DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
20 Yaş Üstü Taşıtlarda ÖTV indirimi...
5
Cevap
0
Favori
2.525
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> 20 Yaş Üstü Taşıtlarda ÖTV indirimi...
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1258 Mesaj
      12 Şubat 2008 14:49:02
      Bir süredir söylenti olarak bekleniyor fakat hiçbi gelişme sözkonusu değil bilgisi olan var mı arkadaşlar..

• Yarbay
      2129 Mesaj
      12 Şubat 2008 18:11:33
      valla bende bekliyorum elimde 1971 mercedes var satacam ama ötv muhabbeti olur diye satmıyorum...

• Yarbay
      8184 Mesaj
      12 Şubat 2008 23:55:03
      20 yaşındaki arabının neresinden ötv alıolar ki zaten. 2. el araçlar zaten ithal edilemiyorlar.

• 3 Kasım 2002: 0-1600cc Otomobil ÖTV'si %27
      • 25 Kasım 2016: 0-1600cc Otomobil ÖTV'si %50
    • Yarbay
      2163 Mesaj
      13 Şubat 2008 09:53:57
      20 yaşındaki arabadan ÖTV alınmaz zaten ÖTV bir tüketim vergisidir. 0 km araç alırken eğer elindeki 20 yaşındaki aracı hurdaya ayırırsan sana belli bir miktar ÖTV indirimi sağlıyor Maliye. Olay budur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plcmn -- 13 Şubat 2008; 9:53:13 >

Lanet olsun! Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz. Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok. Ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş. En büyük buhranımız hayatlarımız...
      T.D.
    • Binbaşı
      1258 Mesaj
      13 Şubat 2008 14:29:40

quote:

Orjinalden alıntı: plcmn

20 yaşındaki arabadan ÖTV alınmaz zaten ÖTV bir tüketim vergisidir. 0 km araç alırken eğer elindeki 20 yaşındaki aracı hurdaya ayırırsan sana belli bir miktar ÖTV indirimi sağlıyor Maliye. Olay budur..

evet peki gelişme var mı bilgisi olan

• Teğmen
      112 Mesaj
      14 Şubat 2008 15:40:09
      Yok böyle bişe bazıları hayal kuruyo. Henüz Maliyenin gündeminde böyle bişe yok ama belli mi olur bakanlar kurulunda eser birinin kafasına yürürlüğe koyarlar tabi

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> 20 Yaş Üstü Taşıtlarda ÖTV indirimi...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.