Şimdi Ara

MEGANE 2 ATESLEME BOBINI SORUNU! YETER BE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
1
Favori
104.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar iki ayda bir atesleme bobini sorunu olmaya basladı aracımda ...
    Arac daha 15000de.

3 defa bobinlerde problem oldu
    biri dün (hava soguktu)
    ikincisi yilbasinda hava yine soguktu
    ilkini de kasim basi gibi...

Yani anlayacagınız bu bobinler 2 ayda bir bizi rahatsiz ettiler.

Arastirdım ve sunu ogrendim bu atesleme bobinlerinde problem var bu megane 2lerin

sagem ve bir de valeo marka var deniyor sagemlerin dandik oldugu söyleniyor çin malı olduklari filan söyleniyor...

Merak ettigim su bobinlerde bir üretim hatasi mi var?

4 tanesini ilki yandıgında mı degistirseydim diye düsünüyorum

Fakat su da var ki 2 yıl garanti veriliyormus degisen bu dogru mu? Degistirdigim bobinler için fatura lazım olur mu kayıtlar yeterlimidir servisin?

Benim gibi birçok megane 2si olan arkadas bu bobin sorunundan muzdarip olmus bu bir gercek...

Ya korkuyorum bu dördüncüyüde degistirirsem yine bu bobinler zırt pırt bizi rahatsız edecek mi?

• artık ve bobin şeklini değiştirdi.
    yeni tip bobinlerde hava ve su alma ihtimali olmadığı için daha az arıza yapıyor şiddetle tavsiye ediyoruz.
    renault yedek parça ankara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otoerdem -- 18 Haziran 2010; 10:38:30 >
  • Geçmiş olsun bende megane 2 almayı planlıyordum ama araştırmalarım sonucu vazgeçtim bu araçlarda kronik birçok sorun başgösteriyor ne yazıkki, tempramla mutluyum ön düzeni megane 2 ye göre daha sağlam ateşlemesi mukemmel maşallah, kullanılan sistem magneti marelli digiplex 2 bu marka ferrariyede ateşleme ünitesi üretiyormuş ulan zamanında bu kadar yerin dibine sokulan araba bile gün geldi son model arabaları sorunsuzluğu ile tokatladıya helal olsun

isteyen bakabilir

http://www.google.com.tr/#hl=tr&source=hp&q=magneti+marelli+digiplex+2&btnG=Google%27da+Ara&oq=magneti+marelli+digiplex+2&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=s&gs_upl=1599l1599l0l2394l1l1l0l0l0l0l287l287l2-1l1&fp=904e6d99d06b8f6c&biw=1280&bih=900

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Optech -- 15 Temmuz 2011; 10:59:39 >

• aldım bakalım 1-2 güne gelir galiba
    fransa boykutu için valeo almadım italyan malı aldım izlenimlerimi yazarım
    http://www.otoerdem.com/index.php?route=product/product&product_id=356
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.