DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
istanbulda nerden ev alınır?
31
Cevap
0
Favori
16.840
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> istanbulda nerden ev alınır?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      83 Mesaj
      13 Şubat 2008 23:52:11
      arkadaslar istanbulda cevresi ve havası bakımından temiz olan vede gelecekde prim yapacak olan evler sizce nerelerdedir?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      13 Şubat 2008 23:54:47
      http://forum.donanimhaber.com/m_21144186/tm.htm
      Ölesine belki gelecekte.. Yanış anlama dalga geçmiyorum ama başlık zamanlaman süper hocam o yüzden o linke bir göz at

Hakkını helal et etmessen mahkemeye ver beni helallik olsun xD
      13 Şubat 2008 23:55:57

quote:

Orjinalden alıntı: ali270

arkadaslar istanbulda cevresi ve havası bakımından temiz olan vede gelecekde prim yapacak olan evler sizce nerelerdedir?

Aklın varsa İstanbul'dan ev alma.... Git İstanbul dışı bi ton yer var... Mükemmel yerler...

Bakırköy'den Kaçtım, Mutluyum...

eski nick, miller!!!
    • Çavuş
      82 Mesaj
      13 Şubat 2008 23:56:02
      silivri

• Yüzbaşı
      544 Mesaj
      14 Şubat 2008 00:30:08
      etiler

• Yarbay
      4206 Mesaj
      14 Şubat 2008 00:31:59
      Eskişehirde yaşa

Kim ki, kendinden bir canavar yaratır,o zaman insan olmanın acısından kurtulur.
    • Yüzbaşı
      364 Mesaj
      14 Şubat 2008 00:46:04
      bencede dostum istanbul artık yaşanacak biyer olmaktan çıktı..

Anakart: Asus M5A97 R2.0 // Cpu: Amd Fx X8 8320 // Ram: Corsair Vengeange 2x4 Gb 1600 Mhz // Ekran Kartı: Zotac GTX970 AMP 4 GB // SSD: Kingston HyperX 120 GB // HD: Western Dijital 3 TB // PSU: Silverstone 750 W // Monitör: LG 27EA73 // Klavye: Logitech G710+ // Mouse: Logitech G402
      14 Şubat 2008 00:47:21
      Ömerli
      Şile

• Çavuş
      83 Mesaj
      14 Şubat 2008 00:50:13

quote:

Orjinalden alıntı: Daemon Wintermoon

http://forum.donanimhaber.com/m_21144186/tm.htm
      Ölesine belki gelecekte.. Yanış anlama dalga geçmiyorum ama başlık zamanlaman süper hocam o yüzden o linke bir göz at

kardeşim o aşırı uç ve ayrıca otel projesi.ben evden bahsediyorum

• Binbaşı
      1839 Mesaj
      14 Şubat 2008 00:53:22
      selimpaşa

I'm too Old for This Stuff...
    • Yarbay
      4435 Mesaj
      14 Şubat 2008 00:55:36
      çekmeköy ve kemerburgaz göktürk yöresi hızla modernleşerek yenilenen bölgeler, güzel havuzlu güvenlikli siteler yapılıyor ve uygun fiyatlara bulmak mümkün, istanbul da ev düşünüyorsan olabildiğince yeni evlere apartmanlara yönel çünkü yeniler hariç hepsi eski deprem yönetmeliğine göre yapılmış binalar ve güvensizler, ayrıca istanbul da artık güvenlikli site çok önemli

• Teğmen
      185 Mesaj
      14 Şubat 2008 00:59:17
      depremi bekle.Depremden sonra 10da bir fiyatına daire alırsın.
      semt olarak merkezi yerlerden şaşma.Şimdiden yatırımlık düşünüyorsan kayışdağı falan olabilir

• Binbaşı
      1247 Mesaj
      14 Şubat 2008 01:00:42
      Kemerburgaz

• Binbaşı
      1517 Mesaj
      14 Şubat 2008 01:08:32

quote:

Orjinalden alıntı: Karabela Hüsnü

depremi bekle.Depremden sonra 10da bir fiyatına daire alırsın.
      semt olarak merkezi yerlerden şaşma.Şimdiden yatırımlık düşünüyorsan kayışdağı falan olabilir

bu nasıl bir mantık arkadaşım. birşeye sahip olmak için bi felaket beklemek doğru birşey değil. hayırlısı nasılna olur öyle.nasip kısmet işi.

bütçeyi ve istediğin tarzı söylersen havasıdan suyundan hariç ona göre daha gerçekçi yorumlar gelir. çocuk büyütecek disiplinli bir yer mi. iş hayatına aytkın ulaşımı sorunsuz bir yermi. mükemmel denen yerler yok mu var tabiki burası istanbul toplama kampı gibi memeleket.her çeşit kesim yer var. ama çok iyisi çok iyi para

Sarı dalgalı saçına, yüzüne, dudağına, gülüşüne, bakışına, gözüne, endamına, eline, parmağına, sesine, ismine, yürüyüşüne oturuşuna, yanağına, gamzene, burnuna, boynuna, sarılmana, sevmene, kokuna, koynuna, sıcaklığına, herrşşeyine sana tarifsiz aşığım. Düşünebildiğim kadar hızlı konuşabilmem gerek sevgimi anlatmak için... AB RH(-)
      14 Şubat 2008 01:12:47
      Çevresi ,havası derken istanbul artık genişledi..

