Şimdi Ara

««« DH TOFAŞ KUŞ SERİSİ GENEL »»» (598. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.071
Cevap
49
Favori
4.104.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Ahbikan

@kralmatematikci01 liste düzeltildi.

Evet arkadaşlar önümüzdeki hafta benim için (ruhsat,sigorta,egzoz,lpg sızdırmazlık,muayene...) çok yorucu olacak çook..

allah yardımcın olsun ben onları yaptırırken mahvolmuştum
  • selam hayırlı akşamlar arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: crazy_helboy

arkadaslar bir sorum olacaktı şimdi bizim bu arabanın muayenesi geldi herşeyden geçerde bir tek tüp tankında sorun var galba 10 sene olunca değişmesi gerekiormus bizim araba 2000 model oldugu için daha tam 10 sene olmadı ama bir problem çıkarmı birde muayeneye giden arakadaslar muayenede sorun olarak en çok hangileri çıkıor ve geçmeyenler ne oluor cvplarınız için şimdiden teşekkürler Sayglıar

Hususi araçlarda muayene iki yıllık yapılıyor.

" Sizin tankın tarihi 2000 olduğuna göre muayenenin ilk yılını kurtarıyor fakat ikinci yılını kurtarmadığı için değişmesi gerekir. " diyebilirler.

• quote:

Orjinalden alıntı: kralmatematikci01

ARKADASLAR BILEREK BUYU YAZIYORUM...TUM ARKADASLARIM OKUSUN

BEN XERİKO'YUM AMA NIKIMI DEGISTIM RUTBEM FALAN DUSTU...BELKI YETKILILER DUYARDA RUTBEMI GERI VERIR...:d

SAKA BIYANA BEN ALİ...HABERINIZ OLSUN YENI DEGILIM YANI...

BIRDE GIRISTEKI LISTEDE ISMI DUZELTIRSENIZ COK SEVINECEM...

Anlaşıldı, tamam.

Ama rütbeyi unut.
  • Bizim araba Daha yeni vizeden geçti Vizede Far Ayarlarından geçmedi birde Motor numarası Nekadar dandik yerde motor numarası yav:( 60lira verdik Motor numarasını okutmak için sadece ön tarafta kayışların arkasında numara

Arabasını boyatan kimse yokmu ??
  • Ben birkaç ay önce aracımı boyatmak için fiyat araştırması yapmıştım ama nasip olmadı, arabayı sattım.

Dıştan komple frın boya ( metalik alev kırmızısı ) 1.300 TL istiyorlar ortalama olarak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^^miHARBİ^^

Arkadaşlar dün otobanda bir kamyon gördüm,arkasında yazan yazı bütün mantık sistemimi çökertti,bütün devrelerim altüst oldu.Ben böyle bi yazı görmedim.Ne anlama geliyor,nasıl bir kelimedir,isimmidir,fiilmidir bir türlü çözemedim.Kamyonun altındaki tozluklarda kocaman''Öz Baskonuşlu''yazıyordu.Halen şok içindeyim.

Abicim ben K.Maraşlıyım buradada başkonuş kasabası var adam buralı olabilir.Bu kadar şaşıracak ne varki

• Bu far ayarınıda istasyonda yapsınlar bari her arabaya yazıyolar yav ne kadar ayarlatsak boş
  • quote:

Orjinalden alıntı: dainesee

quote:

ARKADASLAR BILEREK BUYU YAZIYORUM...TUM ARKADASLARIM OKUSUN

BEN XERİKO'YUM AMA NIKIMI DEGISTIM RUTBEM FALAN DUSTU...BELKI YETKILILER DUYARDA RUTBEMI GERI VERIR...:d

SAKA BIYANA BEN ALİ...HABERINIZ OLSUN YENI DEGILIM YANI...

BIRDE GIRISTEKI LISTEDE ISMI DUZELTIRSENIZ COK SEVINECEM...

Anlaşıldı, tamam.

Ama rütbeyi unut.

anaaammmmm ozaman cik mi olduk:D

neyse barı benı unutmayın haa

• quote:

egzos sadece muayene den gecmez belkı coook nadır polısınde dıkkatını cekebılır...

fılm ıle ılgılenen arkadaslara da sunu solıcem...tamam renklı cam taktırın ama artık onlarda gecmıo muayeneden....fılm 100 ytl olablır ama neden kendınız cekmıyorsunuz..ben 10 ytl fılm alıp kendım cekıyorum..

cezası 115 ytl bıdefa da yedım:D sok tak sök tak kendı modıfıyenı kendın yarat yanı....

bizim camlar film deil renkli cam ama öyle film kadar siyah deil muayeneden sorunsuz geçti
  • quote:

Orjinalden alıntı: space_jam

quote:

Orjinalden alıntı: ^^miHARBİ^^

Arkadaşlar dün otobanda bir kamyon gördüm,arkasında yazan yazı bütün mantık sistemimi çökertti,bütün devrelerim altüst oldu.Ben böyle bi yazı görmedim.Ne anlama geliyor,nasıl bir kelimedir,isimmidir,fiilmidir bir türlü çözemedim.Kamyonun altındaki tozluklarda kocaman''Öz Baskonuşlu''yazıyordu.Halen şok içindeyim.

