Şimdi Ara

Araçların Güncel Kasko Fiyatları (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
4
Favori
169.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadtas

Groupoma Sigorta, Elite Kasko adında bakıldıysa; alabileceğiniz en kapsamlı kasko poliçesine sahip olursunuz.Orjinal cam ( ki bir çok sigorta şirketi bunu temin etmez) , muafiyetsiz onarım ve pertte(araç 1-2 yaşındaysa) hasar ödemesi tam yapan tek şirket bildiğim kadarıyla..
    Aracınızın bedeli neyse o bedel üzerinden yaptırın. Atıyorum 100.000 liralık bir aracınız var. 90.000 liradan yaptırdınız. Atıyorum hasarınız ortaya çıktı 20 binliralık. Bunun 2 binlirasını düşük bedelden dolayı ödemez ve size bırakır. Bunun tam tersi, aracınızı 110.000 liraya yaptırırsanız da size pert halinde 110.000 vermeyecektir. O yüzden araç bedeli neyse o bedelde yaptırmakta fayda var.

Grupamanın iyi bir sigorta olduğunu söyleyemem , Ama Aviva zaten sadece Hayat sigortası yapıyor kasko yapmaya yetkisi yok sizin sorduğunuz Aksigortadır ona lafım yok en iyi 3 şirketten biri zaten.

• aviva elementer ve hayat branşından faaliyet gösteriyor dolayısıyla kasko trafik yapıyor ayrıca groupama da iyi şirketlerden bir tanesidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadtas

Groupoma Sigorta, Elite Kasko adında bakıldıysa; alabileceğiniz en kapsamlı kasko poliçesine sahip olursunuz.Orjinal cam ( ki bir çok sigorta şirketi bunu temin etmez) , muafiyetsiz onarım ve pertte(araç 1-2 yaşındaysa) hasar ödemesi tam yapan tek şirket bildiğim kadarıyla..
    Aracınızın bedeli neyse o bedel üzerinden yaptırın. Atıyorum 100.000 liralık bir aracınız var. 90.000 liradan yaptırdınız. Atıyorum hasarınız ortaya çıktı 20 binliralık. Bunun 2 binlirasını düşük bedelden dolayı ödemez ve size bırakır. Bunun tam tersi, aracınızı 110.000 liraya yaptırırsanız da size pert halinde 110.000 vermeyecektir. O yüzden araç bedeli neyse o bedelde yaptırmakta fayda var.

Chartis sigorta (aig sigorta)ya guvenebilirsiniz. Adi duyulmus diger sirketlerden hic bir farki yoktur,,, Hasar odemesinde de oldukca hizlilardir,,,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• trafik kasko ve diğer sigortalarınızda teklif isterseniz pm atmanız yeterli ayrıca aklınıza takılan sorunlarınız varsa elimden geldiğince yardımcıda olabilirim.
  • 2006 polo %50 hasarsızlık ile sompo japan kasko:520 tl (şehir izmir,yaş 34,meslek öğretmen)
    trafik:% 10 hasarsızlık ile 262 tl maphre genel
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliuygun

2006 polo %50 hasarsızlık ile sompo japan kasko:520 tl (şehir izmir,yaş 34,meslek öğretmen)
    trafik:% 10 hasarsızlık ile 262 tl maphre genel

Çok iyi
  • Sorum şu;
    Kasko sürem bitti, Kaç ay içerisinde yenilersem İndirim vs.lerden yaralanırım?

Ayrıca Kasko teklifini kaç defa alabilirim? İmzamdaki aracın Zorunlu sigortasını 167tl.ye yaptılar fakat Kaskoda beklemedeyim ay sonu süresi bitecek.

Cevap için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DogrucuMustafa

Sorum şu;

Ayrıca Kasko teklifini kaç defa alabilirim? İmzamdaki aracın Zorunlu sigortasını 167tl.ye yaptılar fakat Kaskoda beklemedeyim ay sonu süresi bitecek.

Cevap için teşekkürler.

