Şimdi Ara

Sms Engelleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
271.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonumda sms engellemiştim *33*0000*16# gibi bişiyle yapmıştım ama açamıyorum engeli kaldıramıyorum engeli kaldırmanın kodunu bilen var mı?

• Telefonunuz Android ise istenmeyen SMS'leri otomatik olarak engellemek mümkün.

Önce,www.numarasikayet.com'a ücretsiz üye oluyorsunuz, daha sonra şikayetiniz olan numara için bir şikayet kaydı giriyorsunuz.

Android Marketten ücretsiz sunulan NumaraSikayet uygulamasını da telefona yükleyim ayarlarından sadece benim şikayet ettiğim SMS'leri blokla seçeneğini seçerseniz, o numaradan gelen ikinci bir SMS otomatik olarak engellenecektir.

Bu şekilde hem ilgili numaranın sizi isteğiniz dışında SMS'lerle rahatsız ettiği sitede görülmüş olacak, hem de siz iptal edene dek (siteden numara şikayetini çözüldü olarak işaretleyene dek) size bir daha SMS atamayacak.

www.numarasikayet.com

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbalkan

Telefonunuz Android ise istenmeyen SMS'leri otomatik olarak engellemek mümkün.

Önce,www.numarasikayet.com'a ücretsiz üye oluyorsunuz, daha sonra şikayetiniz olan numara için bir şikayet kaydı giriyorsunuz.

Android Marketten ücretsiz sunulan NumaraSikayet uygulamasını da telefona yükleyim ayarlarından sadece benim şikayet ettiğim SMS'leri blokla seçeneğini seçerseniz, o numaradan gelen ikinci bir SMS otomatik olarak engellenecektir.

Bu şekilde hem ilgili numaranın sizi isteğiniz dışında SMS'lerle rahatsız ettiği sitede görülmüş olacak, hem de siz iptal edene dek (siteden numara şikayetini çözüldü olarak işaretleyene dek) size bir daha SMS atamayacak.

www.numarasikayet.com

değişik bir yontemmiş. ama denemedim.

konuda bahsedilen yontem gayet uygun ve yeterli bence..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.