Şimdi Ara

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler! (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.727
Cevap
9
Favori
622.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşler benimkide geldi ama beklediğim gibi 1.1.4 olarak gelmedi 1.1.3 müş ben 1.1.4 mü? yapıyım yoksa 1.1.2 ye çevirmenin bir yolu varmı? ve ayrıca harita ve diğer 20$ lık app ler var ben 1.1.4 e yükseltirsem appler gider mi?
  • sadece sol kulaklığı takıyorum acaba sağ kulaklıktan ses çıkmasını engellicek ayar varmıdır bide EQ yu nasıl ayarladınız daha iyi ses için?
    1.1.4 kullanıyorum çok donuyo sanki bnm alet ya wifi ararken dondu sonra ayarlarda dondu mal mal donuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 26 Mart 2008; 19:49:48 >
  • Fi hala jb yapamadiysan 3 saate kadar evde olurum gelince detayli olarak yardim ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: XanderJR

Eğer uygulama yüklerken yetersiz disk alanı uyarısını alırsanız yapmanız gerekenler
    Böyle bir uyarı aldığınızda yapmanız gereken ilk kısımdaki bazı dosyaları ikinci kısıma kaydırarak uygulamalarınız için biraz daha yer açmaktır. Bu işi sizin için yapan güzel bir uygulama var: BossTool. İndirip kurmadan önce BSD Subsystem'i kurduğunuzdan emin olun (BSD Subsystem'i kurduktan sonra mutlaka restart yapmalısınız). Daha sonra BossTool'u indirin ve kurun. Çalıştırdıktan sonra açılan ekrandan "Free Disk Space" seçeneğini seçin. Ardından açılan ekrandan "Relocate Fonts" u seçin. Bu işlem font dosyalarını ikinci kısıma taşıyacaktır. Böylelikle uygulamalarınız için birinci kısımda yer açılacaktır. Uyarı: Bu işlemin geri dönüşü yoktur (Tabi terminali açıp kendiniz elinizle dosyaları geri kopyalamazsanız). Ama tek kaybedeceğiniz müziklerinizi kopyalayabileceğiniz alandan 80MB kadar birşey olacaktır. Daha fazla uygulama yüklemek istiyorsanız mutlaka deneyin.

ben bunu yapiim diorum ama tedirginim yer kalmadı dedi ne yapiim yapiim kotu bisi olurmu korkuyorum yapınca bisi olur diye yardım

soru 2:psx icin nerden oyun indirebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wholet -- 26 Mart 2008; 19:52:44 >
  • iPhysics ve kurulumu
    Arkadaşlar ipodun güzelliklerinin resmen konuştuğu diğer bir programda "iPhysics" , bu oyunda gerçek hayattaki fizik kuralları geçerli ve gerçekten çok zevk alıyorsunuz oynarken..
    Kurulumuna gelirsek;
    Installer -> Games -> iPhysics -> Install
    Yükletikten sonra elbet oyun atmanız gerekecek bunun içinde Installer -> iPhysics den oyunu seçip Install demeniz lazım...
    Size benim bir kaç favori oyunumu söyliyeyim hangisi güzeldir diye deneyip heba olmayın..
    -iPinball
    -H3X's Vehicular
    -Mindfield's Newton
    -Ohmugi Sakura
    -Moo'N Patrol
    -Rawd Aquarium

Benim installer > iphysics de hiç oyun yok . Hep level ler var. ipinball istiyorum. bunun için başka source var mı?
  • Arkadaşlar şuan internetten sadece quicktime uzantılı videoları izleyebiliyorum mediaplayer uzantılıları (mesela izlesene stage6 vs) açmıyor soru işareti çıkıyor bunları izlemek için ne yapmak gerek ayrıca internetten nasıl dosya indirebilirim (film indirenler varmış :D) bunları yapmak için source falan var mı?

iphysics'in pek bi'dalgası yok ben indirdim denedim sadece ipodun hareket algılayıcısı sayesinde çalışıyor ama sonu yok gibi 2-3 bölüm var sonra boş boş bişeler çiziyorsun yada bende bi'hata var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lee-on! -- 26 Mart 2008; 20:09:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: wholet

psx for all a nası oyun yukluyoruz nereye atıyoruz nerden oyun yukleyebilirm kısaca bi acıklarsanız sevinirim

..............
  • arkadaşlar çözmem gereken iki sorun var, çözüm yolunu bilen varsa es geçmesin lütfen :)

mobilechat bağlanıyor diyor ama bit türlü bağlanmıyor öyle bekliyorum uzun süre, silip tekrar kurdum farklı msn adresleri denedim sonuç alamadım.

birde 1.1.4 olarak jb yapmıştım aleti sonra yüklediğim programlardan dolayı herhalde şuan 1.1.3 gösteriyor ipod hangi programdandır ve nedendir bu durum ? bikaç prog sildim nafile
  • 1.1.4 JB'li kullanıyorum ama bir türlü January Update programlarını yükleyemedim. Yani mail vs.. programını. nasıl yükleyebilirim?

