Şimdi Ara

Protein Tozu Takviyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
4
Favori
54.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar biliyorum bugünlerde eski konular hortlatıldı orayada yazabilirdim ama yeni konu açim dedim çünkü benim olay farklı biraz.

Ben zayıflıktan yakınanlardanım Boy 177 Kilo 50.Vücudum kilo almıyor.Artık hormonlardan mı metabolizmanın çok hızlı çalışmasından mı kurttan mı hiç bilemiyecem.Ama sülaledeki kuzenlerim filanda zayıftır hep.Irsi olsa gerek.Vücut geliştirmeye başladım.1 hafta oluyor.Ve zayıf olduğum için her spordan sonra çalıştığım yerleri incelediğimde hızlı bi gelişme farkediyorum.Karın olsun kanat olsun Ön ve arka kol olsun.Hocam da ilk başladığımda çok zayıfsın dedi.Böyle gidersen çok kas olur kilo alarak kas yapman lazım dedim.Bende çok yediğimi söyledim.(Okulda tenefüs aralarında yarım ekmek bitiyorum soteli.Abartısız!) Sana protein tozu başlatalım dedi.Bende tamam dedim.Şimdi protein tozunun ileride bana zararı ne olabilir onu merak ediyorum.Spora ne kadar devam edeceğimi söylim size Şimdi başladım ve Ağustosun başına kadar devam edicem.Yani 4 buçuk ay.Veya 5 ay.Var mı protein tozunun yan etkileri? Kilo alarak kas yapmak istiyorum.Sporuda sevmeye başladım gitgide.Çünkü dinç oluyorum.Bilgisayar başında olduğum için artık eski sırt ağrılarımdan da kurtuldum.

• bir zararı yok merak etme
  • quote:

Orjinalden alıntı: gorkem_grk

bir zararı yok merak etme

Kullanıyo musunuz? Yada neye dayanarak zararı yok dediniz.Çünkü bi aldım mı büyük kutu alıcam dönme şansm yok
  • nekadara aldın protein tozunu ?
    kullanbakalım işe yararsa bende alıcam benimde kilo problemim var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nyorai

nekadara aldın protein tozunu ?
    kullanbakalım işe yararsa bende alıcam benimde kilo problemim var

Almadım ama alacağımız protein tozu yaklaşık 70 ytl civarındaymış.70-100 arası
  •  Protein Tozu Takviyesi
  • resimdeki kız kim çok güzelmiş
  • bişey olmaz.
  • GAiner kullan daha etkili olur bence. Olmadı steroid kullanırsın :) (Tabiki şaka yapıyorum aklından bile geçirme )
  • quote:

Orjinalden alıntı: Coder85

resimdeki kız kim çok güzelmiş

• Daha yeni başlayan kişiye protein tozu verilmez hocan sanırım kör cahil... Kullanman gerenler bol pilav,bol makarna,tavuk göğsü , haşlanmış yumurtanın beyazı sabahları 5 tane olabilir,yulaf ezmesi gibi...yüksek komplex karbondihra ve proteinli ürünlerdir. karbonhidrat olmadan kilo alamassın. Protein tozu alacağına Weider megamass yada Gainfast 3100 gibi yüksek karbonhidrat içerikli ek besinlerdir. Sakın sadece tozdan medet umma... (52 kilodan 75 kiloya çıkmış biriyim , 5 senedir bu sporu yapıorm:)
  • senin hocan da çok para gözmüş.daha spora yeni başlayan adama hemen sana protein verelim denir mi ? daha dur bakalım.İnsanın normal zamanki haliyle spor yaptığı zamanki metabolizması farklı olur.kaslarını çalıştırdığın için kaslar beslenmek isteyecektir.Eğer sende düzenli ve protein ağırlıklı yersen karşılarsın.Baktın olmuyo ilerde başla, başla demeyen yok.Ama daha bismillah iki günde toza mı başlanır hele bi vücudun açılsın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecomert -- 17 Mart 2008; 21:21:31 >
  • bır cok profesyonel vucut gelıstırıcı spora başlanan ilk 3 ayda alınan protein tozlarının gereksız oldugunu soyluyor.bende 3 aydan sonra basladım spordan once 1 olcek spordan sonra 1 olcek 300ml sute karıstırıp ıcıyorum.
  • Belki ek besinden bahsediyodur aminoasit ve karbonhidrattan.Ama Protein tozu dediğini hatırlıyorum. Neyse yazı yazan kişilere teşekkür ediyorum.Bunları bilerek bu konuyu bi kez daha konuşup bi karara bağlıyacağım.Dediğinizde haklı olabilirsiniz.
  •  Protein Tozu Takviyesi
  • Zararı yok ama bol SU İÇMEN lazım çünkü karaciğeri yoruyor.

Özellikle "OPTIMUM NUTRITION" marka kullanmanı tavsiye ediyorum.

Protein tozu yerine biraz daha geliştirilmiş Complex GAINER'da kullanabilirsin.
  • Sana birşey söyleyeyim mi?Protein tozuna başlarsan bırakmaman gerekir.Eğer kas olduktan bir süre sonra bırakırsan kadın gibi memelerin olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: To die

Sana birşey söyleyeyim mi?Protein tozuna başlarsan bırakmaman gerekir.Eğer kas olduktan bir süre sonra bırakırsan kadın gibi memelerin olur

%100 KATILIYORUM.

Mesela 1 hafta ishal ol vücudun su kaybetsin o hafta çalışma hemen eski haline gelirsin.
  • Protein tozu değilmiş arkadaşlar karbonhidrat takviyesi.Alman ürünüymüş. Powerman Pure Energy 95 adında.Antremandan önce süte karıştırıp içiyorum.Aminoasit filan içermiyor. %95 Karbonhidrat %5 Vanilya aroması. Araştırmalarıma göre kullanan kişiler 2 ayda etkisini çok güzel gösterdiğini söylüyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blackblue

Protein tozu değilmiş arkadaşlar karbonhidrat takviyesi.Alman ürünüymüş. Powerman Pure Energy 95 adında.Antremandan önce süte karıştırıp içiyorum.Aminoasit filan içermiyor. %95 Karbonhidrat %5 Vanilya aroması. Araştırmalarıma göre kullanan kişiler 2 ayda etkisini çok güzel gösterdiğini söylüyor..

Karbonhidratı bilemem.Ama normal bisküvideki karbonhidratla bunun arasında fark var mı?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.