corel 12 bu konuda en verimlisi 12 yi tavsiye ederim :)

12 akar
  • Merhaba arkadaşlar.
    Benim corelde bi sorunum var.
    Dörtgen çizip içine kontur atıyorum katmanı ayırıyorum ve konturun köşelerini içeri doğru yuvarlamak istiyorum ama olmuyor. Dörtgen olarak değil eğri olarak gördüğü için yapamıyorum. İçteki kareye tıklayınca üstteki araç çubuğu değişiyor. Yardımcı olur musunuz

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.