Şimdi Ara

Geri Takla . . .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
6.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Küçüklügümden beri hep özenmişimdir ama hala atmasını bilmem aranıza geri takla atmasını beceren varmı varsa;

1.Nasıl ?
    2.Boy kilo alakası varmı (Benım boy 1.86 Kg :67)

• ya git başka şeye özen. Eskiden atardım ama çok sakat bir hareket. Boynunu kırarsın felç olursun.
  • Basit aslında. Ayaklarını geriye doğru yere deydir. Ardından ellerin yardımıyla kendini hafif kaldır kendiliğinden oluyor.
  • çocukken çok yapardım şu an denemeye bile korkuyorum. boyla kiloyla pek alakası yok at kendini geriye bi bakmıştın ters dönmüşsün.
  • @niko_jr

Her türlü sakatlanmaya razıyım sen biliyorsan ögret .
  • denizde deniyorum süper oluyor karada denemem kırarım bi yerleri . deneme imkanın varsa suda filan dene kendine güvenin gelirse beton da dene,işler yanlış giderse ben mesul değilim
  • @3dfx

Bugun GYM de denedim yarıda asılı kalıyormusum gıbı oluyor ayaklarım odun misalı kırılmadan takla atamıyacakmısım gıbı gelıyor bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NisoseR -- 4 Mart 2008; 0:40:33 >
  • şu hoplama dalgası varya ağ örülü alt tarafı hayvani zıplayabiliyosun işte orda dene düşsen de pek bişey olmaz
  • bilmiyom. Çocukken yapıyoduk işte. Şu an para versen yapmam. Sana dediğim gibi boyun felci geçirip dünyanın en geri zekalı insanı olmak mı istiyorsun. Yazık günah kardeşim. Senin gibi sırığı taşırmı o boyun eklemi
  • @niko_jr

O kadar sığırlar atlıoda ben atlayıncamı boynumu kıracam ?
  • Boynuna dikkat et mazallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: nicer

@niko_jr

O kadar sığırlar atlıoda ben atlayıncamı boynumu kıracam ?

hocam ya napcan sen, git karı kız tavla, git adam döv. Hava atacak bi bu mu kaldı? O sığırlar bırak sığırlık yapmaya devam etsinler.
  • Obafemi Martins kardeş çok pis atıyor bu taklayı.

Geri Takla . . .

Geri Takla . . .

Geri Takla . . .

Geri Takla . . .

• quote:

Orjinalden alıntı: nicer

@3dfx

Bugun GYM de denedim yarıda asılı kalıyormusum gıbı oluyor ayaklarım odun misalı kırılmadan takla atamıyacakmısım gıbı gelıyor bana

kardeş youtubeden filan video bul izle durdur vücudun şekline bakıver arkadaşlar futbolcu resimleri koymuşlar ki bu hareketi bizim milli güreşcilerimizde yaparlar adamlar gayet iri... ben denizde olduğumdan hiç umursamıyorum güm diye düşsemde bişi olmuyor onun için vicudun şekline hiç dikkat edemedim ama yaptıkdan sonra kendi buluyor şekli sana eğlenmek kalıyor...
  • uğraşırsanız yaparsınız ama epey bir zaman çalışacaksınız esneklik çok önemli
  • Ben eskiden düz takla atamıyordum geri takla atıyordum ama sonradan düzünüde öğrendim
  • Düz takla atmayı becerebilsem belki geri de atardım.
  • deniz de suyun içinde dene oluyo
  • bu işe en iyi çimde başlanır
  • @kartopu2

Banada öyle geliyor denizde takla atsamda birşey anlamam normal atlamak bambaşka bişi ne bileyim Martins mesela atam o kadar koşuyor üstüne takla atıyor :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.