Şimdi Ara

PS3 REHBERLER, SIKÇA SORULAN SORULAR ANA BAŞLIK TOPLANMA NOKTASI (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
13
Favori
62.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben ps3 ile birlite fifa13 aldım oyunu 3-4 göndür dostluk modunda oynuyorum.çünkü online seçtiğimde ea servere bağlanmıyor.
    Oyunum orijinal kod elimde nereden gireceğim nasıl yapacağım bende liglere girip maç yapmak istiyorum.
  • xbox almak istiyorum
    ps3umu satip
    almak istememin nedeni bo2 dlcsi
    1 ay bekleyemicem :)
    ps3 umde 1 senelik plus account mevcut
    50 oyun var (bf3 re6 mevcuttur)
    500 gb harddisk

sizce bu saatten sonra xbox alinir mi?

bide xboxta ps3 e gore farkettigim
    bi ozelliklik. oyunlar daha akici gibi.
    ps3 te bu olay xbox a gore biraz agir kaliyo
    iki konuya da yaziyorum ( xbox ve ps konularina)
    kullanicilar samimi yorum yaparlarsa sevinirim.
    bidr benim ps3 ne kadara verilmeli?
    1.5 senelik alet. slim kasa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler konu açamıyorum o yüzden buraya yazacağım..
    Benim bir pes 2013 üm var ingilizce .ama futbol yaşamı kayıtlarım da var. Satın aldığım mağazadaki adam bana türkçesini verecek (başka bir cd ama o da pes 13) Sizce oyunlarım kayıtlı kalırmı ??
  • PS3 ZOR AÇILIYOR.

Önce arkadaki power düğmesine basıyorum..sonra ya sixais deki ps butonuna basıyorum
    yada cihazın kendi üzerindeki standbye düğmesine dokunuyorum...
    Bir biip sesi geliyor herzaman ki gibi açılıyor gibi..ama açılmıyor (tv ekranına bir görüntü gelmiyor)

Arkadaki HDMI girişini söküp bidaha takıyorum, internet girişini söküp birdaha takıyorum.
    Güç kablosunu söküp birdaha takıyorum. olmuyor

Standbye düğmesine basılı tutuyorum..kapanıyor (kırmızı ışığa dönüyor)
    arkadaki power düğmesinden ciyhazı kapatıyorum..tekrar açıyorum
    tekrar standbye basılı tutuyorum, cihaz açılıyor ama yine tv de görüntü yok.

Bu son yazdığım açıp kapamayı 20-25 kez yapıyorum açılıyor.
    Bir arkadaşım format at dedi..quick format attım..sanki düzelir gibi oldu.
    ama ertesi günü açmaya çalışırken yine aynı açıp kapamayla açıldı zor bela.

Lütfen bilen bir arkadaşımız varsa bana yardımcı olabilirmi..?
    şimdiden teşekkür ederim.

Cihaz Fat Playstation ve bugüne kadar tık demeden çalışıyor.

Hanım: -yaaa çok oynarsan böyle bozulur işte dedi...
    benim suratımda bir burkulma oluştu..
    ama yahu benden fazla oynayan arkadaşlar var..
    24 saatte oynanabilir bu cihazla...:) Ersin arkadaşım 48 saat oynuyor yahu..:)

Sevgilerimle
    Bülent

• Selamlar, çok saçma biçimde PS3 320 GB'lık slim cihazım HDMI girişten görüntü vermemeye başladı. Öncesinde Samsung LCD TV'ye HDMItoHDMI olarak takılıyken, bir süre HP monitöre HDMItoDVI olarak takıldı. Sorunsuz çalışıyordu. Tekrar Samsung LCD TV'ye taktığımda ise görüntü gelmedi. HDMI takılı değil uyarısı yok, HDMI algılıyor ancak "black screen" kalıyor ve "sinyal alınamadı" diyor. Standart AV girişinde bir sorun yok.

Bununla ilgili olarak,

- PS3 ekranla ilgili resetleme yapıldı.
    - Hard reset atıldı.
    - Soft reset atıldı.
    - Farklı bir LCD TV'de (Yine Samsung) denendi.
    - Farklı HDMI kablo alındı.

Kadıköy'de oturuyorum ve fikir sahibi olmak adına Yazıcıoğlu'nda sorayım dedim. Daha tam problemi dinlemeden "100 TL tutar, HDMI bitmiş, değiştireceğiz" dediler. Kalkıp 100 TL neye göre, kime göre verilmiş fiyat, belli değil. Tuttuğunu götürme derdi olan esnaftan değil artık milletimden utanıyorum.

Kısacası, sorunumla ilgili olarak yardımcı olma imkanınız olur mu? Bu sorun kronik sanıyorum, yurt dışı forumlarında net bir çözüm bulamadım. Çoğunluk, ekran çözünürlüğünü resetleyerek hallediyor ama yapamayan da hiç yapamıyor.

