Şimdi Ara

En İyi Tarife Hangi Operatörde? Vodafone/Avea/Turkcell

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telsim'in çok önceden uyguladığı CepPartner'i benimsemiş biri olarak sorup soruşturuyorum; şu an için en iyi tarifeyi hangi operatör sunuyor? Uzun soluklu, hesap derdine düşmeden görüşebileceğim bir kampanya vs var mı?

• quote:

Orjinalden alıntı: WoraZ

Telsim'in çok önceden uyguladığı CepPartner'i benimsemiş biri olarak sorup soruşturuyorum; şu an için en iyi tarifeyi hangi operatör sunuyor? Uzun soluklu, hesap derdine düşmeden görüşebileceğim bir kampanya vs var mı?

mesajlaşma olmicaksa avea öğretmen hattı
    msjda olucaksa konuşmanın yanında turkcell kampuscell
  • Alabilirsen avea öğretmen ..

Yok hayır dersen Vodafone CepAile FATURALI

Oda olmaz dersen

Avea mobil öğrenci
  • turkcell birfiyat
  • quote:

Orjinalden alıntı: kl_emre_1905

turkcell birfiyat

Adam ceppartner kullanmış. Yani sevgilisi var O yüzden bir fiyat tarifesi pahalı kaçar
  • arkadaşım tarifeler farklı insanlara avantaj sağlasın diye yapılıyor sen neye kime göre en iyi yad a uygun tarifeyi arıyorsun lütfen konuyu açarken daha spesifik olursan bizde yardımcı olabiliriz .
  • quote:

Orjinalden alıntı: xuadrox

arkadaşım tarifeler farklı insanlara avantaj sağlasın diye yapılıyor sen neye kime göre en iyi yad a uygun tarifeyi arıyorsun lütfen konuyu açarken daha spesifik olursan bizde yardımcı olabiliriz .

Yazdığımı düzgün okuduğun vakit ne beklediğimi zaten anlayacaksın. İlla ki senin anlayabileceğin şekilde mi yazmam gerekiyor. Saldırmak için okuyorsan yazıları, hiç karışma bari.

stigmata_, sağol kardeş. Anlamışsın derdimi. Hesabını bilen tarifeye geçmeye kalkıştım, yok YTL kartıydı yok bilmemnesiydi.. Bir de 30 Nisan'da sona eriyormuş, girmeye hiç değmez sanırım.

CepAile faturalı şu an gözde tarifem ancak, diğer hatlarla görüşme ücreti ne kadar? Vodafone sitesinde göremedim.
  • benim anlayacağım değilde herkesin anlayacağı dilden yaz örneğin cep partnerin ne olduğunu bilmek zorunda değilim ama kız arkadaşınla konusmanın belkide en iyi yolunu biliyorum varsay nasıl yardımcı olucam sana sen açık açık kaç kişiyle hangi operatorde nasıl konusacagını yaz bizde yardımcı olalım ceppartneri mı arastırıyım senın ıcın şimdi bak ne yazdıgın belli değil zaten biri birfiyat yazmıs demekki senın anlattıgın cinsden anlamamıs digeride varsayım olarak herhalde kız arkadası var diyor sen kaç kşiyle sms mi arama mı yurtdışı mı yurtiçimi diye söylersen herkes bildiğini yazar buraya sende değerlendirir seçersin arasından beğendiğini hadi allaha emanet ol.
  • CepAile'de diğer operatörleri aramanın dakikası 60 YKr, ÖİV dahil 75 YKr'ye geliyor, şuanda Türkiye'deki en pahalı diğer operatörü arama fiyatı. Zaten Telekominikasyon kurumunun sınır olarak en yüksek olabilir diye belirlediği rakamda bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturkemin -- 13 Mart 2008; 2:35:41 >
  • avea cepöğrenci
  • vodafone cep aile
  • quote:

benim anlayacağım değilde herkesin anlayacağı dilden yaz örneğin cep partnerin ne olduğunu bilmek zorunda değilim ama kız arkadaşınla konusmanın belkide en iyi yolunu biliyorum varsay nasıl yardımcı olucam sana sen açık açık kaç kişiyle hangi operatorde nasıl konusacagını yaz bizde yardımcı olalım ceppartneri mı arastırıyım senın ıcın şimdi bak ne yazdıgın belli değil zaten biri birfiyat yazmıs demekki senın anlattıgın cinsden anlamamıs digeride varsayım olarak herhalde kız arkadası var diyor sen kaç kşiyle sms mi arama mı yurtdışı mı yurtiçimi diye söylersen herkes bildiğini yazar buraya sende değerlendirir seçersin arasından beğendiğini hadi allaha emanet ol.

