Şimdi Ara

Ford Focus Ambiante 2001'e CD Çalar Takmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
14.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende 99 siena vardı onu sattım üzerinde poineer marka 4 adet hop. ve 3900 cd çalar vardı
    ben aracı satarken bunları aldım çünkü daha seti alalı 6 bile olmadı

şimdi focus aldım ön göğüste nasıl durur bilmiyorum kasetlerlede uğraşılmaz şuan araç kiti ile mp3 playerla idare ediyorum ancak şeyi mrk ediyorum

orjinal teybini söküp kendi cd çalarını takan arkadaşlar ön göğüsün fotosunu çekerse çok memnun olucam.

Şimdiden teşekkürler. .

• arkadaşım bende aynı arabaya cd çalar taktırdım. teyp yerini küçültmek için bir aparat kullanılıyor. görünüm gayet iyi. herhangi bir sırıtma durumu yok yani.
  • Ben ebaydan orijinal ford CD çalar getirmiştim 2000 Ambiantime gümrük dahil 150 YTL vermiştim süper olmuştu resmini istersen ekleyim ama orijinal neticede:)
    quote:

Orjinalden alıntı: elegantccc

arkadaşım bende aynı arabaya cd çalar taktırdım. teyp yerini küçültmek için bir aparat kullanılıyor. görünüm gayet iyi. herhangi bir sırıtma durumu yok yani.
  • Arkaaşlar ben de comfort aracıma cd-mp3 çalar taktırmak istiyorum ama direksiyondan kumanda iş görmeli..Nerden bulabilirim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: x15

Arkaaşlar ben de comfort aracıma cd-mp3 çalar taktırmak istiyorum ama direksiyondan kumanda iş görmeli..Nerden bulabilirim..

Tek seçeneğin var o da 6000 mp3..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozyurek

Tek seçeneğin var o da 6000 mp3..

Peki nerden bulabilirim bunu, piyasada satılıyor mu?
  • Piyasada bulamazsınız.. Kaynağı Almanya'dır...
    Benim bir kaç arkadaşımda var...

Ford Focus Ambiante 2001'e CD Çalar Takmak

Ebay linki: tıklayın

• Bide ebay den alabilirsin
  • üstadlar neticede 4*20 lik bi alet bu 6000bence piyasadan pioner yada sony alınmalı , zaten hepsinde kumanda var artık sorun çıkmaz bence , bende 5000 in yerine güzel bi sony düşünüorum ghia ya
  • yaa boşversene Ford un teybini aman öle bi hataya düşme,
    1) anfi çıkışın olmayacak, adaptör kullanacaksın buda noise yaratacak
    2) Teyipte doğru düzgün çıkış gücü yok
    3)Bulsan bile 2. el fiyatı 170 ytl eden bir teyp bu, hiç bi gereği yok paraya sıfır pioneer cd/mp3 çalar veriyorlar
    4) o direlsiyon kumandasının ara bir aparatı var zaten, fiyatı nedir bilmiyorum bu şekilde çözebilirsn
    5) hiç bişi olmadı pioneerin kablosuz direksiyon kumandasını alır takarsın 40 ytl idi hatırladığım kadarı ile
  • 6000 e para verme derim bende sony yada pionner teyp al tak hatta focuslara yakışan bir teyp daha var
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=251434&productid=ottrsl8608

trident in kalitesinide bilen bilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.