Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA SEDAN NAVIGASYON + DVD+... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
3
Favori
153.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba ben antalyadan.siz bu cihazı sıfır kutusunda en son kaça verirsiniz?
  • murat bey bana sordunuz herhalde
    özelden yazıyorum
  • dostum valla güzel ama fiyat yüksek geldi bana.yurtdışı fiyatı belli bu ürünün.ben ciddi alıcıyım.ne yaparsın en son?
  • quote:

Orjinalden alıntı: clickon1111

quote:

Orjinalden alıntı: cemil_2004

Arkadaşlar bu cihazla ilgili merak ettiğim kullananlar bana cevap atabilir cep telefonu ile bluetooth üzerinden bağlantı kurduğu zaman adres defteri sisteme geçiyormu.Cep telefonunda kayıtlı numaraları cihaz üzerinden bularak arayabiliyormuyuz.Birde sormak istediğim cep telefonu cihaz üzerinde connected iken telefon geldiği zaman o sırada dvd cd mp3 radyo bunlardan birinde dinlenen müzik sistem otomatik kesilip telefonumu çaldırıyor
    Birde cihazda bazı arabalarda tv ve dvd oynatırken araba hareket edip belli bir hıza gelince sadece ses veriyor görüntüyü kesiyor güvenlik açısında böyle bir sistem mevcutmu?Bilgilendiriseniz sevinirim.

Merhaba Arkadaşlar,

Yoğun işlerim dolayısı ile uzun bir aradan sonra tekrar foruma göz atma fırsatı bulabildim. Hemen arkadaşın sorularını cevaplayayım.

Cevaplar;
    - Cep telefonu ile Bluetooth üzerinden hiçbir veri kayıt edilmiyor. numaralar da cihaza aktarılmıyor.
    - Çağrı geldiği zaman müzik veya oynatılan herneyse kesiliyor ve otmtk Bluetooth menüsüne geçiyor gelen çağrıyı gösteriyor. Zil sesi aynı telefonunuzdan çıkan sesdir.
    - Bu cihazlarda hız limitine bağlı olarak bir güvenlik önlemi bulunmuyor. Bundan dolayıdır ki CE Belgesi olmadığından Çinden resmi ithali gerçekleştirilemiyor.

Şu işi iyice bi anlatsanız.. ingilizcemiz yokkkkk bu adamlarla nasıl irtibata gecicezz?? bide tutup cevirmen bulup bu adamlarlamı konusturcaz? yurt dışında hangi ülkelerde varmışş, giden birine getirtsek mesela?

• quote:

Orjinalden alıntı: Cheeroke17

quote:

Orjinalden alıntı: clickon1111

quote:

Orjinalden alıntı: cemil_2004

Arkadaşlar bu cihazla ilgili merak ettiğim kullananlar bana cevap atabilir cep telefonu ile bluetooth üzerinden bağlantı kurduğu zaman adres defteri sisteme geçiyormu.Cep telefonunda kayıtlı numaraları cihaz üzerinden bularak arayabiliyormuyuz.Birde sormak istediğim cep telefonu cihaz üzerinde connected iken telefon geldiği zaman o sırada dvd cd mp3 radyo bunlardan birinde dinlenen müzik sistem otomatik kesilip telefonumu çaldırıyor
    Birde cihazda bazı arabalarda tv ve dvd oynatırken araba hareket edip belli bir hıza gelince sadece ses veriyor görüntüyü kesiyor güvenlik açısında böyle bir sistem mevcutmu?Bilgilendiriseniz sevinirim.

Merhaba Arkadaşlar,

Yoğun işlerim dolayısı ile uzun bir aradan sonra tekrar foruma göz atma fırsatı bulabildim. Hemen arkadaşın sorularını cevaplayayım.

Cevaplar;
    - Cep telefonu ile Bluetooth üzerinden hiçbir veri kayıt edilmiyor. numaralar da cihaza aktarılmıyor.
    - Çağrı geldiği zaman müzik veya oynatılan herneyse kesiliyor ve otmtk Bluetooth menüsüne geçiyor gelen çağrıyı gösteriyor. Zil sesi aynı telefonunuzdan çıkan sesdir.
    - Bu cihazlarda hız limitine bağlı olarak bir güvenlik önlemi bulunmuyor. Bundan dolayıdır ki CE Belgesi olmadığından Çinden resmi ithali gerçekleştirilemiyor.

Şu işi iyice bi anlatsanız.. ingilizcemiz yokkkkk bu adamlarla nasıl irtibata gecicezz?? bide tutup cevirmen bulup bu adamlarlamı konusturcaz? yurt dışında hangi ülkelerde varmışş, giden birine getirtsek mesela?

ayrıcaaa bi yorum görmüştüm blootottan rrehber atılamıyo diye özelliklerinde var buu okuduguma göre bloototdan rehberi atıpp buna kaydedebiliyomussun

• Arkadaşlar ben 2 ay önce bu dvd playerı aldım şimdi arabamı stacağımdan dolayı 600 YTL'ye bırakıyorum yer İstanbul isteyen gelip elden görüp alabilir.
    Sattığım ürünün internet sitesi aşağıdadır.
    http://www.tradesolution.hk/e/default_home.asp?url=/e/product/product_list.asp?brand_id=18
    linke tıklayınca genel sayfa açılıyor; T802-B ürünün kodu.

