DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
oyun sitesi kurma
28
Cevap
0
Favori
53.234
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      222 Mesaj
      15 Şubat 2008 20:13:40
      arkadaşlar ben bir oyun sitesi kurmak istiyorum ama pek bişey bilmiyorum sizden yardım istiyorum bana yardım edebilcek 2 3 arkadaş arıyorum yardım etmeseniz bile biraz bilgi verirmisiniz ? bide oyun bloğ yada alan alınan site sayfalarındada yapılabiliyormu

• Teğmen
      222 Mesaj
      15 Şubat 2008 20:32:05
      ya peki bana bilgi vermiyecekseniz travian klansavaşları gibi örnekler verin oyun

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      15 Şubat 2008 20:45:32
      popomundo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR_H@CK -- 15 Şubat 2008; 21:33:40 >

***Đ@®ķĐęÅţħ***

***°°PǿÞǾМчņdǾ ˉΜ@ńЎ@𦰰***

• Teğmen
      222 Mesaj
      15 Şubat 2008 21:19:58
      :D espirimiydi

• Binbaşı
      1132 Mesaj
      15 Şubat 2008 21:22:36
      Oyun yapmak için[Eğer RPG türü birşeyse..]script yazman lazım..Bunun için phpihtml gibi webmaster dillerini öğrenmen lazım...

Blog sayfalarına RPG türü oyunlar yapılamıyor,ama onun yerine flash oyun koyabilirsin..

Özgürlük, arzu etmekle hayale,cesaret etmekle mücadeleye,güçlenmekle sahipliğe,doyumsuzlukla esarete dönüşen bir olgudur.

Oyuncuk - Bir Oyun Blogu..
    • Teğmen
      222 Mesaj
      15 Şubat 2008 21:33:42
      ben çok bişey anladım diyemem ben epey acemiyim yani kısaca dedinki sen öyle web tabanlı oyun yapamazsın öylemi doğru anladım mı peki o flaşh oyun yapmamda bana yardım edermisin

15 Şubat 2008 21:34:56
      bak dostum ben html bilirim kodlamam vardır.bişi istiosan söyle...

• Teğmen
      222 Mesaj
      15 Şubat 2008 21:40:23
      bildiğiniz güzel bir oyun varmı peki böyle strateji ama mantıklı olursa sevinirim

• Teğmen
      222 Mesaj
      15 Şubat 2008 21:43:47
      kardeş klavyene bağırcağına değiştirsene :):):) merak etme kimse şikayet etmez herhalde

• Yarbay
      2603 Mesaj
      15 Şubat 2008 22:05:26

quote:

Orjinalden alıntı: TeSTeRe41

bildiğiniz güzel bir oyun varmı peki böyle strateji ama mantıklı olursa sevinirim

Dragonfable fena değil.Yada gla-diatus

• Yüzbaşı
      462 Mesaj
      15 Şubat 2008 22:16:54
      oyun yapcaksan git php siteye hazır scripti kur ogame scriptleri dolu piyasada ben bu işe devam etcem diyorsan sitenin yiyiceği trafiğe oyunu iyi editlemeye değişik kurgular yapmaya bakcan kısacası böyle ama işin uzun tarafına daha girme

• Yüzbaşı
      748 Mesaj
      15 Şubat 2008 22:34:40

quote:

Orjinalden alıntı: tr26tr

oyun yapcaksan git php siteye hazır scripti kur ogame scriptleri dolu piyasada ben bu işe devam etcem diyorsan sitenin yiyiceği trafiğe oyunu iyi editlemeye değişik kurgular yapmaya bakcan kısacası böyle ama işin uzun tarafına daha girme

sana katılıyorum gitsin scriptlerini alsın ogame kadar tutarsa ve böle premium felanda koyarsan iyi para kazanırsın ;)

• Yüzbaşı
      748 Mesaj
      15 Şubat 2008 22:36:49
      bu scriptleri nerden bulurum diyorsan onu bende bilmiyorum :D :')

15 Şubat 2008 22:48:05

quote:

Orjinalden alıntı: tr26tr

Senin gibi değil mi?

