Şimdi Ara

..:: KARAR VERİLDİ HONDA CİVİC 1.5 .GÖRÜŞLER ? ::..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
24.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Model Civic 1.5
    Km 210000
    Yıl 1990
    Motor Hacmi 1301 – 1600 cm3 arası
    Motor Gücü / Beygir 101 - 200 arası
    Renk Siyah
    Vites Manuel
    Kasa Tipi Hatchback 3 kapı
    Yakıt Tipi Benzinli

araç siyah temiz durumda

Arkadaşlar 5000ytl ye bu araca anlaştım. nasipse alıcam.
    Son görüşler sizden.

• hayırlı uğurlu olsun resim de eklerseniz güzel olur iyi bir araçtır honda civic
  • Civic yıllardır üretimde olan bir model ve hondanın direği konumunda. Bendede 97 civic var ve ben çok memnunum. Bir arkadaşta 93 vardı oda memnundu. MEmnun kalırsın.
  • hayırlı olsun çok güzel bir araç memnun kalacağınızdan eminim
  • Temiz değilse çok para harcatır,çok da iyidir aslında..
  • kasası önemli,sağlam durumdaysa hayırlı uğurlu olsun
  • kayınpedere aldırmıştım bir zamanlar 2 sene kadar binmişti, süper bir araçtır tüketimi iyidir performansı kasa hafif olduğu için süperdir 90 HP nede olsa, motor 1400 dür 1500 değil 1396 cc, çift karbüratörlüdür ayarlarını iyi tutturmak lazım, bizdeki 91 model idi elektrikli sunroofu falan vardı, dıştan küçük görünmesine rağmen içi çok geniştir, süspansiyonu serttir biraz ve yere çok yakındır dikkat etmek lazım.
  • son sahibi olacağın bir araç için bol şans kötü bir tercih
  • son sahibi olmazsın nispeten iyi,sorunsuz bi araçtır.fazla sorun çıkartabilecek elektronik donanımı falan da yoktur zaten.yalnız gücü 90 hp diye hatırlıyorum yanlışsam düzeltin..
  • 90 hp doğrudur, 150 binde iken restore katkısı koymuştuk inanılmaz farketmişti, tavsiye ederim
  • harika bir tercih bence o paraya daha iyisini zor bulursun...ayrıca parçalarıda sanayide uygun fiyatlara bulunabiliyor...hayırlı olsun...
  • Bir yakınım geçen sene 90 model civic aldı ve gerçekten çok memnun.Umarım sizde memnun kalırsınız hayırlı uğurlu olsun...
  • arkadaşlar gerçekten temiz araba resimlerini vereyim tabi alın.
    kasa tabi 90model araç için normal. bende 90hp diye biliyorum direk kapyaladm o yüzden warkadaş yanlış yazmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Computer Art -- 16 Mart 2008; 21:21:08 >
  • 90 model araba alacaksan zaten ya merso alacan ya da capon. 5000ytl ye alinabilecek en kral araclardan biri. Ben olsam ben de ya honda alirdim ya da toyota iyi tercih gule gule kullan
  • kankim hayırlı olsun. ne zaman gidiyoruz almaya ? :)
  • hadi arkadaşlar yardımcı olun
  • 90 model toros parasına civice biniyorsun iyi etmişsin kardeş sadece 2. el satış ve parça fiyatları açısından dezavantajlı görünsede sonuçta sen buna bineceksin. o fiyata başka binilcek iyi araba bulamazsın torosa şahine binmekten iyidir. Ben 91 model honda ile 2002 model cilonun çarpıştığı bi kazaya şahit oldum clio haşat oldu.
  • bende oyle düşünüyorum bu paraya 90-92 doğan alıo millet ama işte araç da honda olunca.

bir de 1992-93 model şu kasa olanlar war 1000-1500 daha verip bunu mu alsam??
    ayrıca bunlarda lpg de dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Computer Art -- 16 Mart 2008; 21:21:22 >
  • o 5 milyarlık olandan bizim karşı komşuda var yaşlı adam, arada ittirerek çalışıyor araba baya külüstür bişi....

İett ye binerim gene buna binmem diye düşünüyorum bazı bazı görünce..Ne biliyim, utanırım böyle bi arabam olduğunu söylemeye....

En azından İett ler Citaro klimalı filan acayip konfrolu

Tabi bahsettiğim araba innaılmaz bakımsız boyası filan berbat, temizse araç ,tabiri caizse bakarsan çiçek gibi olur.

Bakımlı araba da çirkin olmaz.

Ama öyle dökük bişiyse, İettye bin daha iyi
  • yok abi temiz araç tabi az ufak dokkler wardır.
    diğer araca ne diyorsunuz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.