Şimdi Ara

DIGITURK | İptal - Dondurma İşlemleri | Sorularınız (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
910
Cevap
6
Favori
320.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 19]GaLaTaSaRaY[05

Bugun fax gonderıp digiturku kapattırıcam. Cıhazı kendımız subeye bırakıyoruz sanırım . Yanında baska bırsey ıstıyorlar mı? Canak, kablo fln gıbı

Evet iptal işlemi onaylandığında sms geliyor orada yazar ekipmanları götürün diye.

Çanak, lnb sizde kalıyor. Uydu alıcı, kart, kumanda ve hdmi kablo isteniyor. Biri eksik olursa son faturaya yansıtıyorlar.
  • hayatimda ilk defa digiturke bulasicam. giris paketi ilk 4 ay 10 tl, sonrasinda 15 tl diyor. sadece ulusal kanal istiyorum o yuzden beklentimi karsiliyor. ne dersiniz yapilir mi? 24 ay taahut istiyorlar.

Ek olarak

Dünyaca ünlü ve kaliteli Nat Geo Wild, History, Discovery Channel ve daha fazla belgesel kanallarının yanısıra beIn GURME, beIN İZ gibi ödüllü Digiturk kanallar Merhaba Paketi’nde!

diyor.
  • un momento kullanıcısına yanıt
    15 tl ye digitürk te en boş paketi alacağına d-smart al. 25 tl ye mega paket izlersin. belgesel kanalları çok çok daha iyi. hd kalitesine digitürkten çok çok üstün. bende ikiside var. bariz d-smart üstün
  • quote:

Orijinalden alıntı: erc44

15 tl ye digitürk te en boş paketi alacağına d-smart al. 25 tl ye mega paket izlersin. belgesel kanalları çok çok daha iyi. hd kalitesine digitürkten çok çok üstün. bende ikiside var. bariz d-smart üstün

45 tl gozukuyor hocam siteisnde d smartin mega paketi?
  • un momento kullanıcısına yanıt
    evet öyle görünüyor ama İZLE yazıp 2850'ye gönder makul bir teklif alırsın. olmadı bayiye git. bir arkadaşım öyle yaptı 23 tl ye mega paket aldı. ek belgeselde hediye olarak verildi
  • Taahhütüm 03 mayısta bitiyor. İptal için aradığımda 03 mayısta da fatura kesileceğini bu yüzden 3 mayıs tan sonra aramam gerektiğini söylediler. Taahhüt bitiş tarihimden sonra arasam sorun olmaz dimi arkadaşlar otomatik uzatma gibi absürd bir durumla karşılaşmak istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeinDigi

quote:

Orijinalden alıntı: mephisto28

Taahhütüm 03 mayısta bitiyor. İptal için aradığımda 03 mayısta da fatura kesileceğini bu yüzden 3 mayıs tan sonra aramam gerektiğini söylediler. Taahhüt bitiş tarihimden sonra arasam sorun olmaz dimi arkadaşlar otomatik uzatma gibi absürd bir durumla karşılaşmak istemiyorum.

Merhaba ;

Digiturk fatura kesim tarihi her ayın 3'dür.3 Mayısta taahhütünüz bitiyorsa 3 mayıstan 3 gün önce üyeliğiniz kapatmanız gerekir.3 mayıstan sonra iptal talebi verirseniz 1 ay yüksek fatura ödersiniz.

Bende öyle düşünmüştüm. Fakat müşteri hizmetleri niçin 3 mayıstan sonra arayın dedi anlamadım. Mayıstan önce tekrar arayım başım ağrımasın.

• Hocam bir sorum olacaktı, benim 03.08.2017'de kredi kartı ile aldığım Eutelsat üyeliğim sona eriyor. Bu süre sonunda yeniden açtırmamış olursam yapmam gereken işlemler nelerdir? yani herhangi bir yere iptal, vs faksı gibi şeyler yapacak mıyım? yoksa kimseye bir şey söylemeden cihazı söküp en yakın bayiye teslim etmem yeterli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeroTürk -- 31 Mart 2017; 15:26:29 >
  • HeroTürk kullanıcısına yanıt
    yetkili teknik servisiniz neresiyse iptal işlemi veya uzatma işlemi yapabilirsiniz uzaksa iptal faksı çekin eğer hiçbir işlem yapmazsanız otomatik olarak sizi taahhütsüz tarifeye grçiriyorlar aman dikkat hocam 03 08 2017 den 1 2 hafta önce işlemlerinizi yaptırın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım hocam teşekkürler. Ben kredi kartı ile peşin almıştım bu 12 aylık üyeliği, yine de iptal ettirmem gerekiyor değil mi? emin olmak için sormak istedim. Yani eğer herhangi bir işlem yapmazsam beni otomatik olarak faturalı tarifeye geçirirler, yanlış anlamadım sanırım.
  • Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Olumsuz durumlara girmekten sayenizde kurtuldum.
  • Bugun sabah mesaj geldi,uyeliginiz iptal olmustur,ekipmanlari teslim edebilirsiniz diye.
    Dun MH ile yaptigim gorusmede 3 mayistan sonra ekipmanlari teslim edin,oncesinde teknik servis zaten almaz dediler.
    Hangisi dogru?
  • İptal için örnek bir form gönderecek bir hayırsever arkadaş var mıdır. Şimdiden teşekkürler

• HeroTürk kullanıcısına yanıt
    Biraz geç oldu ama dediğiniz gibi olacak sizi otomatik taahhütsüz tarifeye geçirecekler

• arkadaşlar , bu yıl paketlerin yüksek olması nedeniyle -üyeliği dundurma- işlemi yaptım.

sorum şu ; diyelim 20 ağustosta digitürk'e yeni bir taahhüt verdim 3 ağustos -20 ağustos arası ücreti almaz değil mi benden?? ( 3 ağustosta taah. bitti)
  • firefoxx F kullanıcısına yanıt
    almaz

20 agustos-3 eylül ücreti alır kredı kartı olursa ona ekler yada eylulde cıkan faturuna eklenır
  • dün getirip kurdular bugün iptal için dilekçeyi faxlıyorum. bu kadar saçma bişey görmedim görüntü berbar hd kanal yok dizi kanalı filan hikaye
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrekarataş

dün getirip kurdular bugün iptal için dilekçeyi faxlıyorum. bu kadar saçma bişey görmedim görüntü berbar hd kanal yok dizi kanalı filan hikaye

Ne kadara kurdurdunuz hocam yenimi üyesiniz ?
  • bladecarter kullanıcısına yanıt
    3 ay 12,50 9 ay 35 tl dün üye olmuştum ama bugün iptal ettirdim
  • Merhabalar arkadaşlar. Bugün digitürke iptal faksı çektim. İptal faksından sonra da arayıp indirimli bir teklif sunuyorlar mı?

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.