Tşkler.

• Sıkça sorulan sorular neler? :)
  • 3.bölge bir hesap açacağım ama hangi ülke olacağına karar veremedim.Sizin fikirleriniz neler ?

Japon hesabı açsak TL yükleyemeyiz değil mi ?

Kredi kartında sorun çıkar mı ?

Japon açsak,yen mi kullanacağız ?
  • bende battlefield 3 var ben 2 ek paketleri yükledim ama ps3 üm 12 gb ve yer istiyor onun için ek paketleri nasıl silmem gerekiyor ?
  • benim sorum psnplus hakkında kredi kartına taksitle üye olabilirmiyim yoksa peşin fiyatmı alıyorlar
  • Merhaba arkadaşlar bende ve arkadaşımda PS3 var biz internet üzerinden online oynamak istiyoruz oyunlarımız orjinal detaylı bir şekilde anlatırmısınız teke tek yapmak istiyoruz nereden girilecek onu söyleseniz falan çok iyi olur teşekkürler (BAŞLIKTAKİ GİBİ OYUN PES2013)

Edit: Arkadaşlar ve de ben 12 gb alıcam hdd bağlayınca benim hdd 320 gb direk 320 gb olarakmı gözükür ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxpeyn77 -- 13 Temmuz 2013; 12:48:39 >
  • psnde hesabın adını değiştire bilirmiyormuyuz
  • Merhabalar, bugün Skyrim oynarken bir şeyler fark ettim.Bir yerlere girerken yükleme ekranında takılıyordu.Konsolu kapattıktan sonra dayanamayıp yeniden açmak zorunda kaldım.Bir iki saat sonra yine yükleme ekranında takıldı.Home tuşuna basarak oyunu kapat dedim.O sırada konsolda dondu ve kendi kendine res attı.Böyle giderse makine bozulabilir diye düşünüyorum.Sizce sorun nereden kaynaklanıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba ben yeni ps3 aldım da HDMI olarak hangi kabloyu önerirsiniz ?
  • ps3 super slim alıp kırdırmak istiyorum, super slim kasalar kırılabiliyormu ve hangi versiyonları kırılabiliyor?
  • Beyler konu dışı ama bir sorum olacak.

PS3 için psn den full oyun yüklüyorum download dediğimde cihaz donuyor kilitleniyor tekrar arka düğmesinden kapatıp açmak durumunda kalıyorum.

Varmı bir akıl verecek olan acaba?
  • arkadaslar size bir soru sormak istiyorum hepinizin ps3 tecrubesi var
    ps4 un cikmasiyla ps3 ve oyunlari biraz ucuzlayacak zaten ben de ps3 e ozel oyunlari oynamak istiyorum
    heavy rain god of war uncharted filan 60 70 tl civari ps3 te oynamak istedigim 7 8 tane oyun var ps4 turkiye de ciktiktan sonra
    sifir veya 2. el ps3 alip 7 8 tane oyun alip oynamak ne kadar mantikli oyunlari hep pc den oynadim ps na ihtiyac duymamistim farklilik olsun istiyorum
    daha once de ps3 alabilirdim pc yle idare ettim ama canim ps3 e ozel oyunlari oynamak istiyor yada ps3 u pas gecip ps4 alicam ama bana ekonomik olmayacak grafik takintim yok zaten benim icin hikaye cok onemli
    eger yeni gt oyunu ps4 e ciksaydi ps4 almayi dusunuyordum g27 aldim ama sadece bilgisayardaki bazi oyunlarda kullaniyorum gt5 ve gt6 yi denemek isitiyorum
    fikir verirseniz cok sevinirim
  • slm arkadaşlar , harici hdd yi(seagate 1tb) ps3 e taktığımada önce çalıiıyor,ps3 görüyor sonra hemen çalışması duruyor ve yine çalışmaya başlıyor ,formatladım olmadı ,pc de normal görüyor bu arada ,bu konu çok can sıkıcı çözemedim yardım lütfenn !!
  • arkadaşlar eminimki benim gibi bir milyon kişi sormuştum..nette arattım yararlı birşey bulamadım...bu fps oyunları ben normal joyistikle oynayamıyorum bana ps3 de oyun oynayabileceğim ve tr de tekno mağzalarda bulabileceğim klavye mause lazım tabiki varsa...şimdiden teşekkürler
  • Arkadaşlar herkese merhabalar,PS3 hakkında fazla bilgim yok fakat iki tane PS3 var biri 500GB mavi kutu diğeri 500 GB/GO kırmızı kutu 100TL fark var fark nedir yardımcı olursanız sevinirim.
  • ben play station 3 almayı düşünüyorum . ama herkes stok bekle PS4 al diyor bi arada bi derede kaldım ama ben gta 5 oynamak istiyorum ne yapmalıyım ACİL YARDIM !
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.