Şimdi Ara

İnternet Download Manager (idman) ile rapidden dosya indirmek [Resimli anlatım] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
72.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam bende dırekt download sandım...prenıum ıcınmıs...
  • kesinlikle en iyi downloader...
  • arkadaşlar biri yardım etsin lütfen

tezt dosyasından aldığım linkler premium olmama ve site bağlantılarından şifremi ve kullanıcı adımı girmeme rağmen hala site rapid url sini indiriyor 4,8kb
  • ne zamandır arıyordum teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdalonline

ana indirme kuyruğu ile senkronizasyon kuyruğu arasındaki fark nedir? bu program yıllardır kullanıyorum ama anlamadım bir türlü.

senkronizasyon olarak ayarlarsan indirmeler otomatik olarak/biri(2) bitince diğeri başlayacak şekilde./
  • Bilgiler ve anlatım için teşekkürler. Ancak benim burada göremediğim ve istediğim özellik şu:

Bildiğiniz gibi Rapid'de günlük 10 GB sınırı mevcut. 4 Mbit bağlantıda bunlar birkaç saatte iniyor. Sonra gece 1'e kadar beklemek zorundayız kredinin yüklenmesi için.
    Diyelim ki ben 1 haftalık tatile çıkacağım. İstiyorum ki programa giderken bütün dosyaları atayım (mesela 1 hafta için 70 gb diyelim, 100 mblık partlardan 600-650 tane atıyorum). Döndüğümde bunların hepsinin inmesini istiyorum. Şifre ve kullancı adını zaten başta girdiğimiz için sorun yok.

Ancak indirmeye başlıyorum. Sabah 10-11 civarı 10 gb doluyor. Listedeki diğer dosyaları 10 GB limit dolduğu için 5 KB olarak indiriyor.

Bunları hiç indirmese gece 1'den sonra otomatik olarak başlasa olmuyor mu? Yani bunu yapabileceğimiz bir program var mı? Aksi taktirde benim işimi ne Flashget ne de IDM görür...

Umarım anlatabilmişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarı Laci -- 9 Eylül 2008; 1:25:22 >
  • berden arkdaşa çok ama çok teşekkür ederim rapidde premirum hesabı ilk kez aldım ve şu andada berden arkadaşın sayesinde sıkıntı çekmeden ıdm de rapid linkleri sıra sıra indirmekteyim msn ve webde rahat rahat hiç uğraşmadan gezmekteyim ama bir sorum olacaktı
    aynı anda en makul dosya indirme sayısı kaç olmalıdır ben yukardaki talimatlara uyarak 2 yaptım sizlerde böylemi yaptınız.
  • ya arkadaşlar bende de aynı sorun var.. txt dosyasından eklediğim linkleri url olarak indiriyo.. partı indirmiyor.. link ölü demeyin free download manager da indiriyodum bunun daha ii olduğunu söylediler ordan buna aktardım.. bu sorunun çözümünü bilen yok mu? nie URL leri indiriyo yaw
  • arkadaşlar eger rapid şifrenizi ve kullanıcı adınızı girmediyseniz,ya da bunları girerken yukarısındaki url yi yazarken bir hata yaptıysanız program bu linkleri sayfa olarak algılar ve kb cıkar..Bunlar doğrultusunda tekrar bakarsanız belki bir yardımı olabilir..
  • eğer linkleri kopyalayıp yapıştırdıgınız zaman .... şeklinde cıkıyorsa text te o zaman indirmiyor.sadece tam link yazılınca indiriyor.bide sadece kod şeklinde yazılmıs linkleri idm ile indir deyince indiriyor.mesela divx sitelerinin cogunda kod şeklinde olmuyor oz aman bütün linkleri indri deyip sadece rapidleri seciyorum.eger bunların daha kolay bir yolu oldugunu bilen varsa bana yazsın ok
  • arkadaşlar benim bi sorunum var . idman açık ve download yapıoyorken PC çok yavaşlıyor. yanlış anlamayın internet değil pc yavaşlıyor. bu sorunu yaşayan ve çare bulan varsa yardımlarını bekliyorum
  • Paylaşım için çok teşekkürler fakat Operada dosyalara sağ tıklayınca open with IDM seceneği gelmiyor.Neden acaba?
  • Free'yiz biz ama
    Premium alınca yaparım
  • Ben birde şöyle bir şey sormak istiyorum.Şimdi diyelimki 15 tane part dizdim ve 2'şerli iniyolar anlattığın gibi yaptım ve iniyolar.Fakat sonradan bulduğum başka bir parta sağ tıklayıp indir dediğimde o sıraya göre inmiyorda neden direk inmeye baslıyor?Otomatik sıraya nasıl girecek yani??
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeRHaS

Ben birde şöyle bir şey sormak istiyorum.Şimdi diyelimki 15 tane part dizdim ve 2'şerli iniyolar anlattığın gibi yaptım ve iniyolar.Fakat sonradan bulduğum başka bir parta sağ tıklayıp indir dediğimde o sıraya göre inmiyorda neden direk inmeye baslıyor?Otomatik sıraya nasıl girecek yani??

çünkü o direk indirme anlık indirmeye giriyor.o linki seçip daha sonra indir deyip, o partı sağ tıklayarak kuyruğa taşıyabilirsiniz
  • Doğru aslında o şekilde yapınca oluyomuş.Bu program gerçekten çok kaliteli bu kadar işime yarayacağını tahmin bile edemezdim.Dün gece sağolsun ben yatarken partları indirmiş sonrada bilgisayarı kapatmış :)
  • Bilgisayarı kapat seçeneğinin resmi görünmüyor. Onu gösterirseniz sevinirim. Nerelerin tam olarak işaretli olması gerekiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: srhronin

.

İnternet Download Manager (idman) ile rapidden dosya indirmek [Resimli anlatım]

İnternet Download Manager (idman) ile rapidden dosya indirmek [Resimli anlatım]

aynı sorun bende de oldu az önce deneyerek şöyle hata yaptığımı buldum sizdede belki aynı sorun olabilir. ben şifre gireceğim yere adres olarakhttp://www.rapidshare.com diye yazıyordum şöyle yazınca durum düzeldi.http://rapidshare.com yani oradaki www. yi sildim.belki sizdede aynı sorun vardır.
  • nu yazıyı buraya koyan arkadaşa teşekkürler ancak bi sorun var ve bu sorunu kimse çözemiyor premium la indirirken linkleri kopyala yapıştır yapınca indirdiği sadece html dosyaları oluyor yani filmin linklerini indiriyor bu sorun yüzünden ben hala explorer ın kendi indirme yöneticisini kullanıyorum flashgett de bile aynı sorun var
  • quote:

Orjinalden alıntı: veveve

nu yazıyı buraya koyan arkadaşa teşekkürler ancak bi sorun var ve bu sorunu kimse çözemiyor premium la indirirken linkleri kopyala yapıştır yapınca indirdiği sadece html dosyaları oluyor yani filmin linklerini indiriyor bu sorun yüzünden ben hala explorer ın kendi indirme yöneticisini kullanıyorum flashgett de bile aynı sorun var

bakın şimdi..ie den rapide premium ile giriş yapın..ve sayfayı kapamayın simge durumuna küçültün.ardından linkleri not defterine kopyalayın.sonrasında idm ile görevler/al/text dosyasından deyin ve başlayın
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.