Şimdi Ara

audi mi? mercedes mi? bmw mi? (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
469
Cevap
7
Favori
262.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 520d nin çıkabileceği maksimum hız 225km/s dir. 250km/s hızı nasıl yaptınız anlamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme123deneme

Arkadaşlar geçenlerde Bmw 520d 2012 bindim şunları söylemek isterim fotoğraflarda görüldüğü gibi yada yazılarda okuduğunuz gibi hiç değil yaşamak gerek.Küçük bir örnek vereyim 250 km/s hıza çıktık yok böyle hiç bişiy hissetmiyorsun sanki ucuyorsun ses sarsılma herhangi eksi bi durum görmedim. Hala aklımdan çıkmıyor BMW.

sanki A6 lar yolda dans ediyor Önceki Sattıgım A4 tede 220 230 larda hiç birsey hissetmiyordum birde A6 ile o hızlara cık ondan sonra kıyaslama yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aggressor19 -- 27 Nisan 2013; 16:30:13 >
  • valla buna cevap vermek icin 3nünde kullanmis olmak gerekir. kullanmayanlar lutfen cevap bile vermesin.
    Ben 320d c180 ve A5 kullanmis biri olarak sunu soyleyebilirim.

BMW hakikaten adınında oldugu gibi machine. super bir surus keyfi sunuyor. uzerine yok diyebilrim.
    Mercedes cok sık ama 1.8 oldugu icin super degil ama tatminkar bir surus keyfi veriyor.
    A5 ise bunların gerisinde.
  • 525 f10 sahibiyiz.Size şöyle söyleyeyim sürerken böyle bir zevk yok.Mercedes e serisi kullanmadım ama bu zevki hissettikten sonra bmw den başka araca binmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a serısınden gıdersek
    audı a3 sportback mı mercedes a serısı mı
  • zevkler tartisilmaz sahsi fikrdir 3 aracida kiyaslarken ayni motor ve opsiyon secenekleri arasinda kiyaslama yapmak gerekir mersedesin bazi modellerinde kalitesi tartisilmaz ama bazi modellerinin yanina bile yaklasmayin bmw 5 serisini otomatik vitesleri problemli bir akadasta var 2006 100 binde komple sanzuman yeniledi bence audi a6 sw lari gercekten guzel uzun yol yapanlar icin audiye wv grubundan diyen bazi arkadaslar var unutmayin ki o gurupta porsh bugatti ve nice markalar var
  • 1885 — Benzinle çalışan içten yanmalı motora sahip ilk otomobil Alman mühendis Karl Benz tarafından yapıldı
    İşin temeli kimden başlamış belli
    Mercedes S serisi anlatılmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hudadat -- 20 Haziran 2013; 16:11:58 >
  • 2012 Sıralaması Marka 2012 Marka Değeri ($M)
    1 Apple 182,951
    2 IBM 115,985
    3 Google 107,857
    4 McDonald's 95,188
    5 Microsoft 76,651
    6 Coca-Cola 74,286
    7 Marlboro 73,612
    8 AT&T 68,87
    9 Verizon 49,151
    10 China Mobile 47,041
    11 General Electiric 45,810
    12 Vadofone 43,033
    13 ICBC 41,518
    14 WELLS FARGO 39,754
    15 VİSA 38,284
    16 UPS 37,129
    17 WALMART 34,436
    18 Amazon.com 34,077
    19 Facebook 33,233
    20 Deutsche Telekom 26,837
    21 Louis Vuitton 25,92
    22 SAP 25,715
    23 BMW 24,623
    24 CHİNA CONSTRUCTİON BANK 24,517
    25 Baidu 24,326
    26 HP 22,898
    27 Oracle 22,529
    28 Toyota 21,779
    29 Master Card 20,759
    30 American Express 20.198
    31 HSBC 19,313
    32 Hermès 19,161
    33 Gillette 19,055
    34 ExxonMobil 18,315
    35 Pampers 18,299
    36 TESCO 18.007
    37 Tencent/QQ 17,992
    38 AGRICULTURAL BANK OF CHINA 17,867
    39 Shell 17,781
    40 RBC 17,225
    41 Movistar 17,113
    42 Starbucks 17,072
    43 Disnep 17,056
    44 Nike 16,255
    45 Accenture 16,118
    46 Mercedes-Benz 16,111
    47 NTT DoCoMo 15,981
    48 Budweiser 15,882
    49 Intel 15,633
    50 Orange 15,351

