Şimdi Ara

...:::NOKİA TELEFONU OLANLARIN BİLMESİ GEREKENLER:::... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
6
Favori
89.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: efege

Çok yararlı bir topic fakat kimse yararlanmıyor sanırm

HAYIR AKSİNE ÇOK FAYDANANDIM KENDİ ADIMA. GÜZEL BİLGİLER. DERLEME İÇİN TEŞEKKÜRLER.
  • güzel bilgiler. arşive kaydettim
  • Topiçteki bilgiler işime yaradı gerçekten , Saolasın .
  • up
  • eklemede bulunacak varsa ekleyebilir
  • Çok güzel bilgiler . Tesekkurler
  • önemli değil.ben teşekkür ederim.
    eklemeler yapabilirsiniz:)Önemli olan paylaşmak
  • Telefon alırken dikkat edin.Fiyatı normalden baya bi ucuzsa bi kıllık var demektir Nokia değil de NokLa olmamasına dikkat edin.Ordaki Irmak kelimesinin baş harfinin büyüğü Lastik kelimesinin L sinin küçüğü olabiLir.
  • Bilgiler için teşekkürler . Telefoncuya para vericeğimize burdan bedavaya halledebiliriz
  • arkadaşlar çin malı n95 aldım müzik dinlerken sesi az cıkıyor Normalde ses sewiyesi sonda ful açık yani başka 1 yerden ayarı warmı acılacak sesi:S bazı arkadaşlarda çin malı telefonlar war nasıl ses cıkıo borozan gibi benm telın ozellıgımı yoksa az sesı cıkmak
  • quote:

Orjinalden alıntı: yilmas112

arkadaşlar çin malı n95 aldım müzik dinlerken sesi az cıkıyor Normalde ses sewiyesi sonda ful açık yani başka 1 yerden ayarı warmı acılacak sesi:S bazı arkadaşlarda çin malı telefonlar war nasıl ses cıkıo borozan gibi benm telın ozellıgımı yoksa az sesı cıkmak

medya ekoleyzeri var müzik çalarda seçeneklerden bulabilirsin orda ayarlar var hepsını yukarı qetır ses yükselir ama fazla yükseltme :)
  • Güzel bilgiler var elinize sağlık
  • Güzel Bir Topic Olmuş Bluetooth İle İnternet İşini 1 Yıl Önce Denemiştim Olmamıştı Bi Dahada Uğraşmamıştım.Şimdi Tekrar Deneyeceğim Bakalım Yapabilecekmiyim
  • @efege

Bende 6120c var ama bu safe mode u yapamadım. Başka bir yöntem var mıdır acab, tşk.

quote:

Orijinalden alıntı: efege

4.Görev

Telefon açacağımız zaman kalem tuşuna elimizi basılı tutarak açarsak özel bir mod'da açılıyordu(safe mod)bilgisayarı güvenli mod'da açtığımızdaki gibi ayarlar oluyordu.
    silemediğin bir dosya warsa bu işlemi yaparak sile biliyoruz. ikonu kalmış bir dosya war ama yöneticiden siliniş bu dosyayı bömyle açtığımızda sile biliriz v.s.

Alıntıdır..

• Benimkisi de 01 ama makina etiketinde Macaristan uretimi yaziyor.
    Gene iyidir, bir tersligini gormedim.

quote:

Orijinalden alıntı: toran_aga

quote:

Orjinalden alıntı: efege

Telefonun hangi ülkeye ait olduğunu bulmak

Telefonunuzun hangi ülkeye ait oldugunu bulmak artık çok kolay..Yada Telefonunuzun orgina olup olmadığınıda öğrenebilirsiniz
    İlk yapmanız gereken telefonuza *#06# kodunu yazıp IMEI numaranızı öğrenmektir..

Kodların dili;

IMEI KODU:

Örneğin seri numaramız: 434566/10/678943/5 Buna göre karşılaştırma yapın...
    XXXXXX/YY/ZZZZZZ/A
    XXXXXX = önemli değil
    YY = ülke kodu
    ZZZZZZ = seri numarası
    A = önemli değil

01 veya 10 ise Finlandiya malı Kaliteli üretim

Sanırım bütün 01'ler Finlandiya üretimi değilmiş.

• *#92702689# yaptıgımda

Made:
    112009

Purchasing date :
    mmyyyy

bunlar çıkıyor.2009 üretimi heralde doğrumu ?
  • arkadaşlar benim telefonum sürekli hafıza dolu lütfen uygulamaları kapatın hatası veriyor hard format attım telefona kaç defa yine aynı sorun yine aynı sorun napıcam ben ya c5-03
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.