Şimdi Ara

KAÇ EKRAN TV ALMALIYIZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Vatan Computer deki Bonus kampanyasından(1 günlük) bir arkadaşım LCD almaya karar verdi.LG model 32" bir cihazı 1250/5 alacak.
    Buraya kadar herşey iyi.
    aynı apartmanda olduğumuz için ister istemez hangi odada kullanacağını sordum."salon" cevabını aldığımda yaklaşık 4-5 sefer bu tv nun salon için küçük kalacağını düşündüm,ve ısrarla almamasını,aynı fiyata üstelik orada da incelediğim Crea 40" i önerdim.(bu öneriyi bütçe nedeniyle yaptım,yoksa daha iyi olduğundan v.s değil)
    sonuç:
    arkadaşım tv nu alıp eve getirdiğinde hatayı anladı.can havliyle Vatan a koştu ama öğlen saatlerinde yaklaşık 12 adet saydığım Crea lar bitmişti(teşhir dahil)

salon gibi alanlara bence 40 dan aşağı düşmemek lazım bence.izleme mesafesi,tvnun koyulacağı yeri önce düşünelim sonra alalım lütfen.
    para kolay kazanılmıyor...

bilmem siz ne düşünüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChordSolo -- 10 Mart 2008; 14:56:14 >

• Ben de forumda bu uyarıyı çeşitli defalar yaptım. Çünkü benzeri durum benimde başıma gelmişti.

Saedece pc monitörü olarak kullanacam veya küçük bir odada ps3'e bağlıyacam veya mutfağa koyacam vs. şeklinde istekler yoksa kesinlikle 40" ve üstü tercih edilmeli.

Yeni tv alma kararındaki arkadaşlara ChordSolo'nun yaptığı uyarıyı dikkate almalarını tavsiye ederim.
  • 50" fiytaları yakında düşecek arkadaşlar
  • Tamamen izleme mesafesiyle alakalı.
  • Projektör alın siz görüntüye değil görüntü size tabii olsun. Optik ayarından ve konum uzaklığından isterseniz 55 ekran isterseniz ve yeriniz müsait olduğunda 550 ekran seyredersiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr_Thunder

Projektör alın siz görüntüye değil görüntü size tabii olsun. Optik ayarından ve konum uzaklığından isterseniz 55 ekran isterseniz ve yeriniz müsait olduğunda 550 ekran seyredersiniz

haklısın aslında.
    esasen onu da yaptım.
    ama bunu yaparken küçük veya lojman gibi dairelerde bir de yansıtacak duvar bulmak lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.