Şimdi Ara

YENİ SUPERB (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
0
Favori
37.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

quote:

Orjinalden alıntı: Alfisti159

bugün autoshowda inceledim , gerçekten çok beğendim bu aracı , laguna 3 alınmamış olsaydı ki keşke alınmasaydı , bu aracı kesinlikle kaçırmazdık. Ben araca tek kelimeyle hayran oldum. Skodanın bugüne kadar yaptığı en güzel iş.

Resim çektiysen koyabilirmisin ? :)

Dostum sende herşeyin resmini istiyorsun.Bir bakalım mesajlarına; kaç tane resim isteyimişsin,hayırlı olsun demişsin

Şaka bir yana,Ben haftaya inşaallah sırf fuar için İstanbul'a gideceğim,senin içinde SuperB resimleri çekerim

• quote:

Orjinalden alıntı: raifkokten

quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

quote:

bugün autoshowda inceledim , gerçekten çok beğendim bu aracı , laguna 3 alınmamış olsaydı ki keşke alınmasaydı , bu aracı kesinlikle kaçırmazdık. Ben araca tek kelimeyle hayran oldum. Skodanın bugüne kadar yaptığı en güzel iş.

Resim çektiysen koyabilirmisin ? :)

Dostum sende herşeyin resmini istiyorsun.Bir bakalım mesajlarına; kaç tane resim isteyimişsin,hayırlı olsun demişsin

Şaka bir yana,Ben haftaya inşaallah sırf fuar için İstanbul'a gideceğim,senin içinde SuperB resimleri çekerim

Eyvallah saolasın

• 20 kasım dan itibaren satılmaya başlanacakmış, o zamana kadar euro ne olur allah bilir
  • öğlen haberlerinde sanıyorum atv haberdi (kanal 1 veya turk de olabilir superb i seyretmekten kanala bakadım)
    autoshow haberi yaparken neredeyse superb tanıtımı yaptılar bir iki röpörtaj tanıtım videoları filan 5dakika sürdü

akşam haberlerinde takip edeyim diyorum tekrar yayına verirler kaseti

araç gerçekten ihitişamlı görünüyor bence passata alternatif ama bakalım insignia da geliyor
    tabi araçları parlatmışlar ışıkların altında her araç güzel gözükür belki (yeni fiesta reklamı gibi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uergun -- 12 Ekim 2008; 15:47:48 >
  • Ne 45'i ya, dün fuarda sordum 81bin ytl dediler full olanını. Ben de beğendim ama o fiyata hala Passat'ı tercih ederim.
  • superb in ambition donanımda tek göze batan eksiği hız sabitleyici yok (ancak sonradan az bir masrafla takılabiliyor)
    otomatik vites yok birde 1.4 tsi motorda....

ancak araça bittim resmen ses fln çok iyi....diz mesafesi bagaj hacmi....tek kelimeyle harikaa...
    ve 48 bin ytl fiyatı.....megane v.s. nin fiyatlarıyla karşılaştırıncaa ucuz ....

araç resmen makam arabası tek kelimeyle...
  • elegance 2.0 tdi 140 dsg 73 000 ytl.... paketleriyle fln ekleyince 80 i bulmuştur....

araca her bakan abi şu iç mekana bak makam aracı ya süper v.s. yorumlar yapıyordu.

comfort 1.4 tsi 125 hp 43.0000
    ambition 1.4 tsi 125 hp 48.000 ytl.....

bu fiyatlar özel tanıtım fiyatı olarak geçiyor....
  • 80 bin mi çokmus... ama hakedıyordur kesınlıkle
  • quote:

Orjinalden alıntı: hidrojenperoksit

80 bin mi çokmus... ama hakedıyordur kesınlıkle

alınabilcek en yüksek donanım ve en yüksek motor....
    o araca emin olun normal....piyasada o kadar saçma sapan fiyata pahalı araç varki...

inş detaylı resimler çekerim gidersem bir daha.....şimdi olanlara da bir bakıp koyayım...(pek resim çekemedim ama araca bakmaktan)
  • fotograafları beklıyoruz hocam
    not:resim çizilir fotoğraf çekilir
  • bende aynı fuardaydım full dizel fiyatı 76 milyar bir hatan olmasın ?
    quote:

Orjinalden alıntı: vincentvega

Ne 45'i ya, dün fuarda sordum 81bin ytl dediler full olanını. Ben de beğendim ama o fiyata hala Passat'ı tercih ederim.
  • quote:

bende aynı fuardaydım full dizel fiyatı 76 milyar bir hatan olmasın ?
    quote:

Ne 45'i ya, dün fuarda sordum 81bin ytl dediler full olanını. Ben de beğendim ama o fiyata hala Passat'ı tercih ederim.

katalog var bende fiyat listesi...
    bütün paketler opsiyonlarla 81 000 i bulabilir....ama elegance 2.0 tdi 76 bin....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Whisper911

quote:

bende aynı fuardaydım full dizel fiyatı 76 milyar bir hatan olmasın ?
    quote:

katalog var bende fiyat listesi...
    bütün paketler opsiyonlarla 81 000 i bulabilir....ama elegance 2.0 tdi 76 bin....

arkadaşım malum fuara gidemiyoruz
    superb ambition 1.8 tsi 160 hp DSG aracın fiyatı ne kadar listede

benim tahminim PASSAT 1.4 tsi dsg comfortline ile yakın olacak yani 60000 ytl civarı

yani superbin 1.8'i passatın 1.4'düne eşit gibi?

• superb 1.8 tsi 160 hp dsg 68.570 ytl fakat elegance bu...

ambitionda 1.8 tsi yok....
    en azından fuar katalogunda yok....olucanı sanmıyorum burda yoksa...
  • bende fuarda inceledim arkada diz mesafesi çok abartılı olmuş.okadar diz mesafesine gerek yok bence
  • fuarda incelediğim araçlardan birisi iç mekan kalitesi benim fazla hoşuma gitmedi hiçbir zaman vw ile kıyaslanmaması gerektiğini düşünüyorum artık
  • quote:

tamam bende çok beğendim bu aracı fakat 81 bin verdikten sonra gider 1.8 tsı otm. audi a4 alırım daha iyi.bu araba için comfort 1.4 tsı ideal bence.
  • 1.4 tsi 43 milyardan başlıyorki o paraya golf felan alacağıma suberp alırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: LTBA_36R

1.4 tsi 43 milyardan başlıyorki o paraya golf felan alacağıma suberp alırım

Kesinlikle düşünülmesi gereken bir araç
  • Şimdi benim anlamadığım 1.4 TSI motorda Elegance var mı yok mu?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.