Şimdi Ara

audi mi? mercedes mi? bmw mi? (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
469
Cevap
7
Favori
262.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben onu bunu bilmem BMW derim,dışardan karar verilmez içini binip bi asfaltı inceltmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhan AŞAR

Neyin tartışması ki bu. Audi Q7 çek altına, dağ bayır düz. Parası olana her yol Paris.

Katılıyorum Q7 ya
  • 2009 modelleri 120.000 EURo civarnda galiba. Şu dünyada parası olana yaşamak ne güzel şey !
  • Bence BMW.
  • Bence de BMW

• audi 2.8 t&q artı chip tunig tadından yenmez :)

ama bir audi hiçbir zaman bir mercedes olamaz

bmw de ülkemizde gençlerin ragbet ettigi spor araba almayanların duygularını bir nebze olsun bastırdıgı bir marka

hemen bi 3.20 alıp ofsetli jant takıp caddelerde dumtıs gezen arabası :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: udl

audi, bmw , merco audi ve o ön ızgarası... ahh

aynen bir de farının altında çizgi gibi far tasarımı yapmışlar ya bitiyorum.
  • ayni segmenet arabalari kiyaslamak daha dogru olur x6 sinifi bir arabayi suan yapmiyor audi yada mercedes bmw hitap kitlesinde iyi ulkemizde daha fazla genc nufus olduug icin daha fazla gormek mumkun .

rs6 nin rakibi m5 tabiki degil yaklasir ama gecemez rs6 komplike bir arac bence ki en iyilerinden.

soyle yapalim

r8 - slr : bu konuda yorum um yok ikiside cok iyi arabalar ikisinida alirim :))
    q7 - mercedes gl - x5 : ben once Q7 bakarim sonra GL sonra X5
    s8 - s65 amg - bmw bu sinifta yok. : S65 amg alirim
    s4, rs4 - m3 - c63 amg : bu sinifta bmw m3 cok iyi bir araba.
    a3 - bmw 1 - b serisi : mercedes bu sinifta cok geride A3 yeni kasa ve motorlariyla bmw nin onune gecti ilk cikis zamanlarinda bmw dahaiyi bir satis grafigi izliyordu .
    x3- q5 : siniflari farkli ama Q5 bu sinifta rakipsiz .
    rs6 - m5,m6... - s63 amg : RS6 hepsinden iyi

bana gore kalite olarak audi bmw yi gecmis durumda her sinifta markalar tekel olmaya calisiyor mesela mercedes S sinifi suan rakipsiz
    jepp sinifinda audi bmw nin onunde ama htap kitlesi cok onemli. Audi bir cok aksesuarini standart koyuyor bmw opsiyonel bu eksi bisey.

mercedes daha cok kalbur ustu sinifa hitap ediyor mesela benim komsumda mercedes GL var mercedes S var audi A3 var orta yasli bir insan bunlari tercih etmis.

bu yarista bmw genel olarak geride kaldi mercedes ise hedef kitlesine uygun araba yaptigi icin digerlerinden farkli duruyor.

RS6 alamazsam M3 alirim .
    Q7 yada GL daha sonra X5 alirim
    S serisi alamazsam bu sinifta araba almam :) lexus filan bunlardan hic bahsetmiyorum konu dagilmasin
    A3-S3 alamazsam BMW1 bakarim onuda almaya bilirim :)
    A6 3.0TDI - BMW 530D : bmw alirim .

stronic cok basarili
    dgs de cok basarili ama bmw nin joistic vitesi daha kaliteli duruyor

audi vites goruntusunu degistirmesi lazim bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

2009 modelleri 120.000 EURo civarnda galiba. Şu dünyada parası olana yaşamak ne güzel şey !

Abartmayalım lütfen. ABD'de memurlarda gayet güzel satın alıp biniyor Q7'ye o kadar elit bi araç diil. İlk çıktığındaki havasından eser kalmadı şu an...

Kartallaştı, SLX'leşti çoğu ülkede...

İşte gerçek fiyatlar, ikinci elde 50.000 liraya kadar tertemizini bulabilirsiniz. Pazarlıkla sahibinden 38.000 liraya düşürme ihtimali az da olsa mevcut...

http://www.cars.com/for-sale/searchresults.action?toggleCpo=0&mkId=20049&mdId=21759&minp=0&prMx=40000&rd=100000&zc=90001&AmbMkNm=Audi&AmbMdNm=Q7&AmbMkId=20049&AmbMdId=21759&prMn=&stkTyp=U&cpo=&searchSource=QUICK_FORM&alMkId=20049&alMdId=21759

Mesela resimdeki örnek araç 2007 model ve 35.000 dolar...

120.000 Euro'ya son model Lambo çakılır dünyada... Bu steyşına o kadar para verilmez.

NOt: Türk Milletinin kaliteli otomobile binmesi, kendi devleti tarafından üstü kapalı olarak ama kati surette yasaklanmıştır...

audi mi? mercedes mi? bmw mi?

audi mi? mercedes mi? bmw mi?