Şifresini 123456789 yapan, hesabı çalınıp hesabından küfredilen ahmaklardan..

aranelxtr
    • Yarbay
      2946 Mesaj
      15 Şubat 2008 22:58:27
      bence popomundo tarzı bişey süper olur ben hep o tarz bişe arıyorum

• Yüzbaşı
      462 Mesaj
      16 Şubat 2008 19:33:50

quote:

Orjinalden alıntı: x_navaho_x

Alıntıları Göster

Senin gibi değil mi?

ya aynı benim gibi değil mi bak güzel kardeşim ben hala size anlatamadım galiba emek harcamayı çok biliyorsunuz sanalda ban demeyide iyi biliyorsunuz çamur atmayıda kes sesini otur lütfen!

sen aranelmisin başka hesapla dh ya yeniden mi başladın o kadar kastığı 1000 msj gitti demekki nasıl kastığınıda tüm forum biliyordu

• Teğmen
      222 Mesaj
      16 Şubat 2008 22:29:51
      arkadaaşlar popomundo güzelde biraz abartılı gerçek hayatla ilişkisi yok

• Onbaşı
      25 Mesaj
      19 Kasım 2010 14:50:21
      Kardeş Aynen Bende Arıyorum Ya Hep Paralı Ya Blogcum Yada Bedava Sitem Arkadaşlar Yeni Siteme Beklerim Tam Olmadı Ama Neyse:D
      şu:
      www.showpet.tr.gg

• Onbaşı
      22 Mesaj
      28 Ağustos 2011 14:22:29
      HEPİNİ ZE GÜNAYDIN BEN OYUN SİTESİ ARIYOM NASIL BULABİLİRİM

• Çavuş
      61 Mesaj
      29 Ağustos 2011 00:22:37

quote:

Orijinalden alıntı: L-Kira

HEPİNİ ZE GÜNAYDIN BEN OYUN SİTESİ ARIYOM NASIL BULABİLİRİM

Oynamak için mi? Satın almak için mi?

• Er
      6 Mesaj
      07 Ekim 2011 20:57:47
      quote:

Orijinalden alıntı: tr26tr

Katılıyorum...

Acemi er bütün paylaşımları yapıcağım...
    • Android Beta Kullanıcısı
      1361 Mesaj
      09 Ekim 2011 18:27:43
      quote:

Orijinalden alıntı: beko1836

Kardeş Aynen Bende Arıyorum Ya Hep Paralı Ya Blogcum Yada Bedava Sitem Arkadaşlar Yeni Siteme Beklerim Tam Olmadı Ama Neyse:D
      şu:
      www.showpet.tr.gg

Tebrikler! 2 Yıllık HORT,ama maalesef en fazlası bu değil

Edit:Bende 2 günlük hort yaptım ama olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perditionn -- 9 Ekim 2011; 18:28:33 >

There is no greater victory than to fall from this world a free man.
      I am going to go to sleep now as my body won't work anymore.I am like a butterfly with broken wings.
      Steam ID:Whitfield
      Be Here Now
    • Onbaşı
      21 Mesaj
      03 Kasım 2011 11:17:39
      arkadaşlar bende bi site kurmak istiyorum fakat oyun bölümünde zygna playdom gibi büyü şirketlerin yunlarını urmak istiyorum barnbuddy city villie gibi nasıl olucak yapımcı firma ile mi iletişime geçicem geçiceksemde nasıl olucak cvp verrsenz sevinirim

Aptalların tatilleri tembelliktir, bitmez !
    • Yüzbaşı
      622 Mesaj
      19 Aralık 2011 20:18:18
      Bende Bir Webmaster'ım . Acemiysen Script, Html... gibi kodları yapmakla uğraşma. Bir Sürü Bedava Kod Veren Siteler Var Ben Acemiyken Ben Kodları Başka Sitelerden Alıyordum.. Mesela www.hackerfriend.tr.gg Bu Site Bedava Kod Veriyor. Bazende Google Chrome ile Başka Sitelerdeki Kodları Kendi Siteme Ekliyordum.