Bir tarafta bahçeşehir,beylikdüzü,çatalca,silivri,çerkezköy,arnavutköy(Gaziosmanpaşa)

Diğer tarafta tuzla,orhanlı,çekmeköy,beykoz,polonezköy

Bu yerlerden bazıları prim yapmış bazılarıda prim yapmayı beklemekte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi israiL -- 14 Şubat 2008; 1:21:39 >

• Binbaşı
      1822 Mesaj
      14 Şubat 2008 01:13:45
      istanbulda doğup büyümemiş insanlar için istanbulda yaşamak zor..bana normal gelen şeyler arkadaşlarımı bıktırıyor..trafik olsun başka şeyler olsun..gerçi konumuz bu değil..sen istanbulda yaşanır mı diye sormamışsın nerden ev alınır diye sormuşsun..ancak bi bütçe belirtmen şart çünkü istanbulda 80.000 den milyon ytl lere kadar ev fiyatları var..senin bütçen nedir

• Yarbay
      3970 Mesaj
      14 Şubat 2008 01:37:17
      evt bu iş butceye bakarr

• Çavuş
      83 Mesaj
      14 Şubat 2008 01:38:46

quote:

Orjinalden alıntı: cellmantd

istanbulda doğup büyümemiş insanlar için istanbulda yaşamak zor..bana normal gelen şeyler arkadaşlarımı bıktırıyor..trafik olsun başka şeyler olsun..gerçi konumuz bu değil..sen istanbulda yaşanır mı diye sormamışsın nerden ev alınır diye sormuşsun..ancak bi bütçe belirtmen şart çünkü istanbulda 80.000 den milyon ytl lere kadar ev fiyatları var..senin bütçen nedir

valla kardesim zaten dediğim özellikteki yanı sehrin dısınada fazla kacmadan dusunursek ortlama ev fiyatlarıda 150 binden baslıyor benim alabileceğimde asagı yukarı o kadar.

• Yarbay
      4435 Mesaj
      14 Şubat 2008 01:43:40

quote:

Orjinalden alıntı: ali270

valla kardesim zaten dediğim özellikteki yanı sehrin dısınada fazla kacmadan dusunursek ortlama ev fiyatlarıda 150 binden baslıyor benim alabileceğimde asagı yukarı o kadar.

sen beni dinle çekmeköy e bak, şu anda o fiyata güzel evler var, kredi olanağı da var, sürekli fiyat artıyor ayrıca gelişiyor, yolları ulaşımı falan, merkeze de uzak değil, kemerburgaz daki siteli evler aşar senin bütçeyi

14 Şubat 2008 01:45:58

Bu ev 200m2... Çelikten yapılmış lüks bir konut.. Normal bina gibi değil.. Prefabrik gibi diyebiliriz.. Çelikten yapılıyor ama.. Her mevsime dayanıklı.. 9 şiddetinde depremler içinde dayanıklı.. Sen sadece bir arsa alıyorsun.. Arsanın temelini yapıyorsun ev için.. Zemin hazır olduktan sonra gelip 15 gün içinde evini yapıyorlar... Buradaki ev en pahalısı.. Çok daha ucuzlarıda var.. 20.000 YTL'den başlıyor.. Yukarıdaki fotoğraftaki gördüğün ev ise 105.000 YTL değerinde...

eski nick, miller!!!
    • Yarbay
      4435 Mesaj
      14 Şubat 2008 01:50:11

quote:

Orjinalden alıntı: AntiX

Bu ev 200m2... Çelikten yapılmış lüks bir konut.. Normal bina gibi değil.. Prefabrik gibi diyebiliriz.. Çelikten yapılıyor ama.. Her mevsime dayanıklı.. 9 şiddetinde depremler içinde dayanıklı.. Sen sadece bir arsa alıyorsun.. Arsanın temelini yapıyorsun ev için.. Zemin hazır olduktan sonra gelip 15 gün içinde evini yapıyorlar... Buradaki ev en pahalısı.. Çok daha ucuzlarıda var.. 20.000 YTL'den başlıyor.. Yukarıdaki fotoğraftaki gördüğün ev ise 105.000 YTL değerinde...

