Şimdi Ara

Türüne - Konusuna Göre Film Önerileri (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.721
Cevap
182
Favori
667.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DH | equ*

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Kardeşim için indirdiğim Melekler&Şeytanlar ve Da Vinci Şifresini izlemeyip silsem benim için bir kayıp olur mu,sanki beğenmeyecekmişim gibi

Hemde süreleri 2,5 saat 3 saat.. Karar veremedim ne yapacağıma hdd'de yer kalmadı sileceğim bu filmleri ama izlemediğime pişman olur muyum yoksa izledikten sonra izlemesemde olurmuş der miyim bilemiyorum.. Kardeşim istemese indirmezdim..

Biri yardımcı olsa, sileceğim bakın bu iki filmi.. Biraz filmler hakında bir iki birşey söyleseniz.

Madem indirmişsin izle sonra sil.Vakit kaybı olucağını sanmıyorum iki filmde rahatlıkla ortalamanın üstünde bir kaliteye sahip bana göre.Senin zevkini bilemem belki sen beğenmeyedebilirsin,belki sıkıcı gelebilir ama bana kalırsa izlenmeli diye düşünüyorum.

Filmlerdeki sahnelere atlata atlata bir dakikada baktım, ağır ve kasvetli bir film gibi geliyor sanırım dediğiniz gibi gerçekten bana kalıyor.. Karar vermek bende izlemeyi istiyorum ama dediğim gibi ağır ilerleyen görünümü ve süreleri gözümü korkutuyor, hiçç bir filmi kolay kolay yarıda bırakmam birde.. Neyse sağolun..
  • American Pie serisi
    Superbad
    Wan Wilder
    Road Trip 1-2
    Euro Trip

tarzı gençlik komedi filmi tavsiyesi alabilirmiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dönüşüm

American Pie serisi
    Superbad
    Wan Wilder
    Road Trip 1-2
    Euro Trip

tarzı gençlik komedi filmi tavsiyesi alabilirmiyim.

Aklıma gelenlerden College var birde Amerikan High School var.Zaten yukarıda mesajlarımdan birinde yazıyor.İşte bende bir çoğunu izlediğim için film kalmadı.Bir de Fired Up var.
  • İyi geceler , günümüz zamanında geçen , çok mekanlı macera-komedi filmleri arıyorum.Tavsiye edecek var mı?
  • Arkadaşlar bu konu çok pasif kaldı, komedi film önerileriniz varmı bilinenleri izlemişimdir mutlaka gençlik yada komedi olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Protagonist

Arkadaşlar bu konu çok pasif kaldı, komedi film önerileriniz varmı bilinenleri izlemişimdir mutlaka gençlik yada komedi olabilir ?

American Pie serisi
    Superbad
    Wan Wilder
    Road Trip 1-2
    Euro Trip
    How High
    The Hangover
    Yes Man
    Fired Up
    17 Again
    College
    Good Luck Chuck
    Due Date
    Hot Tub Time Machine
    Scott Pilgrim vs. The World
    Kick Ass
  • Eternal sunshine of the spotless mind

ROMANTİK KOMEDİ ?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bu konu çok pasif kaldı, komedi film önerileriniz varmı bilinenleri izlemişimdir mutlaka gençlik yada komedi olabilir ?

American Pie serisi
    Superbad
    Wan Wilder
    Road Trip 1-2
    Euro Trip
    How High
    The Hangover
    Yes Man
    Fired Up
    17 Again
    College
    Good Luck Chuck
    Due Date
    Hot Tub Time Machine
    Scott Pilgrim vs. The World
    Kick Ass

1 tanesi dışında hepsini izledim sağol :)

Arkadaşlar Let Me In tarzında film önerisi olan varmı sadece 1 konu değildi mesela bu film ?
  • Arkadaşlar Bilgisayar ve yazılım konulu filmler arıyorum; önereceğiniz filmler The Social Network, Pirates of Sillicon Valley gibi gerçeğe dayanan ve ya; Matrix, Tron gibi kurgusal da olabilir. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Bilimkurgu, fantastik, dünyanın sonu, uzaylı gibi öğeler içeren filmlerden hoşlananlara: Skyline

