Şimdi Ara

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler! (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.727
Cevap
9
Favori
622.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün ipod touch 3g 32gb lık cihaza 4.2.1 jb yapayım dedim jb oldu da fakat aç kapa, dfu vs ne denediysem de ekran açılınca gelen itunes ve altındaki usb kablosu simgesini kaldıramadım.normal menüye ulaşamıyorum, acil yardımınızı bekliyorum..

http://imageshack.us/photo/my-images/811/img00283.jpg/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkaygen -- 25 Ekim 2011; 0:29:20 >
  • Merhaba Arakdaşalar IPOD TOUCH 2 var bende model no: A1288 yani ikinci nesil oluyor sanırım sabahtan beri uğraşıyorum jealbreak yapamıyorum İ tunes ile su dosyayı yükleye bildim shift tuşu ile "iPod2,1_4.2.1_8C148_Restore" ama hala oyun ları ve uygulamaları yüklemiyor Cya mı neyse o program falan yüklenmedi "redsn0w_win_0.9.5b5-5" bu programla denedim olmadı...."greenpois0n" bununla denedim ikisi ilede "iPod2,1_4.2.1_8C148_Restore" bu dosyayı yükleyemedim DFU moda alabiliyorum ama yüklenmiyor lütfen yardım edin videolar izledim hepsini denedim olmadıı...Cİhazda suanda 4.2.1 yüklüü... Bakmadığım site kalmadı sanırım bu programların uyumlu olanını bulamadım yada atladığım bir kısım var...

(konu yanlış yerde ise kusura bakmayın..)
  • Beyler ben de jailbreak yapma konusunda son derece kararsızım, jailbreak yapınca yavaşladığını, pil ömrünün kısaldığını cihazın stabilitesini kaybettiğini söyleyenler falan var, jailbreakli kullananların yorumlarını alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaygen

bugün ipod touch 3g 32gb lık cihaza 4.2.1 jb yapayım dedim jb oldu da fakat aç kapa, dfu vs ne denediysem de ekran açılınca gelen itunes ve altındaki usb kablosu simgesini kaldıramadım.normal menüye ulaşamıyorum, acil yardımınızı bekliyorum..

http://imageshack.us/photo/my-images/811/img00283.jpg/

Touch da da aynı durum varmı bilmiyorum aynısı iphone 3g de geldi başıma.Recovery moddan çıkarmak için Ireb indirmiştim(bende işe yaramadı ama çoğu kişi bu programla çözmüş sorunu).
    İnternetten güncellediğim son yazılımın(4.2.1di) başka biri tarafından yüklenmiş halini indirdim itunes dan onu yükledim oldu.
    Yani ireb ve benzeri bir programla recoveryden çıkardığınız halde açılmıyorsa başka bir custom fw deneyin

• Ipod Touch 4g iOs 5.0.1 var arkadaşlar ben 4.4.3 veya 4.3.5'e geçebilir miyim ?
  • IOS 5.0.1 semi-tethered jb yi kullanan var mı?
    Bazı uygulamaların çalışmaması gibi sorunlar oluyor mu?
  • Software 4.3.5 benim ipod touch, nasıl jailbreak yapabilirim? ilk sayfada anlatılanlardan yapabilir miyim?
  • Ipod Touch 4g iOs 5.0.1 aldım jailbreak nasıl yapacam link vs varmı yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinager_dante

Ipod Touch 4g iOs 5.0.1 aldım jailbreak nasıl yapacam link vs varmı yardımlarınızı bekliyorum.