biliyorsun dimi zaten genelde arsaya veriyorsun esas parayı yapı hikaye

14 Şubat 2008 01:53:00

quote:

Orjinalden alıntı: Batuhan Kılıç

Alıntıları Göster

biliyorsun dimi zaten genelde arsaya veriyorsun esas parayı yapı hikaye

Arsalar çok uygun.. Böle evi ztn hayatta İstanbul'a yapmam. İstanbul dışına yerleşmeyi düşünüyorum gelecek yıllarda böyle planlarım var.. Ve arsalar çok ucuz.. Etiler'den almıyorsun arsayı...

eski nick, miller!!!
    • Yarbay
      4435 Mesaj
      14 Şubat 2008 01:56:52

quote:

Orjinalden alıntı: AntiX

Arsalar çok uygun.. Böle evi ztn hayatta İstanbul'a yapmam. İstanbul dışına yerleşmeyi düşünüyorum gelecek yıllarda böyle planlarım var.. Ve arsalar çok ucuz.. Etiler'den almıyorsun arsayı...

farkındaysan konuyu açan vatandaş istanbulda ev soruyor yani konumuz senin nereye yerleşeceğin değil, sonuç olarak da istanbulda arsalar çok pahalı, etiler den almana gerek yok şehrin çok dışında olmayan veya çevre muhiti itibariyle çok kelek olmayan bir yerden bile arsa alsa aşar gider fiyatı, zaten bu o kadar kolay birşey olsa millet salak değil çoktan arsa alıp bu tarz villaları koyarlardı üstlerine, senelerdir var zaten bu sistem

• Binbaşı
      1125 Mesaj
      14 Şubat 2008 02:30:53
      Bizim ev satılık istanbul bahcelievlerde kocasinan mah. 2+1 85 metrekare fiyat ise 80,85 arası bişi istiyo babam istersen babama bu arkadas DH den falan derim oda DH ne der

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi call of -- 14 Şubat 2008; 2:30:17 >

14 Şubat 2008 08:35:56
      Zamanında bizim dedelerimiz kafayı çalıştırsaydıda bakırköydeki bütün arsaları satın alsaydı etiler beyoğlu vs vs... Lakin çalıştıranda olmadı değildir.

Hakkını helal et etmessen mahkemeye ver beni helallik olsun xD
    • Onbaşı
      20 Mesaj
      14 Şubat 2008 10:17:05
      Acıbadem gibisi yok.

• Yüzbaşı
      894 Mesaj
      14 Şubat 2008 11:46:25
      yaw İstanbula gelmeyin ne demek? Dünyada İstanbul gibi yerler yokmu ? yani nedir derdiniz sırf İstanbul mu kalabalık Dünyada? yani nedir bu gelmeyin etmeyin? zorluk heryerde var bırakın bu lafları gelecek olan zaten bazı şeyleri bilir ona göre durumunu ayarlar

• Er
      7 Mesaj
      30 Haziran 2009 00:13:10
      Ben de Beylikdüzü'nün çok hızlı geliştiğini düşünmekteyim. Özellikle de Bauhaus arkasına düşen bölgeler (Kıraç, Esenkent vs.) ve Beykent Üniversitesi'nden içeri, göle doğru uzanan bölgeler. Ayrıntı bilgi için şu linkteki Celal Tekin 24 Mayıs 2009 tarihli yazıya göz atabilirsiniz: http://forum.donanimhab..._1/key_//tm.htm#31437594

• Teğmen
      204 Mesaj
      02 Eylül 2010 16:41:07
      İstanbulda ev alınabilecek çok az yer kaldı artık sizin yerinizde ben olsam.Yalovadan çok ucuza arsa alırım üzerine bi prefabrik ev dikerim ne deprem ne bişey yaz kış çok rahatlıkla kullanabilirsin.prefabrik ev fiyatları sayfasından bilgi alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuRaQ1907 -- 2 Eylül 2010; 16:41:35 >

• Binbaşı
      1498 Mesaj
      08 Eylül 2012 09:02:38
      zamanında (konuyu açtığında) beylik düzünden alsaydın şimdi 3 katı olmuştu

• Teğmen
      236 Mesaj
      08 Eylül 2012 09:09:44

quote:

Orijinalden alıntı: acy78

zamanında (konuyu açtığında) beylik düzünden alsaydın şimdi 3 katı olmuştu

Hala gec degil aslinda.10 yil sonra falan ora bayagi gelisir silivriye tasar istanbul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İTÜ - Sound Engineering & Design
    • Er
      8 Mesaj
      15 Ağustos 2015 13:18:00
      uygun fiyatla nasıl ev satın alınabilecğeine dair faydalı bir yazı

http://www.kucukpara.co...-nasil-satin-alabilirim/

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> istanbulda nerden ev alınır?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.