Varsayım olarak falan değil adam var demiş. Laf ebeliği yapma bana. Neden arada birinin böyle çıkması gerekiyor? Herkes adam gibi cevabını yazmışken, sen neden aradan fırlıyorsun yok ne demek istediğini daha açık anlat diye. CepPartner yazmışım, uzun soluklu konuşmak istiyorum yazmışım; daha ne açıklamamı bekliyorsun? Bunları anlayabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum demek ki bu. Yani susabilirsin açıkça.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jasinin

avea cepöğrenci

Avea CepÖğrenci ile Vodafone'un arasında pek fark yok gibi. Hatta Avea'da 1dk'da 2 kontör gidiyor. Vodafone'da 5dk'ya kadar 1 kontör. Yoksa ben mi yanlış biliyorum?
  • doğru biliyosun ama aveada sms için çok büyük avantajlar var....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jasinin

avea cepöğrenci

+ 39 kontore 500 yada 5000 sms
  • quote:

quote:

benim anlayacağım değilde herkesin anlayacağı dilden yaz örneğin cep partnerin ne olduğunu bilmek zorunda değilim ama kız arkadaşınla konusmanın belkide en iyi yolunu biliyorum varsay nasıl yardımcı olucam sana sen açık açık kaç kişiyle hangi operatorde nasıl konusacagını yaz bizde yardımcı olalım ceppartneri mı arastırıyım senın ıcın şimdi bak ne yazdıgın belli değil zaten biri birfiyat yazmıs demekki senın anlattıgın cinsden anlamamıs digeride varsayım olarak herhalde kız arkadası var diyor sen kaç kşiyle sms mi arama mı yurtdışı mı yurtiçimi diye söylersen herkes bildiğini yazar buraya sende değerlendirir seçersin arasından beğendiğini hadi allaha emanet ol.

Varsayım olarak falan değil adam var demiş. Laf ebeliği yapma bana. Neden arada birinin böyle çıkması gerekiyor? Herkes adam gibi cevabını yazmışken, sen neden aradan fırlıyorsun yok ne demek istediğini daha açık anlat diye. CepPartner yazmışım, uzun soluklu konuşmak istiyorum yazmışım; daha ne açıklamamı bekliyorsun? Bunları anlayabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum demek ki bu. Yani susabilirsin açıkça.

Bak evladım öncelikle başlık açmışsın En İyi Tarife Hangi Operatörde? Vodafone/Avea/Turkcell diye bak canım kardeşim hangi operatör dediğinde zaten bu saydığın 3 tanesini anlıyo kimse T mobile fln anlamıyo tamam mı millete geri zekalı muamelesi yapma teker teker yazarak bir ikincisi uzun soluklu, hesap kaygısına düşmeden bir tarifeyi kullanmak o insanın hangi amacla kullandıgına göre değişir ben bir fiyat tarifesini uzun soluklu kullanıyorum ve bana hesaplı geliyor çünkü aradıklarım aarasında bütün operatörlerden insan var bu sebeple uzunca bir süre ( uzun soluklu ) bir tarife olacak benim için hemde başka operatörü ararken hesap kaygım olmuyo. Bir diğeride bir tek ben anlamamışım ya yukarıda sana arkadaşlar birfiyat tarifeini fln önermiş bir başkası teoriler üretmiş yok herhalde kız arkadaşı var ceppartner kullanıyo fln demiş yani senin anlayacağın daha sonradan insanlar anlamış ne istediğini. Şimdiye kadar herşey bir yanada konuşma tarzını hiç beğenmedim ilk yazdıgım mesaja bakarsan biraz daha ne istediğini açar mısın spesifik olursan daha fazla yardımcı olabiliriz demişim senin yazdıklarına bak yok sus yok atlama yok laf ebeliği yapma yok bilmem ne burada mesaj yazarken sana soracak halim yok terbiyeni takınmazsan sabaha kadar da haddini bildiririrm yardım etmeye geldik cevaplara bak cebinede partnerinede başlattırma bana burda insan gibi yorum yazarsan insan gibi muamele görürsün.
  • quote:

quote:

quote:

Bak evladım öncelikle başlık açmışsın En İyi Tarife Hangi Operatörde? Vodafone/Avea/Turkcell diye bak canım kardeşim hangi operatör dediğinde zaten bu saydığın 3 tanesini anlıyo kimse T mobile fln anlamıyo tamam mı millete geri zekalı muamelesi yapma teker teker yazarak bir ikincisi uzun soluklu, hesap kaygısına düşmeden bir tarifeyi kullanmak o insanın hangi amacla kullandıgına göre değişir ben bir fiyat tarifesini uzun soluklu kullanıyorum ve bana hesaplı geliyor çünkü aradıklarım aarasında bütün operatörlerden insan var bu sebeple uzunca bir süre ( uzun soluklu ) bir tarife olacak benim için hemde başka operatörü ararken hesap kaygım olmuyo. Bir diğeride bir tek ben anlamamışım ya yukarıda sana arkadaşlar birfiyat tarifeini fln önermiş bir başkası teoriler üretmiş yok herhalde kız arkadaşı var ceppartner kullanıyo fln demiş yani senin anlayacağın daha sonradan insanlar anlamış ne istediğini. Şimdiye kadar herşey bir yanada konuşma tarzını hiç beğenmedim ilk yazdıgım mesaja bakarsan biraz daha ne istediğini açar mısın spesifik olursan daha fazla yardımcı olabiliriz demişim senin yazdıklarına bak yok sus yok atlama yok laf ebeliği yapma yok bilmem ne burada mesaj yazarken sana soracak halim yok terbiyeni takınmazsan sabaha kadar da haddini bildiririrm yardım etmeye geldik cevaplara bak cebinede partnerinede başlattırma bana burda insan gibi yorum yazarsan insan gibi muamele görürsün.

Evladımmış. Tamam susabilirsin, bu başlıkta da yardımcı olmamış ol kimseye. Herkes olduğu gibi evladın, terbiyesiz, derdini anlatamayan kalsın. Kapatalım konuyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barlas -- 14 Mart 2008; 1:44:08 >
  • ben de ceppartner kullanıcılarındandım.. şu an en uygunu avea cep öğrenci,, hatta 39 kontöre de 5000sms olayı cazip..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.