Daha yeni cıktı zaten bu linke bir göz at rahatca halledersin.
  • arkadaşlar bir arkadaşım hollanda dan ipod 8gb getirdi model no1213 versiyonuda 1.1.5(4B1) sanırım birinci nesil. nasıl müzik oyun atarım bu jailbreak 1. sayfadakiler gibi mi yapılıyor benim cihazıma da orada 1.1.4 de kadar anlatılmış.
  • arkadaşlar geçen sene ipod 3 almıştım ve 3.1 jailbreak yüklemiştim. Şimdi askerden geldim ve bu sürümü güncellemek istiyorum. Şu anki en son jailbreak yapabileceğim sürüm nedir? Yalnız ipodum da awasome note gibi içinde bilgilerimin olduğu dosyaların silinmesini istemiyorum. Acaba bana yardımcı olur musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarahaten -- 18 Ocak 2012; 12:58:56 >
  • arkadaşlar yeni bir ipod touch 4 aldım.versiyonu ios 5.0.1
    jailbreak işine giriyim dedim ama acemi olduğumdan karışık geldi.
    İnternetten 768 mb iPod4,1_5.0.1_9A405_Restore.ipsw dosyasını indirdim.ardından Redsn0w 0.9.10 b1 dosyasını indirdim.768 mb lık dosyayı gösterdim ve adımları izleyerek jailbreak yaptım.
    şu an cydia yüklü olmasına rağmen sources kısmına cydia.hackulo.us yüklerken sarı ve kırmızı yazılarla bir iki satır error uyarısı verdi.arama kısmında installous aratmama rağmen sadece installous hd icon theme çıkıyor.sanırım bir yerlerde hata yaptım.

şimdi Redsn0w 0.9.10 b1 versiyonunda bazı hatalar olabiliyormuş b3 ve sonrasını denemem mi gerek.ayıca bu noktada redsnow un yeni versiyonuyla aynı işlemleri baştan yapsam sorun çözülür mü?

konu içinde daha önce cevaplandıysa kusura bakmayın.
  • Arkadaşlar bende ipod touch 4g var. versiyonu 4.3.3 jailbreak'li. Kaç aydır jb'li şekilde sorunsuz kullanıyordum. Ancak biraz önce cydia'da dolaşırken ipod kendini safe mode'a aldı. Ben de restart'a basıyorum biraz zaman geçiyor yine açılıyo yine aynı uyarı En az 10 kere denedim bir sonuç yok. bilen arkadaşlar tabii ki vardır bir yardım ederlerse çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar Merhaba,

Bende ipod touch 4g var. Versiyonu 5.1 bu versiyon jailbreak yapılabilir mi?

Araştırdım ancak bulamadım konu hakkında yönlendirirseniz sevinirim.

Teşekkürler.
  • beyler ben ipod touch 4 kullanıcısıyım ios 5.1 yayınlandıgı gun yukledim ve makınayı alalı 3 gun olmasına ragmen redsnow ile jailbreak yaptım ama makına kapanınca tekrardan just boost yapmam gerekiyor ,bunu aşmanın yolu yok mu şimdiden teşekkurler
  • ben redsnow ile yaptım 5.1 yayınlandıktan hemen sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: unaltarik

beyler ben ipod touch 4 kullanıcısıyım ios 5.1 yayınlandıgı gun yukledim ve makınayı alalı 3 gun olmasına ragmen redsnow ile jailbreak yaptım ama makına kapanınca tekrardan just boost yapmam gerekiyor ,bunu aşmanın yolu yok mu şimdiden teşekkurler

Malesef şuanda just boost yapılmadan olmuyor

Yeni jailbreak çıkmasını bekliyor herkes.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaRsLaN3

Arkadaşlar Merhaba,

Bende ipod touch 4g var. Versiyonu 5.1 bu versiyon jailbreak yapılabilir mi?

Araştırdım ancak bulamadım konu hakkında yönlendirirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

Sorumu hallettim sorunsuz jailbreak tabi cihazı kapatıp açmazsak
  • quote:

quote:

beyler ben ipod touch 4 kullanıcısıyım ios 5.1 yayınlandıgı gun yukledim ve makınayı alalı 3 gun olmasına ragmen redsnow ile jailbreak yaptım ama makına kapanınca tekrardan just boost yapmam gerekiyor ,bunu aşmanın yolu yok mu şimdiden teşekkurler

hafız dun restoreden sonra jailbreak yaptım appsync yi yukledim installous inmiyo takılıyo hep ugrasırkende cydia silindi şimdi bır dunya oyunum var ama sadece NOVA calışıyor ne yapcaz restore +jailbreak mi

• quote:

quote:

quote:

hafız dun restoreden sonra jailbreak yaptım appsync yi yukledim installous inmiyo takılıyo hep ugrasırkende cydia silindi şimdi bır dunya oyunum var ama sadece NOVA calışıyor ne yapcaz restore +jailbreak mi

Bende ilk kez jailbreak yaptım. Bu sebeple detaylarını bilemiyorum : / Umarım bilen bir arkadaş yardımcı olur.

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.