Şimdi Ara

gpedit.msc bulunamadı mı? ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
9.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çalıştıra gpedit.msc yazdığımda "bulunamadı doğru yazdığınızdan emin olun falan diyor... Sebebi nedir nasıl ulaşılır bilenler buraya

• quote:

Orjinalden alıntı: thunderwatcher

Çalıştıra gpedit.msc yazdığımda "bulunamadı doğru yazdığınızdan emin olun falan diyor... Sebebi nedir nasıl ulaşılır bilenler buraya

Senden böyle bir soru beklemezdim
    Bunun aklıma gelen 3 sebebi olabilir.Birincisi oturum açılan hesabın yetkisi yoktur (sınırlı kullanıcıdır)
    ya da bilgisayarda bunu engelleyen bir virüs vardır ya da bilgisayar harbiden kafayı yemiştir.
  • XP home mi kullanıyorsunuz? Bu komut sadece xp prof. için geçerlidir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dejaay

XP home mi kullanıyorsunuz? Bu komut sadece xp prof. için geçerlidir.

Evet bunu hiç düşünmemiştim... Bu benim değil kız arkadaşımın bilgisayarı home edition'mış. Gizem aydınlandı. Teşekkürler Sormamın sebebi yönetimsel araçlar falan gibi dolambaçlı bir yoldan ulaşabilir miyim diye merak ettiğimdendi ama artık registry'den yapıcam yapmam gerekeni...
  • Xp home da grup security ayarlaması mevcut olmadığı için pc security gibi 3. parti yazılımlar kullanman gerek.
    Ama alternatif olarak "regedit" tabi ki de :)
  • Bu da 3.1'den beri çıkan (vista dahil) en iyi windows'un XP Pro SP2 olduğunu düşündürdü bana... Gerçi 98 de can windows'tu ama...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.