Abicim ben K.Maraşlıyım buradada başkonuş kasabası var adam buralı olabilir.Bu kadar şaşıracak ne varki

Olurmu abi sen şimdi söylemeseydin biz hala o kamyoncuyu oğlan bilicektik :D

• Boya yaptıracak arkadaş öncelikle ustanı iyi seç.Adam akıllı bir boya istiyorsan sadece kaportacı 1200 lira dan fazla alıyor.Biz 1100 lira sadece kaportacıya verdik(metalik füme)
  • Araştırma yapıyorum şimdi Püf noktalarını öğrenip sanayide tanıdıklara başvurup taleplerimi söyleyecem
  • Arkadaşlar bikaç sayfa önce bazı arkadaşlar küllükte lamba olduğunu söylemişlerdi.Ben baktım öyle bişey göremedim.Doğan-Şahin farkı mı acaba??
  • quote:

Orjinalden alıntı: crazy_helboy

arkadaslar bir sorum olacaktı şimdi bizim bu arabanın muayenesi geldi herşeyden geçerde bir tek tüp tankında sorun var galba 10 sene olunca değişmesi gerekiormus bizim araba 2000 model oldugu için daha tam 10 sene olmadı ama bir problem çıkarmı birde muayeneye giden arakadaslar muayenede sorun olarak en çok hangileri çıkıor ve geçmeyenler ne oluor cvplarınız için şimdiden teşekkürler Sayglıar

bende ocak ayında yaptırmıştım muayeneyi.farların ayarı tamdı ama bitanesinin reflektörü kararmış,diğeride nemlenmiş ağır kusurdu değiştirdim ikisinide.arka emniyet kemer tokaları koltuğun altındaydı(dışarı çıkardım).yangın tüpünün ibresi kırmızıya yakındı(yenisini aldım).bunlar hep ağırkusur. motor numarası her 10 arabadan 8'inde görünmüyor zaten.(hafif kusur yazılıyor ama ruhsat değiştirecekler için trafikten muayene tekrarı isterler mecburi).bana ordaki elemanlardan biri abi temizleyebilirsen göstereyim dedi temizledim orda araba muayeneden geçti.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Brujeria35

quote:

Orjinalden alıntı: Brujeria35

Turkuaz yeşili Aracımı komple Fırın boya yaptıracam güneş yanıklarından dolayı birkaç sorum olacaktı

Aracı boyattıktan sonra tekrar güneş yanıkları ile karşılaşırmıyım nasıl önlem almam gerekir.

Aracı Nekadara fırın boya yaptırabilirim :D:D

Yetkili servise sormuş peder 2bin lira demiş

Boyadan Anlayan:D El yapımı Egzoz taktıracam Fazla yakarmı güzel bir tok ses verirmi

Egzozun cezası var galiba:D aramızda Egzozdan yakalanan varmı

EVET arkadasım arabanın sesı degısır uygun egzoosu ayarlarsan cok tok bı ses de cıkar ama sunuda bıl yakıtın artacak..

yok be hemşo bende adana vanalı egsozt var yakıttı öyle bi artış yok lakin sesi duymak için bastıkça basarsan o zaman yakıt artıyo diyebilirim normal kullanımda artmaz

• quote:

Orjinalden alıntı: elk_35

Arkadaşlar bikaç sayfa önce bazı arkadaşlar küllükte lamba olduğunu söylemişlerdi.Ben baktım öyle bişey göremedim.Doğan-Şahin farkı mı acaba??

Evet öyle olması lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: orginal_kartal

quote:

Arkadaşlar bikaç sayfa önce bazı arkadaşlar küllükte lamba olduğunu söylemişlerdi.Ben baktım öyle bişey göremedim.Doğan-Şahin farkı mı acaba??

Evet öyle olması lazım

benim bi arkadaşın şahini var onda var lamba ya bu tofaş zevkine mi koymuş bazılarına ne yapmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: orginal_kartal

quote:

Evet öyle olması lazım

yoo benim şahindede vaar.
  • Küllük lambası 88 model sonrası bütün Şahin -Doğan - Kartal larda standart olarak vardır.
  • 
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.