Kasko indirimleriniz 6 ay devam eder. Kaskonuza da ezbere bir fiyat verilemez .Şu kadar tutar diyemeyiz yani.
    TC:
    Plaka:
    Belge seri no:

PM atın bakalım ne tutuyor.
  • merhaba kasko indirimden faydalnma bazı şirketlerde 1ay bazılarında 6ay, msela axa da 1ay içinde geçerli ak anadolu 6ay
  • 2001 ford focus
    %50 hasarsızlık
    %15 kamu
    1 hasar koruma
    anadolu kasko
    922 tl
    gecen yıl 750 tl di.
    trafik sig. 72 plaka 243 tl.
  • Arkadaşlar yüksek model araçlara binmediğim için hiç kasko yaptırmadım.Bu kaskoların primleri aylıkmı,yıllıkmı.
    Mesela 750 tl demişiniz,yıllık değilmi bu rakam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RenaultSport

Arkadaşlar yüksek model araçlara binmediğim için hiç kasko yaptırmadım.Bu kaskoların primleri aylıkmı,yıllıkmı.

yıllık tabiki de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: RenaultSport

Arkadaşlar yüksek model araçlara binmediğim için hiç kasko yaptırmadım.Bu kaskoların primleri aylıkmı,yıllıkmı.

Tabiki yıllık isterseniz kredi kartıyla taksitlere böldürebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare667

quote:

Sorum şu;

Cevap için teşekkürler.

Kasko indirimleriniz 6 ay devam eder. Kaskonuza da ezbere bir fiyat verilemez .Şu kadar tutar diyemeyiz yani.
    TC:
    Plaka:
    Belge seri no:

Cevap için teşekkürler, Kasko fiyat alımında Sınır varmı? yani ben 10 yerden bilgilerimi vererek kasko teklifi alabilirmiyim? bunda özgürlük varmı? Geçen yılkasko yaptırma aşamasında Çok teklif almışsınız Fiyat indirimi ve kampanya dışı kalırsın demişti Sigortacı arkadaş? Nabızmı? gerçekmi?

Ayrıca, ay sonunda sizdende fiyat ve şartları alıcam selamlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare667

quote:

Sorum şu;

Cevap için teşekkürler.

TC:
    Plaka:
    Belge seri no:

Cevap için teşekkürler, Kasko fiyat alımında Sınır varmı? yani ben 10 yerden bilgilerimi vererek kasko teklifi alabilirmiyim? bunda özgürlük varmı? Geçen yılkasko yaptırma aşamasında Çok teklif almışsınız Fiyat indirimi ve kampanya dışı kalırsın demişti Sigortacı arkadaş? Nabızmı? gerçekmi?

Ayrıca, ay sonunda sizdende fiyat ve şartları alıcam selamlar.

Böyle birşey yok istediğiniz kadar şirketten fiyat alabilirsiniz.Ama diyelim biz Aksigortayla çalışıyoruz gidip bir Aksigorta acentesinden fiyat aldınız o da teklifte bıraktı.daha sonra siz bana döndünüz ben de baktım fiyat tabiki aynı çıkmak zorunda ama ben şirketimden direk size özel indirim isteğinde bulunacağım mesela bize daha önceden aksigortadan teklif alınmış sonuç olumsuz diyor. Yani fiyat almanızda bir sakınca yok ama bir şirketten bir fiyat alın. Ama bir şey söyleyeceğim bazı arkadaşlar kızıyordur muhtemelen. Aman ismi cismi duyulmamış şirketlerden fiyat alıp da onların fiyatı üzerinden yanılgıya düşmeyin. Axa Anadolu Aksigorta Allianzdan şaşmayın.

• Tahmini kasko fiyatı ne olabilir?

mart 2010 tescilli, renault symbol dizel 1.5 gri(metalik değil)
    ruhsat sahibi 33 yaşında, kamu çalışanı, eğitim yüksek lisans,
    (çok detay vermek istemiyor)

Ayrıca zorunlu sigorta fiyatı standart mı, onda da değişiklik oluyor mu?

Mutlaka peşin mi oluyor, karta taksit yapılıyor mu
  • öncelikle bu şekilde kasko bakılamaz hiç bir bilgi yok elimizde aracın plakası tc kimlik numarası ve ruhsat belge numarası gereklidir bunları verirseniz kaskonuz hesaplanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsterseniz peşin isterseniz taksitli yaptırsınız zorunlu trafik sigortası heryerde değişkenlik gösteriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: aloneleon

öncelikle bu şekilde kasko bakılamaz hiç bir bilgi yok elimizde aracın plakası tc kimlik numarası ve ruhsat belge numarası gereklidir bunları verirseniz kaskonuz hesaplanır

Kaza ve Hırsızlık olmuyormu? hep ful yapmak zorundamıyız? Ben mesala iki kaleme talibim.
  • Merhabalar
    tabiki istediginiz sekildede kasko teklifi hazirlanir yanliz kazayi kapsamaz sadece yanma ve calinmayi kapsayan bir police vardir dar kapsamli kasko adi altinda
    saygilarimla

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.