Bu dÜnya marka değeri sıralaması. Söyleyin audi hayranları, vW hayranları sizin o BMW ve mercedesi satın alır dediğiniz markanız nerede? Sadece boş atıp tutarsınız. BMW değerlilik açısından 1. dir. Toyotada BMW ile yarışır marka değerinde. MERCEDES ilk 50 ye sondada olsa girer.

aAudi A4 ün BMW 3 VE Mercedesten daha şık durduğunu söyleyen arkadaşada selam olsun. Çevremdeki Vw hayranları dahil buna gülerler ancak.

Sıralama içinse BMW=MERCEDES. ortalamaya vurulursa eşitdir. Kişisel zevklere ve model bazında lider değişir. Audi bu ikilinin gerisindedir. A udi A5 dışında görünüşünü beğendiğim aracı yok. Jetta dahi a4 den daha şık duruyo o derece...

• Mercedes bmw kıyaslanmaz fakat bmw audi kıyaslanır bana göre sıralanırsa Mercedes>Bmw>Audi
  • audi
  • Audi-Mercedes Benz > BMW
  • Zevkler ve renkler tartışılmaz. Hangisini beğeniyorsanız onu alırsınız.
  • Ben hepsini kullanmadim ama soyle soyluyum araba galerimiz var surekli arabalar gidip geliyor malumunuz.
    Oncelikle son yillarda yaptigi atakla audi ozellikle dis goruntusu ve dinamikligiyle gercekten bmw ve mercedes'e yetismistir.evet eski mercedesler hala saglamdirlar fakat sunu soyluyum arkadaslar mercedesler eskisi gibi saglamda degiller.bunu guvenlik testlerine bakarsaniz acikca gorursunuz. yapmaya calistiklari da kar marjini dusurmeden malzemeden dusurmek.benim surdugum kadariyla a6 e250 520 eski ve yeniler tasarim bmw audi mercedes yolcu olarak keyif veren mercedes.yeni 525 x drive surmekse anlatilamaz bir keyifti benim icin.ama gelin bir 640 a7 falan surmedim ama dis tasarim olarak mercedeste boyle araba yok o sinifta.a4 320 c180 bence ucu birbirine gercekten yakin ama totalde almayacagim kesin c180.sunu soylemeden gecemeyecem mesela audinin son yillarda yarattigi bu estetik goruntuyle bmw az cok ugrasiyor ama mercedes geride.avrupada gencler arasinda da audi en populeri artik ve almanlarda en cok audiyi takdir ediyorlar.en basitinden yeni e serisine bakin ne kadar sportiflesti a6 ya da 5 serisine benzedi.gelelim x6 q7 mercedes burda da populer degil.740 a8 ve S serisi S serisi gercekten ozellikle arkadan muazzam bence a8 burda biraz sportif audi burda da cizgisinden odun vermiyor icine goz atarsaniz birbirlerine yakin en sik gorunen a8 ama.tabi paket farklarini da her araba icin dikkate almak lazim.bu arada a ve b serileriyle mercedesin yaptigi atak buyuk.
    Gencler arasinda ise popularite audiye kaydi bmw kapisiyor gibi ama mercedes gercekten geride.benim icin audi ya da bmw en son mercedes.
    herhangi bir markanin fani olarak degil sadece gozlemlerimi anlatmak istedim umarim faydalidir

• quote:

Bloomberg is reporting that Mercedes-Benz can’t keep up the pace with rival Audi and BMW in the global luxury car sales. The reason why they have fallen into third place is because of a disjointed strategy in China, the slow expansion of entry-level models and also because of an outdated S-Class. The gap between Mercedes-Benz and Audi – who’s in second place - has doubled in the last 12 months.
    Through the nine months of this year, Mercedes-Benz has managed to sell 964,900 units globally, representing a 5 percent gain which wasn’t enough to keep up the pace with Audi which delivered 132,600 more cars (compared to 53,900 through the same period of last year). The distance between Mercedes and first-place holder BMW rose by 41 percent to 145,000 units, based on the data sent by all three German automakers.
    In the United States, Mercedes-Benz has managed to extend its lead over BMW. In the first nine months of the year they sold 5,221 more cars than BMW.

Evet Amerikada bir numara Mercedes hala. Buna Karsin cinde ve hindistanda yukselen yildizlar Audi ve BMW. Hindistanda Mercedes 1994te piyasaya girdi yillarca krali oldu. 2006 yilinda BMW bir yil sonra Audi piyasaya girdiler ve mercedesin yuzunden sikilan hintliler bmwyi bir numara audiyi yakin takipcisi yaparken Mercedes 3 numara ya indi. Global satışlarda da bu boyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpheios -- 6 Ağustos 2013; 0:53:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bmw bi teknoloji veya bir yenilik getirir Audi Mercedes taklit eder. Görünüş belki zevk meseleside sağlamlık motor sürüş keyfi ekonomi dinamizim kişiye göre değişmiyor. biraz karşılaştırma ve test videoları izlerseniz Bmw nin diğerlerinden üstün olduğunu görüceksiniz. 3ü de tartışılmaz çok iyi ama Bmw bir adım önde kesinkikle.
  • Bmw sloagı 'sürüş keyfi'
    Ama bazen Mercedes te sürüş keyfi taşıyabiliyor işte
  • C sınıfında tartışmasız A3 en iyisi . 3 serisinde 3 serisi ile a4 kapışır mercedes c klasse bunların gerisinde. E sınıfında 5 serisi gerçekten önde a6 da fena değil ama 5 bir başka
  • bırısı a8 sınıfında lider der
    kimisi c sınıfında a3 en iyisi der
    kimisi audi endegerli şirket der
    Olum siz neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamıyorumki bence kendinize çeki düzen verin araştırın ondan sonra gelip buraya yazın öğrenmek istiyen insanları yanlış yönlendiriyorsunuz,audi parasını haketmiyen bir markadır nokta,kötümüdür hayır kötü değildir fakat parasını haketmiyor ayrıca elinizi vicdanınıza koyup doğru düzgün kıyaslama yapın cocukca kalkıp audi fanlığı yapmayın komik gözüküyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expen -- 22 Eylül 2013; 0:29:23 >
  • Eger surus keyfi isterim dinamizm her seyim diyorsaniz BMW den sasmayin BMW'nin sozu etkin dinamik yani ne audi ne mercedes o zevki veremez mercedes fanlari inanmiyorsa ayni motorlu bi c180 ve 320 ya da 520 ve e serisine binip sursunler yani goruntu acisindan da mercedes en geride tabi bu zevk meselesidir ama her seyi komple bir arac istiyorsanizda ve 4 ceker alacaksaniz quattro audi gercegi ortada

• quote:

Orijinalden alıntı: ronaldo193

Eger surus keyfi isterim dinamizm her seyim diyorsaniz BMW den sasmayin BMW'nin sozu etkin dinamik yani ne audi ne mercedes o zevki veremez mercedes fanlari inanmiyorsa ayni motorlu bi c180 ve 320 ya da 520 ve e serisine binip sursunler yani goruntu acisindan da mercedes en geride tabi bu zevk meselesidir ama her seyi komple bir arac istiyorsanizda ve 4 ceker alacaksaniz quattro audi gercegi ortada

Görüntü açisindan mercedes en geride en kötüsü mercedes test ettin sanki mercedes bmw yi audi yi gelmiş yorum yapıyorsun

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.