Şimdi Ara

Honda Aksesuar Fiyatları?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
25.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Honda Civic'in aksesuar fiyat listesi elinde olan veya bazı aksesuarların fiyatlarını bilen var mı?
    Spoiler seti, mavi ambiyanslı iç aydınlatma ve Works Bass Sisteminin fiyatını arıyorum da.

• bagaj havuzunu biliyorum 215 ytl çok pahalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: murtilaf

Arkadaşlar Honda Civic'in aksesuar fiyat listesi elinde olan veya bazı aksesuarların fiyatlarını bilen var mı?
    Spoiler seti, mavi ambiyanslı iç aydınlatma ve Works Bass Sisteminin fiyatını arıyorum da.

Belirtiğin parçaları değil ama geçen gün yetkili servisten aldığım aksesuar fiyatları ,Eksoz nikelajı 11ytl.Kauçuk paspas 80 ytl.kapı eşiği honda civic metal yazıları 2 adet ön kapılar için 250 ytl.

Saygılarımla.
  • egzost nikelajı 11 ytl mi sanırım 110 ytl demek istedin
  • kauçuk paspas 58 ytl, orijinal halı paspas 15 ytl, üzeri halılı kauçuk paspas=henüz üretmemişler ama ben rica etrtim yakında üreteceklerini söylediler
  • hondanın eksozu krom mu??? krom paslanmıyor, çürümüyor rahat 8-10 yıl kullanırsın.

yoksa galcanizlimi (yani 2-3 yılda bir değiştircem mi).
    bilen varmı.
  • teneke
  • quote:

Orjinalden alıntı: hondaaaa

egzost nikelajı 11 ytl mi sanırım 110 ytl demek istedin

evet eksik yazmışım 111 ytl olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: caucass

kauçuk paspas 58 ytl, orijinal halı paspas 15 ytl, üzeri halılı kauçuk paspas=henüz üretmemişler ama ben rica etrtim yakında üreteceklerini söylediler

Belirttiğiniz fiyata hangi serviste bulabilirim kauçuk pas pası acaba ? saygılarımla.
  • Arkadaşlar Hondanın orjinal aksesuarları çok güze tavsiye ederim.Kartal köprüsüne giderken sağda ''Mutluhan'' var.Orada mevcut.Fakat çok pahalı.Aşırı fiyatlar cep yakıyor benden söylemesi...
  • geçen hafta civic arka cam daki " i-vitec " etiketi çocuklar tarafından yırtılmış.

yenisini arkadaşın da dediği gibi e-5 üzerinden mutluhan dan aldım.
    fiyatı sadece ve sadece saçma sapan etikete 22 ytl istediler.

sırf orjinalliği bozulmasın diye aldım.
    ancak yapıştırmaya kıymıyorum.
    22 kuruş etmeyen etiket malesef 22 ytl.
    satmayı düşünmüyorum ancak sattığım zaman yapıştırırım artık.

:):):)):
  • quote:

Orjinalden alıntı: foçalı

quote:

kauçuk paspas 58 ytl, orijinal halı paspas 15 ytl, üzeri halılı kauçuk paspas=henüz üretmemişler ama ben rica etrtim yakında üreteceklerini söylediler

Belirttiğiniz fiyata hangi serviste bulabilirim kauçuk pas pası acaba ? saygılarımla.

ege bölgesindeki bütün bayilerde fix fiyat, istanbulu bilemem tabi
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: foçalı

quote:

ege bölgesindeki bütün bayilerde fix fiyat, istanbulu bilemem tabi

Bilgi için teşekkürler istanbulda ki servis 80 ytl.çekiyor.
  • sakın 80 e alma, o servis kazıkçı demekki, geçenlerde bir arkadaş pazarlık edip 50 ytl ye almış, özel civic (civic yazısı var) kauçuk paspası
  • Etiketi bile parayla satıyorlar hemde 22 ytl oha diyorum baska birsey demiyorum
  • arka cam + arka yan camlar için, sökülüp takılır (4 parça, sustalı montaj), fit perde takımı 300 ytl
  • quote:

sakın 80 e alma, o servis kazıkçı demekki, geçenlerde bir arkadaş pazarlık edip 50 ytl ye almış, özel civic (civic yazısı var) kauçuk paspası

Cevap için teşekkürler ancak nereden aldığını da yazarsanız sevinirim.
  • EVET
    BENDE 50 YTL YE ALDIM.

80 YTL FİYAT VEREN KİŞİYE GÜZEL BİR SÖZ SÖYLEYİP TELEFONU KAPATMAK LAZIM.

quote:

sakın 80 e alma, o servis kazıkçı demekki, geçenlerde bir arkadaş pazarlık edip 50 ytl ye almış, özel civic (civic yazısı var) kauçuk paspası
  • detaylı ve resimli bilgi vermenizi rica ederim.
    saygılarımla....

quote:

Orjinalden alıntı: barakudo

arka cam + arka yan camlar için, sökülüp takılır (4 parça, sustalı montaj), fit perde takımı 300 ytl
  • quote:

Orjinalden alıntı: barakudo

arka cam + arka yan camlar için, sökülüp takılır (4 parça, sustalı montaj), fit perde takımı 300 ytl

Nerede yapıyorlar bunu? Merak ettim. Ama Honda'nın orjinal parçası değil galiba
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.