• Audi Q7 V12 TDI

http://www.youtube.com/watch?v=gHFlWzpe8rg

Bitiyorum şu araca.
  • benim abim abd de galeri isleten birisi araba almak zor degil orada ama yinede alman arabalari onlara gore pahali birde bizim bindigimiz cogu araba onlara uymuyor bir kere kucuk motor lu ve kucuk araba cok az 2.0 motor arabaya bile ufak diyorlar .

cadillac escalade 6.2 motor burda 200.000$ abd de en full olani sifir olarak 73.000$

bir ornek daha bircok araba firmasi 36 ay sifir faizle taksitle araba satiyorlar. orda luks arabalar lamborgihi , bentley , macbach , roys gibi arabalar .

artik arabalarin hizli olmalarinin cok bir onemi kalmadi gibi dayanikligini , guvenligi , arac ici ve disi aksesuarlar bunlar daha on plana cikiyor asagi yukari butun arabalar ortalamanin ustune cikabiliyor ki konustugumuz segmentlerde hizlar ile aralarinda pek farklari yok .
  • Audi bence kalite olarak BMW yi geçmiştir.Ama bir Merso da olamadı daha.

Mercedes-Benz>Audi>BMW

Benim tercihimi sorarsan Audi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cdmpf -- 10 Ekim 2009; 22:29:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cdmpf

Audi bence kalite olarak BMW yi geçmiştir.Ama bir Merso da olamadı daha.

Mercedes-Benz>Audi>BMW

Benim tercihimi sorarsan Audi olur.

Ha şunu bileydiniz arkadaş bu forumda bilende var bilmeyende adam konför kalite güven demiş konuyu açan arkadaş daha neyi tartışıyorsunuz

konuyu açanda iyi biliyor Mercedes-Benz...

Mercedes-Benz- E500 audi mi bmw mi hangisi çıkıyorsa çıksın karşısına

Mercedes-Benz>AUDİ>BMW...
  • s65 amg luks te konforda suratte ne ararsan var tam bir kombinasyon super bir araba
  • bence bmw ve mercedes artık dış görünüş ve tip ile artık bezdirdi hep aynı kasalar üzerinden ufak tedek rtuşlamalar ile üretim yapıyorlar ama audi birazdaha yenilikçi ama 2005 ten buyana olan modelleri

ben olsam 3 modelde para vermem çok fazla yüksek fiyatları var +kalite olarak 2000 yılı öncesi modeller ile şimdiki ürünlerin kalitesi alakasız şimdikler hava yasığına dayatılmış güvenlikli modeller ama sac ,şase,gövde malzemeleri kalitesi her yıl biraz daha düşüyor .
  • audinin mercedesin kalitesini yakaladıgını söylüyosun en basit örnekle yeni e serisi ile a6 yı yada A4 ile C200 ü karşılaştırırmısın
  • dünyanın en prestijli arabası mercedestir zaten ne audisi ne bmw'si ferrari gibi bentley gibi araçları söyliyecekseniz sadece belli bir kısıma hitap eden araçlardır onlar..
  • Anket olsaymış keşke konu. Bence Mercedes. BMW itici, Audi'yi severek kullanırım ama gözüm yine de Mercedes'te olur. Garantii.
  • Audi ya. Abi o RS5 nedir ya. Bakmaya doyamıyor insan
  • selamlar
    Kullanıpta test ettiğim arabalar

audi a3, a4, a5, a6,a8,q7 ve r8 v10
    bmw e46 kasa 3.18 ve e46 m3 ve e90 320 i
    mercedes 2006 model clk 200 kom. 2005 model e320

öncelikle söylemeliyim audi a3 sportback 1.6 fsi sahibiyim

mercedes in çok aşmış bir marka olduğunu belirtmeliyim yolda giderken gerçekten hiç yorulmuyorsunuz km ler akıp gidiyor,yolu hissetmiyorsunuz ama ben alışık olmadığım için sevemedim bu özelliğini yaşım 26 şöyle bir 50 yaşına gelirsem belki alırım çok ruhsuz bir araba :)
    birde otobanda giderken çok dikkatimi çekti clk da e 320 de otobüsün yanından geçerken ( hız 140km/h) araç biraz kasıyor ve savruluyormuş hissi uyandırıyor çok garipsemiştim daha sonra kendi aracımda 180km/h giderken otobüse çok yakın geçtim bnm aracımda sadece 1 rüzgar sesi vardı okadar! mercedesin kasasının büyük olduğundan dolayı rüzgar direncinin fazla olduğu tahmin ediyorum ama ne olursa olsun hiç yakıştıramadım

bmw ye gelince yol tutuş, yol hissi ve motor devirlenmesi gerçekten çok güzel ama malzeme kalitesinde audi nin daha iyi olduğunu söyleyebilirim m3 bambaşka bir araç arkadaşlar kelimeler yetersiz kalıyor burda m3 anlatmaya kalkışırsam saçmalarım o yüzden hiç girmiyorum ama şunu söyliyim smg2 şanzımanı çok keyifli, motoru gücüne göre çok ekonomik,süspansiyonu çok sert :)

audi ye gelince hepsini tek tek anlatamam ama şunu söylebilirim mercedesin ile bmw nin harmanlanmışı diyebilirim
    audi r8 v10 için bir kıyaslama yapamıyorum çünki rakiplerinden hiç birini kullanmadım ama ben çok beğendim

arkadaşlar hangisi tip olarak beğendiyseniz gidin onu alın hiç biri arasında öyle aman aman 1 fark yok
    hepsinin servis masrafları maliyetli ALLAH korusun herhangi bişeyi bozulursa üçünüde yetkili serviste yaptırmak çok maliyetli
    saygılar...

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.