Şimdi Ara

ALMANYADAN ALIŞVERİŞ SİTESİ LAZIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
141.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yakında almanyadan bir tanıdığım gelecek ona bir fotoğraf makinesi getirtmek istiyorum kendisine sormadım varmı bildiğiniz alman güvenli alışveriş sitesi hesaplı fiyatları olan bi tavsiyede bulunsanız.

• www.ebay.de en bugu ve un ucuzu burasi ama bende almanyadan turkiyedeki bir tanisima makina yollicaktim garanti gecmiyormus turkiyede
  • www.amazon.de

diyorum ben..

oradan cameram için sualtı housngi aldım, oradaki ofise yolladım, iş için gidincede ofisten aldım.
  • Almanya'da yasiyan biri olarak:

Media Markt veya Saturn hicbir zaman cok ucuz olmaz. Bazi noktasal ürünlerde iyi indirimler görebilirsiniz. 1 EUR karla sattiklari olur. Ama misal gövdede cok indirim yapti iseler, lensler, hafiza kartlari, canta vs pahali olur. Alacaksaniz internettin en ucuzu olmasa dawww.amazon.de gibi internet sitelerinden alin. Güvenlidirler ve problem cikartmazlar.

Ebay gibi sitelerden 2.el disinda sifir mal alimi ben yapmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 145tr

Almanya'da yasiyan biri olarak:

Media Markt veya Saturn hicbir zaman cok ucuz olmaz. Bazi noktasal ürünlerde iyi indirimler görebilirsiniz. 1 EUR karla sattiklari olur. Ama misal gövdede cok indirim yapti iseler, lensler, hafiza kartlari, canta vs pahali olur. Alacaksaniz internettin en ucuzu olmasa dawww.amazon.de gibi internet sitelerinden alin. Güvenlidirler ve problem cikartmazlar.

Amazon gibi başka site tavsiyeniz varmı

Mesela ucuz ve güvenilir siteler

• quote:

Orijinalden alıntı: black_67

quote:

www.guenstiger.de diye bir site var. Farkli sitelerin ve dükkanlarin fiyatlarini topluca sunuyor.
    Oradan dükkanlara bakip bilmedigim bir dükkan ise google'da arastiriyorum. Genelde "xyz.com customer review" veya "xyz.com reklamation" seklinde aratip milletin forumlarda yazdiklarina bakiyorum. Veya dükkan rating'lerine de bakabilirsiniz.

Ben herseyi amazon'dan aliyorum diyebilirim. Kamera, lens, TV'den tutunda zeytinyagi, ceviz vs gibi yiyeceklere kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 145tr -- 11 Mayıs 2012; 10:55:21 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: black_67

quote:

www.guesntiger.de diye bir site var. Farkli sitelerin ve dükkanlarin fiyatlarini topluca sunuyor.
    Oradan dükkanlara bakip bilmedigim bir dükkan ise google'da arastiriyorum. Genelde "xyz.com customer review" veya "xyz.com reklamation" seklinde aratip milletin forumlarda yazdiklarina bakiyorum. Veya dükkan rating'lerine de bakabilirsiniz.

Ben herseyi amazon'dan aliyorum diyebilirim. Kamera, lens, TV'den tutunda zeytinyagi, ceviz vs gibi yiyeceklere kadar.

Teşekkürler aşağı yukarı amazon media markt gibi sitelere yakın fiyatlar çıkıyor

S2 veya neo v almayı düşünüyorum

S2 beni aşıyor neo v de alttaki tuş takımı ilerde sorun çıkartıyormuş

Tekrar teşekkürler

• Site URL'sini yanlis yazmisim.
    www.guenstiger.de
  • Sabahın bu saatlerinde sadece şunlar aklıma geldi:
    1. geizhals.at/de/ (fiyat karşılaştırma sitesi) bu site ile zaten diğer sitelere ulaşabilirsiniz.
    2.https://www.computeruniverse.net bu site Türkiye'ye ürün gönderimi yapıyor. (gümrük falan riskli işler ama deneyen olabilir)
    3.http://www.fotothun.de/ ise foto - kamera üzerine yoğunlaşmış ama diğer ürünlere de ulaşabileceğiniz bir site ve Türkiye'ye ürün gönderimi var.

Bu arada birkaç denememde bu sitelerin kdv hariç net fiyat çıkarmaları dikkatimi çekti. Bu konuda bilgisi olan varsa ayrıca belirtilmesi gereken bir konu. Şunu da belirteyim ben bu sitelerden alış veriş yapmadım. Sadece araştırma sonucu bu sitelere ulaştım. Bilgilerinize

• quote:

Orijinalden alıntı: BenGiDeR

Ben şu an Almanya'dayım. Burada fiyatlar çok fahiş, bir çok model Türkiye'de daha ucuza satılıyor ya da çok az fiyat farkı oluyor. Almanya zaten pahalı bir ülke fiyatlar ABD'ye göre falan çok fazla üstüne birde euro kuru artınca tam komedi oldu.

Fuji X-E1 18-55 ile 1000 euro örneğin. X-E2 yine 18-55 ile 1300 euro.

Olympus OM-D E-M5 12-50 kit lens ile 1100 euro

alacak kişinin oturumu vs. yok ise yani vergi iadesi alma şansı var ise mantıklı olabilir ama böyle bir imkan yok ise bu euro kuru ile ben olsam Türkiye'den alırım.

Kesinlikle katılıyorum

http://www.ebay.de/itm/Canon-EF-17-40mm-F-4-L-USM-/161197803081?pt=DE_Foto_Camcorder_Objektive&hash=item2588234649

http://www.fotopazar.com/canon-ef-17-40mm-f/4l-usm-lens

Kendiniz karşılaştırın fiyatlar aynı geliyor (ki spotta fiyat daha uygundur eminim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96C8A0517 -- 20 Ocak 2014; 18:42:15 >

• quote:

Media Markt bünyesinde olan ve işlettikleri redcoon.de var. Burada MediaMarkt dan çoğu zaman daha ucuza satılıyor ürünler.

http://www.redcoon.de/c05110000-Digitalkameras#gallery

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fujifilm Türkiye Mrk. -- 21 Ocak 2014; 9:57:25 >

• Arkadaşlar Benim Bildiğim site alkapida.com var Bir Kaç Ay Önce Türkiye Alkapıda Şubesini de Açtı Avrupa'dan Türkiye'ye, Türkiye'den Avrupa'ya Ürün Gönderimi Yapıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.