Şimdi Ara

iphone'a muzik atma..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
3
Favori
197.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet komik gelebilir fakat hayatımda itunes kullanmadım..şimdi yükledim fakat nasıl muzik aticak anlamadım =) cevaplarınızı beklıyorum..

• telefonunu görecektir itunes, telefonun altındaki music başlığına tıklayıp soldaki beyaz boşluğa mp3lerini sürükle bırak yapacaksın arkadaşım.
  • evet aynısını yaptım fakat olmuyor..telefonun altında music başlığındaki yere surukle bırak yapıyorum fakat eklemıyor..
  • aynı problemle ben de karşılaşmıştım ama hiç merak etme ufacık bir tik işlemi yapman gerekiyor o kadar.

telefonunu bağla bilgisayarına itunes telefonunu gördükten sonra telefonunun üzerine tıkla. orada telefonun kapasitesini falan gösteren yer gelecek ekrana ve yukarda birkaç tane tıklayabileceğin TAB var. o tablara teker teker tıkla Manually manage music and videos gibi bir şey gördüğünde onu tikle. artık atabilirsin müziklerini istediğin gibi.
  • dostum çok çok teşekür ederim..eline koluna sağlık
  • rica ederim dostum, güle güle kullan.
  • Derda derman olmak boyle birsey olsa gerek. daha once nasil gormedim o yazilari hayret tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbb2000 -- 6 Mayıs 2008; 21:22:01 >
  • valla bende faydalandım çok saol..
  • gfberkant arkadaşım hay Allah senden bindefa razı olsun bu nasıl güzel bi bilgidir. gerçekten çok ama çok teşekkür ederim
  • selam
    bende bugun aldım iphone umu fakat dediğiniz gibi o seceneği işaretledim i tunes da ama müzik ekleyemedim .yardımlarınızı bekliyorum.Tşkler
  • gf berkant bana yardımcı olursan sevinirim iphone u takıyorum itunes görüyo senin de dediğin gibi cihaz hakkında bilgi veren kısım açılıor fakat bende o bahsettiğin tabların hiçbiri yok sadece summary var o kadar herhangi bir şekilde ne application yükleyebiliorum ne de müzik atabiliorum bu konu hakkında bi bilgin varmı yardımcı olursan çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim
  • Peki ozaman bende başka bir yöntem söyleyeyim.. İphone ni İtunes e bağla sağ altta +(ARTI) işareti var Ona tıkla Pyalistinin İsmini ver Müziklerini at oraya İphoneden Music den Bölümünden Sync music e tik at selected playlist İşaretle oluşturdugun playlist i seç at kolay gelsin
  • nezamanın konusu ama yazayım bende faydalandım tesekkurler arkadasım
  • Bende faydalandım valla , eyvallah
  • Sağolasın adamım bizde sebeplendik
  • quote:

Orjinalden alıntı: gfberkant

aynı problemle ben de karşılaşmıştım ama hiç merak etme ufacık bir tik işlemi yapman gerekiyor o kadar.

telefonunu bağla bilgisayarına itunes telefonunu gördükten sonra telefonunun üzerine tıkla. orada telefonun kapasitesini falan gösteren yer gelecek ekrana ve yukarda birkaç tane tıklayabileceğin TAB var. o tablara teker teker tıkla Manually manage music and videos gibi bir şey gördüğünde onu tikle. artık atabilirsin müziklerini istediğin gibi.

biraz ekleme yapayım o zaman:

ipod'u bilgisayara takın, cihazınızı seçin.
    summary sekmesini seçin. O seçenek orada gözükmekte. En altta 3 seçenek var:

automaticly... (iphone'u bağlayınca bilgisayardaki müzikleri senkron etmek için. Tavsiye edilmez.)

sync only checked .... (itunes playlistlerinizde şarkıları tiklemenizi ve sadece tikli olanları senkron etmenizi sağlar. (zevkinize göre seçebilirsiniz)

manually manage.... (gfberkant sağolsun ben de faydalandım.)

• yaaa arkadslarr kafayı yıcemm lutfenn yardımm edınnn ya bn baglıorum ıphone dedıklerınız olmuor sımdı telefonda musıc bolumu yok kı nerde yanı sonra ıtunes nasıl tanıcakk bnde tanımıor we baglayınca telefonu pc ye 3 secenek gelıor pıcasa kamera fln bu yanı yaa yalvarıyorumm yardımm edınnn
  • burdaki program ile muzik derdine son wwx.sendspace.com/file/shcyjs

2.2.1 versiyon icin kendim kullaniyorum itunes yerine bununla atiyorum siliyorum pcye kopyaliyorum muzik video resim kullanimi cok basit
  • arkadaslar bende bir tane iphone aldim yurdisandan geldi daha dogrusu bilgisayar a bagladigin zaman direkt itunes aciliyor ve tam acilimini bitirmeden iphonu gormedigini iphoneun icinden sifre girmem gerektigini soyluyor ve ben bu sifre girilecek yeri bulamadim bana yardimci olabilirsenizcok sevinirim.ne iphoneden pc ye nede pc den iphoneye resim muzik atabiliyorum bunu yapamadigindan dolayi.
  • arkadaşlar benim itunes kitlenip kalıo neden olduğu hakkında bir fikriniz warmı. İphone a tıkladığımda yani bu kapasitesi , versiyonu gösterdiği yer açıldıktan sonra hiçbişey yapamıorum bi kaç kere itunes u sildim farklı yerlerdn indirip tekrar yükledim ama düzelmedi ne yapmam gerekio
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.