Şimdi Ara

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.727
Cevap
9
Favori
622.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: wholet

bu kelime yazarken duzeltmeyi kaldiran sey nerde hangi source vs saolun

İlk mesajda var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sam0

quote:

bu kelime yazarken duzeltmeyi kaldiran sey nerde hangi source vs saolun

İlk mesajda var

saol gormemisim o zaman
  • ben 1 bunu bulamadaim

Maps,notes,stock,weather,mail (yani 20 dolara satılan 1.1.2 appleri) uygulamalarını yüklemek istiyorum, nasıl?
    Installer-> Sonra ana katagoride iPhone 1.1.4 Apps for iTouch -> All Applications -> Install diyerek yazilimilari kurabilirsiniz..
    Ana menüde yeni programlarımızın ikonları gözükecektir

2-sourceları yukledim sanki bisi degismedi yardım edin pls surum 1.1.4
  • quote:

ben 1 bunu bulamadaim

Maps,notes,stock,weather,mail (yani 20 dolara satılan 1.1.2 appleri) uygulamalarını yüklemek istiyorum, nasıl?
    Installer-> Sonra ana katagoride iPhone 1.1.4 Apps for iTouch -> All Applications -> Install diyerek yazilimilari kurabilirsiniz..

Bazen Sourcelar cevap vermeyebiliyor, refresh yapın tekrar deneyin bu şekilde gelecektir, ama bu uygulamaları kurmadan önce ilk başta BSD Subsystem kurmalısınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sam0

quote:

ben 1 bunu bulamadaim

Bazen Sourcelar cevap vermeyebiliyor, refresh yapın tekrar deneyin bu şekilde gelecektir, ama bu uygulamaları kurmadan önce ilk başta BSD Subsystem kurmalısınız

tesekkurler onu kurdum sona farkettim ama kurdum bide refresh yapiim bakiim saolun

• bisi degismedi ya yardım edin benim eskiden JB liydi sorun yasadım vs de nese iphysıcs filan yuklendi apollo filan var all categories e girince ama bi onlar yok baska source varmı bunlar icin?
  • İlk sayfadaki gibi 1.1.2 jailbreak yaptım .
    Bikaç bişey yüklemek için install a giriyorum ve ana menüye geri dönüyor!
    Ne yapmalıyım düzeltmek için?
  • müzik atıyorum görmüyor nereden atılacak :s
  • Arkadaşlar pil için ikon buldum, bunu hangi dizine atmalıyım?

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler!

::indirmek için tıklayın::
  • bendeki versiyon 1.1.2 en iyi versiyon hangisiyse onu yukleyip jailbreak yapacağım msn den anlatablirmisiniz?
  • İlk sayfada anlatımı var zaten 1.1.4 son versiyon. Jailbreak de sorunsuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Skatyyyy

ŞARKI SÖZÜ BULMAK - ILYRICS

Arkadaşlar güzel birşey buldum sonunda :) ispazio.net sorucesini kurmuşsanız uygulama installerda gözükecektir.
    Program dinlediğiniz şarkının sözlerini indiriyor ve kaydediyor, dinlerken okuyabiliyorsunuz. ScreetShot programını 1.1.4'de çalıştıramadım o yüzden resim koyamıyorum.

Denemenizi tavsiye ederim..

bende sürekli nor found çıkıyor... daha 1 tane bile bulamadı... tonlarca şarkının içinden... 1.1.4'üm ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: photographer86

Arkadaşlar pil için ikon buldum, bunu hangi dizine atmalıyım?

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler!

::indirmek için tıklayın::

private-var-root-library-customize-batteryimages

• Arkadaşlar benim touch'da bugün geldi daha hiçbirşey anlayamadım aletten fakat doğru düzgün kullanmak için jb yapmam gerekiyor değil mi? Fakat bendeki garantili ürün şimdi jb yaparsam garantisinde bir sorun oluşur mu?
  • ya arkadaşlar ben 16gb ipoduma 1.1.4 ziphoneyi kullanarak jailbreak yaptım ama her 5 dakikada bir donuyor ne yapmalıyım sebebi ne olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zeroshut

ya arkadaşlar ben 16gb ipoduma 1.1.4 ziphoneyi kullanarak jailbreak yaptım ama her 5 dakikada bir donuyor ne yapmalıyım sebebi ne olabilir.

+1 benimkide ole yaa source eklicem takılıooo yardım edin pls yaaa olmadi 1.1.1 e dusurucem jb yapcam 1.1.2 ye yukselticem ama bi yardım edin plsss(ama 8GB)

edit:bide bi daa installera girmio takılıo cıkıo yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wholet -- 21 Mart 2008; 22:15:01 >
  • arkadaşlar daha öncede söyledim 1.1.4 jb tam oturmuş değil bir çok sorunu var şu an o yüzden en sağlıklısı 1.1.2 jb yapmak
  • quote:

Orjinalden alıntı: XanderJR

arkadaşlar daha öncede söyledim 1.1.4 jb tam oturmuş değil bir çok sorunu var şu an o yüzden en sağlıklısı 1.1.2 jb yapmak

onu yapmaya calısıyorum ama olmuyo yardım edebilirmisiniz 1.sayfadan 1.1.1 i indirdim ipodu taktım shift+restore la indirdiim dosyaya bastım open dedim ve error verdi naapmalıım yardım edin auto down falan filan gibi seler var denilio yardım plsss
  • Şu anamenüdeki zblog ikonunu silmeyi beceremedim nasıl yapıcam ?
  • auto down ile restore moda soktuktan sonra shift+restore ile 1.1.1 i yükle yada ipod kapalıyken 5 sn home tuşuna bas ve 5 sn sonra kabloyla pc ye bağla home tuşundan parmağını kaldırmadan o şekilde de restore moda sokabilirsin ipodu
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.