ve Sana Bi rsorunun Cevabı daha: Oyun Yapıcaksanız Bedava-Sitem'den yap Hem Para isteme derdi yok tek sorun üstteki reklam ve siteyi açınca açılan reklam... Bi Arkadaşımız Benim dediğim gibi yapmış ve Sanalika'ya Benzeyen (Azcık Benzetmiş Ama Sen Daha İyisini Yapabilirsin.) 2 oyun yapmış.. Biri www.lacentra.tr.gg diğeride
      www.sanalus.tr.gg

Flash Oyun Sitesi Yapıcaksan Yine Bedava-Sitemden Yap Sana Tavsiyem....

• Teğmen
      127 Mesaj
      03 Şubat 2012 01:47:20
      Arkadaşlar ben www.siteninadi.com gibi bir oyun site kurucamda sitenin tasarımını ve siteye nasıl oyun ekleyeceğimi bilmiyorum yardımcı olurmusunuz?

• Çavuş
      83 Mesaj
      04 Şubat 2012 02:29:33
      Arkadaşlar oyun sitesi kurmak istiyorsunuz iyi güzel ama size bu işlerin kolay olmadığını belirteyim.

Eğer flash oyun sitesinden bahsediyorsak kraloyun.com uluoyun.com oyungemisi.com gibi bu kolay sitenin oturup yazılımıyla uğraşmanıza gerek yok hazır scriptler var
      www.orumcekoyun.com/ buradan indirebilirsiniz.

Yok ben web tabanlı streteji oyunu, ogame, travian vs oyun sistemi istiyorum dicek olursanız. Önce yıllarınızı bu işe vermeniz gerekiyor, bakınız karadiyar.com'a, sistemi hazırlayan arkadaşın 10 yıllık yazılım geçmişi var, uzun emek isteyen ve bilgi birikimi gereken bir seçim...

Yıllar evvel bende heveslenmiştim lise yıllarımda sonra ki yıllarda bir kaç demo yapar hale geldim ve şuanda yarım bırakmış olduğum bir oyun projesi var, işten güçten vakit bulamıyorum.

Size tavsiyem flash oyun sitesi kurun maliyeti size hosting + domain (100 lira) gibi bir maliyete başlar, ilk başlarda fazla birşey istemez, daha sonra reseller ve ondan sonraki adımlarda ufak ufak server a kadar ilerlersiniz belki... kim bilir

Oyun oynamak ile oyun yapımcısı olmak arasında çok çok büyük bir fark var arkadaşlar ya gerçekten çok istekli ve azimli olun yada boşa vakit harcamayın... ders falan çalışın.

Not: konu hortlamış ama yinede ilgisini çeken arkadaşlar için cevap yazmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinandogan -- 4 Şubat 2012; 2:31:57 >

turkkonsol.com && uluoyun.com
    • Teğmen
      127 Mesaj
      04 Şubat 2012 09:42:53
      Teşekkür ederim biraz yardımcı oldunuz ama birşeyler daha sormak istiyorum meselea kraloyun.com gibi bir site kurmak ne kadar zamanımı alır ? ben kendim basit flash oyunlar yapabiliyorum onları siteme nasıl koyacağım bilgin var mı ?

• Er
      10 Mesaj
      19 Haziran 2012 15:21:34
      Online Flash Java Oyun Sitesi İsteyenler

Flash Java Çoklu Online Facebook Uygulamalı veya Web Site Tabanlı Oyun Sistemi Kurulur DEMO : http://apps.facebook.com/webgamepoker Msn İletişim webgamepoker@hotmail.com Bilgi Alabilirsiniz..

Oyunlar

Okey

Tavla

Açık Poker

Texas Holdem

Kapalı Poker

Omaha Holdem

Bilardo

Dama

Pişti

• Er
      1 Mesaj
      25 Mayıs 2014 12:55:07
      örümcek oyun com diye bir site var flash örümcek oyun buradani ndirebilirsin

Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.