Şimdi Ara

Pepsi iPod Touch Kampanyası 61 Kişiye 65 İpod Kazandırdık (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.932
Cevap
0
Favori
282.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Rajeesh

ya bunlar beni hala aramadıyarında aramazlarsa ben arıcam artık

Sen pazar günü kazandım sanırım yada cumartesiydi değil mi? Yani haftasonu işte Merak etme bugün akşama doğru en geç yarın ararlar...
  • Eğer yamuk yaparlarsa yanlarına bırakmam valla Gelen kazandınız mesajı duruyo, gönderdikleri mailde öyle. Zaten bizden istedikler teslim ve tesellüm belgesinin içeriği insanın ikafasını kurcalıyor.
    Bizden doldurup yollamamızı istedikleri form şu;

TESLİM/TESELLÜM BELGESİ

PEPSİ COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ. tarafından düzenlenen kampanyada kazandığım “Ipod Touch”ı taahhüt edilen nitelikte ve şekilde eksiksiz teslim aldım. Hiçbir hakkım kalmadığını beyan ederim.

TESLİM EDEN YETKİLİ

Adı Soyadı:

İmza/Kaşe:

TESLİM ALAN (TALİHLİ)

Adı Soyadı:

Adresi:

Tarih/İmza:
    _________________________________________________________________________________

Bide diyolarmış ipodu gönderdik biz size, evrağıda imzaladık nasılsa. Haydeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photomaniac -- 3 Mart 2008; 15:26:53 >

• gelmeyen mesaj da geldi. o da duvar kağıdı.. bu günlük etti 6
  • 3 saattir her saat başı mesaj gönderiyorum. Her seferinde saati tam tutturuyorum (iletim raporuna göre)

Saat : 12:00:00, 14:00:00 ve 15:00:00

hiç mesaj gelmedi. Bu normal mi? Yani hiçbirşey kazanamama ihtimali var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ParacelciuS

3 saattir her saat başı mesaj gönderiyorum. Her seferinde saati tam tutturuyorum (iletim raporuna göre)

Saat : 12:00:00, 14:00:00 ve 15:00:00

hiç mesaj gelmedi. Bu normal mi? Yani hiçbirşey kazanamama ihtimali var mı?

boş yok, 5 kontor, duvar kağıdı ya da java oyun çıkıyor ipod çıkmazsa.
  • o zaman bi gariplik var. Gitti 3 tane kapak haybeye :(
  • YALAN YA ACCAİP BELLİ EDİYOLAR KENDİLERİNİ BEN 100 ADET AÇMA HALKASI GÖNDERDİM ALAYI 5 KNT YADA RESİM NEDEN BİRİNDE 10 20 100 ÇIKMADI

+

PEPSİYE GÖNDERDİM BUNU CVP DAHİ YOLLAMADILAR

NEDEN İPOD ADANADA DAĞITILIO ALAYI ADANANIN SAATİNE GÖREMİ YOKSA
  • şifre dağıtan varmı varsa pm atarsa sevinirim
  • yaw şifreyi yazıp yolladım internetten gelen mesajda " mesaj gösterilemiyor" yazıyor.anlamı ne bunun?
  • ardaslar ipod u kazandıgınız tam nezaman belli oluyor..''dikkat'' adlı pencerede direct olarak ipod kazandınızmı diyor yoksa cep telefonuna msj yada mailmi atıyolar..bunu neden soruyorum çünki sisteme verdiğim numara turkcellden aldıgım yenı numara ve hattım daha aktif olmadı..ürünü kazanan arkadaslar bilgi werirlerse sewinirm..ayrıca bir kazandınız mail'i geliyormu??
  • ark.lar hangi saate göre ginderiyonuz pc mi yoksa tel. mi?
  • Hala o saatmi bu saatmi muhabbeti
  • benm aklıma fkir geldi saat sabaha karsı 4 gibi göndersen o zmn 10 tane atsan ble belki kazanırsın :D nasıl fkir
  • quote:

Orjinalden alıntı: godless

ardaslar ipod u kazandıgınız tam nezaman belli oluyor..''dikkat'' adlı pencerede direct olarak ipod kazandınızmı diyor yoksa cep telefonuna msj yada mailmi atıyolar..bunu neden soruyorum çünki sisteme verdiğim numara turkcellden aldıgım yenı numara ve hattım daha aktif olmadı..ürünü kazanan arkadaslar bilgi werirlerse sewinirm..ayrıca bir kazandınız mail'i geliyormu??

KARŞINA çıkıyor

quote:

glofrum

12 ile 20 arasında gönderiliyor sadece (diye biliyorum).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsunlusemih -- 3 Mart 2008; 17:50:20 >
  • inşallah 2 dk sonra sevınc cıglıkları atıcam
  • 1. 5
    2.gprs
  • çok mükemmel bi alet bu ipod touch ya!
  • Hocam saati nasıl ayarlayacağım pepsi'ye göre?Yardımcı olabilecek var mı?Saati tam olanlar yazabilir mi lütfen.
  • Çok Soru Soruluyordu Kısaca Cevaplar Vereyim

Kampanyaya Katılım Saatleri 12:00 20:00 Arasıdır 20:00,da Dahildir

İlk Önce Turkcell hattınız olmalı ve 18 yaşını doldurmuş biri adına kayıtlı olmalıwww.duygularinigoster.com adlı siteden giriş yapıp gerekli yerleri 18 yaşını doldurmuş biri adına kayıt etmelisiniz kapak kodlarını cepten göndermek 2 kontöre tabidir tavsiyem siteden gönderin cepten göndermeyin

Hediye nasıl kazanacaksınız herkesin en çok sordugu soru saat olayı kendim herşeyi hazır edip saat başını 2 saniye geçe bastım entere ama bazı arkadaşlar 3 saniye önce diyor bazıları tam saatinde diyor yani bunu tam olarak ayarlayamadık yani saat olayı o an için katılım sayısına baglı kanımca çünkü saliseler bile önemli burada

Artık saatle ilgili sorular sormayın cevaplamıyorum

Peki hediye kazandınız diyelim hediye elinize nasıl ulaşacak ilk önce cep telefonunuza mesaj gelecek kazandıgınıza dair daha sonra sizin vermiş oldugunuz cebi araycaklar adres teyidi isteyecekler sonrasında sitede girmiş oldugunuz mail adresine bir posta gelecek teslim tesellüm belgesi adında onu yazıcıdan çıktısını alıp gerekli yerleri doldurup yine mailinize gelen adrese kargo yolu ile göndereceksiniz

Sonrası malum bekleyeceksiniz benim gibi ve kazanan figer arkadaşlar gibi

Bitti aklıma gelenler bunlar

• @Engin.K biraz önce beni de aradılar .Mail adresinize yukarda anlattığınız gibi bir mail göndereceğiz dediler.Aklıma şu hiçbir hakkım kalmadı meselesi takıldı.Sorun olmaz sanırım sen ne dersin ?
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.