Anlatımda yazan source işe yaramıyor.
  • wifi'siz data kablosu ile bu aletten internete girmenin bir yolu yok mu yahu
    O kadar şey yapılmış i bunu mu becerememişler. Yok işte wifi'mi ne yapalım
  • aynen PHI wifi yok mal gibi kaldım bişi yükleyemiyorum şimdi git kablosuz modem al falan filan birsürü ıvır zıvır iş
    yakında wireless kullanan da yokki sömürelim

1.1.4 jb yaptım sizde 1.1.2'ye düşürsemmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 26 Mart 2008; 20:46:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

wifi'siz data kablosu ile bu aletten internete girmenin bir yolu yok mu yahu

Bi kaç sayfa önce dj necmi anlattı . Ben uygulayamadım ama var yani.
  • Demekki neymiş pil ömrünün kısalması 1.1.4 versiyona JB yapmaktan kaynaklanıormuş. 1.1.2 kullanan kimse pilden ikayet etmiyor. Ben parlaklığı sıfıra yakın kullanıyorum wifi de açık değil girmediğim zamanlarda ama yinede pil Jb yapmadan önceki kadar uzun gitmio..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rajeesh

aynen PHI wifi yok mal gibi kaldım bişi yüklemeyemiyorum şimdi git kablosuz modem al falan filan birsürü ıvır zıvır iş

Aynen. Bizim burda da yokmuş. Ben en azından bi tane bulurum diyordum yanımızda hastahane falan var ama. Malesef bulamadı. Bi bulsa hemen jb yapacağım
    Router masrafı çıkacak bi de şimdi.
    Bi de kılıf derken astarı yüzünden pahalıya gelecek aletin
  • quote:

aynen öyle ya inanırmısınız sırf bişeyler yüklemek için kadıköye gittim ve eve gelince ben iyice bu alete bağımlı oldum diyip 1 gün bu aletle küskaldım (ee başka çere yok varsa lütfen belirtin
  • Arkadaşlar bu alet için locoroco yok mu ya mükemmel olurdu bunda oynaması tam buna göre bi'oyun zaten
  • quote:

quote:

aynen PHI wifi yok mal gibi kaldım bişi yüklemeyemiyorum şimdi git kablosuz modem al falan filan birsürü ıvır zıvır iş

Aynen. Bizim burda da yokmuş. Ben en azından bi tane bulurum diyordum yanımızda hastahane falan var ama. Malesef bulamadı. Bi bulsa hemen jb yapacağım
    Router masrafı çıkacak bi de şimdi.
    Bi de kılıf derken astarı yüzünden pahalıya gelecek aletin

bende onu düşünüyordum modem kılıf falan derken para kalmıcak elde
    ufacık alet için bu kdar masraf
    ben hdd alcaktım ya o parayla
    kılıf olarak Razorun dediği Marware'yimi alcan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 26 Mart 2008; 21:00:56 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: olerhan

quote:

aynen öyle ya inanırmısınız sırf bişeyler yüklemek için kadıköye gittim ve eve gelince ben iyice bu alete bağımlı oldum diyip 1 gün bu aletle küskaldım (ee başka çere yok varsa lütfen belirtin

Bende geçen gün bir dükkanda wireless buldum önünde yarım saat dikildim, 3-5 program dalan kurdum, insanlar garip garip bakıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: XanderJR

Eğer uygulama yüklerken yetersiz disk alanı uyarısını alırsanız yapmanız gerekenler
    Böyle bir uyarı aldığınızda yapmanız gereken ilk kısımdaki bazı dosyaları ikinci kısıma kaydırarak uygulamalarınız için biraz daha yer açmaktır. Bu işi sizin için yapan güzel bir uygulama var: BossTool. İndirip kurmadan önce BSD Subsystem'i kurduğunuzdan emin olun (BSD Subsystem'i kurduktan sonra mutlaka restart yapmalısınız). Daha sonra BossTool'u indirin ve kurun. Çalıştırdıktan sonra açılan ekrandan "Free Disk Space" seçeneğini seçin. Ardından açılan ekrandan "Relocate Fonts" u seçin. Bu işlem font dosyalarını ikinci kısıma taşıyacaktır. Böylelikle uygulamalarınız için birinci kısımda yer açılacaktır. Uyarı: Bu işlemin geri dönüşü yoktur (Tabi terminali açıp kendiniz elinizle dosyaları geri kopyalamazsanız). Ama tek kaybedeceğiniz müziklerinizi kopyalayabileceğiniz alandan 80MB kadar birşey olacaktır. Daha fazla uygulama yüklemek istiyorsanız mutlaka deneyin.

ben bunu yapiim diorum ama tedirginim yer kalmadı dedi ne yapiim yapiim kotu bisi olurmu korkuyorum yapınca bisi olur diye yardım

soru 2:psx icin nerden oyun indirebilirim?nasıl yapıcam?bu gba yı yaptımda bi .bin dosyayı koyduuk ole bisi varmı?gerisini yaptım ama?var mı?bi anlatırsanız sevinirim PSX emulatoru saolun
  • quote:

bende onu düşünüyordum modem kılıf falan derken para kalmıcak elde
    ufacık alet için bu kdar masraf
    ben hdd alcaktım ya o parayla
    kılıf olarak Razorun dediği Marware'yimi alcan?

O tür bir şey lazım. Kılıfsız olmaz ya. 5 dakka kullandım arkası önü parmak izinden geçilmiyor.

quote:

Orjinalden alıntı: Husay

Bende geçen gün bir dükkanda wireless buldum önünde yarım saat dikildim, 3-5 program dalan kurdum, insanlar garip garip bakıyor

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.