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-XPLoDeR -- 6 Mart 2011; 17:42:23 >
  • the invasion başrolde nicole kidman ve daniel craig var 2007 yapımı bu film uzay dışı yaşam konulu filmleri sevenleri mutlu eder fazla aksiyon beklemeyin.

komedi filmi olarak ise how high yani süper ot isimli filmi tavsiye ederim.başrolde def jam adlı rapçi oynuyordu galiba
  • Arkadaşlar bana ciddi derecede kafamın dağılmasını sağlıcak, sağlam bir korku filmi önerebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

Arkadaşlar bana ciddi derecede kafamın dağılmasını sağlıcak, sağlam bir korku filmi önerebilir misiniz ?

Paranormal Activity 1 ve 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-XPLoDeR

quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

Arkadaşlar bana ciddi derecede kafamın dağılmasını sağlıcak, sağlam bir korku filmi önerebilir misiniz ?

Paranormal Activity 1 ve 2

Kardeş izledim çoktan izledim ama istediğim tarz değillerdi. Ben daha çok The Shining tarzı bir film istiyorum, daha çok gerilim kategorisine giriyor sanırım.
  • The notebook,Jeux D'enfants,Cold Mountain tarzı duygu yüklü film tavsiyesi alabilir miyim?(not:bu türün çoğunu izlemiş olabilirim.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: OgzTonY

The notebook,Jeux D'enfants,Cold Mountain tarzı duygu yüklü film tavsiyesi alabilir miyim?(not:bu türün çoğunu izlemiş olabilirim.)

A Walk to Remember
    Sweet November
    A Moment to Remember
    My Sassy Girl
  • Oldukça zamanım var arkadaşlar böyle etkileyecek bir film önerisi olan varmı biraz sıradışı olabilir aksiyon - savaş filmleri dışında.
  • quote:

Oldukça zamanım var arkadaşlar böyle etkileyecek bir film önerisi olan varmı biraz sıradışı olabilir aksiyon - savaş filmleri dışında.

Black
    Cinderella Man
    The Pursuit Happyness
    Donnie Darko
    Leon
    A Beautiful Mind
    Life is Beautiful
    The Pianist
    Big Fish
    Forrest Gump
    The Shawshank Redemption
    Slumdog Millionaire
    Crash
    City of God
    Into The Wild
    Hachiko: A Dog's Story
    The Count of Monte Cristo
    Rain Man
    Million Dollar Baby
    The Curious Case of Benjamin Button
    vb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theo Angelopoulos -- 12 Mart 2011; 13:18:20 >
  • quote:

quote:

Oldukça zamanım var arkadaşlar böyle etkileyecek bir film önerisi olan varmı biraz sıradışı olabilir aksiyon - savaş filmleri dışında.

Black
    Cinderella Man
    The Pursuit Happyness
    Donnie Darko
    Leon
    A Beautiful Mind
    Life is Beautiful
    The Pianist
    Big Fish
    Forrest Gump
    The Shawshank Redemption
    Slumdog Millionaire
    Crash
    City of God
    Into The Wild
    Hachiko: A Dog's Story
    The Count of Monte Cristo
    Rain Man
    Million Dollar Baby
    The Curious Case of Benjamin Button
    vb.

The Pursuit Happyness - Donnie Darko - The Pianist - Big Fish - Forrest Gump - City of God - Into The Wild - Hachiko - Rain Man - Benjamin Button bunları izlemiştim diğerlerine bir göz atarım teşekkürler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OgzTonY

The notebook,Jeux D'enfants,Cold Mountain tarzı duygu yüklü film tavsiyesi alabilir miyim?(not:bu türün çoğunu izlemiş olabilirim.)

A Walk to Remember
    Sweet November
    A Moment to Remember
    My Sassy Girl

ek olarak
    Never Let Me go.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.