Almak isteyen PM atsın.
  • Satacağın adama göster o sana zaten 500 YTL ekstradan kesin verir, sökecem takacam zahmetine değmez bence, yine de sen bilirsin...
    quote:

Orjinalden alıntı: kbuyukkaya

Arkadaşlar ben 2 ay önce bu dvd playerı aldım şimdi arabamı stacağımdan dolayı 600 YTL'ye bırakıyorum yer İstanbul isteyen gelip elden görüp alabilir.
    Sattığım ürünün internet sitesi aşağıdadır.
    http://www.tradesolution.hk/e/default_home.asp?url=/e/product/product_list.asp?brand_id=18
    linke tıklayınca genel sayfa açılıyor; T802-B ürünün kodu.

Almak isteyen PM atsın.

• bende almak istiyorum alan arkadaslar varsa fiyatını ve nerden aldıklarını ozel mesaj atarlarsa sevinirim..
  • arkadaşlar bu cihazıwww.navitech.com.tr adresinde araç içi navigasyon ürünleri arasında tanıtıyorlar. Firma bu cihazı getirmiş ve 8 farklı araç modeli için varmış, bunlardan biri de tabii ki TC. Fiyatı ise sıkı durun 1.699 YTL. ücretsiz harita desteği de sağlıyormuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gakbas

arkadaşlar bu cihazıwww.navitech.com.tr adresinde araç içi navigasyon ürünleri arasında tanıtıyorlar. Firma bu cihazı getirmiş ve 8 farklı araç modeli için varmış, bunlardan biri de tabii ki TC. Fiyatı ise sıkı durun 1.699 YTL. ücretsiz harita desteği de sağlıyormuş.

2008 model Yeni Nesil Toyota Corolla aracınıza uygun modelimiz N1340-T olup fiyat bilgileri aşağıda belirtilmiştir:

N1340-T (Ana Ünite) : $1.640

Opsiyonel donanımlar:

N5110-DTV (DVB-T TV Tuner): $350
    N6110-PC (Park Kamerası): $105
    (KDV ve Montaj Hariç, peşin fiyatlardır)
    benim aldığım fiyat bu. seninkiler tl verilmiş.

• ALLAH nasip ederse ben de bu işe girecem demiştim. ama bi türlü parayı toparlayıp çayna dan siparişi veremedim.
  • ben de hong kongtan corollam için bu dvd playerı getirttim. bayram olması nedeniyle daha henüz taktırmadım ancak şunu söylemek isterim ki internetten yaptığım en kolay alışverişlerden birtanesi oldu (ki ben çok alışveriş yaparım internetten, özellikle ebay ve amazondan). maliyet ve gümrük ile ilgili konuları bir arkadaşın uyarısı ile sildim. merak edenler pm atabilir.

ben dahili gps olanını aldım. burada daha önce kullanan arkadaşlara sormak istediğim (daha cihazı kurcalamadan) navigasyon için hangi programı, nasıl kurdunuz? ben şu anda asus p535imde navigasyon kullanıyorum. ancak bu alete ne şekilde yükleme yapacağımı bilmiyorum. bir bilen varsa lütfen yardımcı olsun. cihazı taktırdıktan sonra ayrıntılı bir inceleme yapacağım almayı düşünenler için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mugelondon -- 6 Ekim 2008; 18:34:38 >
  • benim hemen hemen denemediğim yazılım kalmadı tek sorunsuz çalıştırabildiğim tomtom oldu
  • tomtomu ne şekilde kurdunuz? benim takıldığım konu navigasyon programını ararken pocketpc için olanı bizim alette de kullanabilir miyiz, yoksa winCe için olan bir versiyon mu aramak gerekiyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mugelondon

tomtomu ne şekilde kurdunuz? benim takıldığım konu navigasyon programını ararken pocketpc için olanı bizim alette de kullanabilir miyiz, yoksa winCe için olan bir versiyon mu aramak gerekiyor?

mantık olarak ppc yazılımlarıda çalısıyor fakat navigasyon için wince yükleyebilirsiniz
    Kurmanın bir sekli yok sd kart içine uygun yazılımı atıyorsunuz kart girisine taktıgnızda exe sini gösterip cihaza çalıstıracaksınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoutm -- 6 Ekim 2008; 18:21:26 >
  • gerçekten bu kadar kolay mı? ekran boyutları falan ayarlama gerektirmiyor mu?
  • quote:

gerçekten bu kadar kolay mı? ekran boyutları falan ayarlama gerektirmiyor mu?

hayır oyle bi ayar yok yükledğiniz yazılım ekran boyutunuzu desteklıyorsa otomatik kendisi yapacaktır
  • öyle diyorsunuz ama bazı programların ekrana göre bazı ayarları var. bunları da bir şekilde yapmak gerekiyor.
  • quote:

öyle diyorsunuz ama bazı programların ekrana göre bazı ayarları var. bunları da bir şekilde yapmak gerekiyor.

biz navigasyondan bahsettiğimizi sanıyorum veya ben bılmıyor olabilrim arkadasım sanırım sen zaten ii biliyorsun sanırım o ayarları yapmaya devam et
  • bu cihazı istanbulda taktırabileceğim bir yer tavsiye edebilir misiniz? daha önce bir arkadaş oz sound diye bir yeri tavsiye etti ama şirinevlerde imiş ve bana biraz uzak. maslak sanayide bir yer veya toyota yetkili servisi de olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.