Şimdi Ara

PS3 REHBERLER, SIKÇA SORULAN SORULAR ANA BAŞLIK TOPLANMA NOKTASI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
13
Favori
62.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün yazıcıoğluna gidip ps2 kolunu ps3'e bağlamak için gereken aparatı aldım, eve geldim aparat aracılıyla ps2 kolunu ps3'e taktım ama malesef ps3 kolu tanımadı. Aslında tanıyorda çift gamepad takılmış gibi algılıyor ve ps3 usb kaynağında çok fazla güç var bir bağlantıyı çıkarın gibisinden bir uyarı veriyor ve ps2 kolu çalışmıyor. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Aldığım aparat:

PS3 REHBERLER, SIKÇA SORULAN SORULAR ANA BAŞLIK TOPLANMA NOKTASI
  • Arkadaşlar benim merak ettiğim PS3 oyunlarında trainer (şifre) kullanabiliyormuyuz. Yada başka yöntemleri varmı şimdiden tşk ettim.
  • Merhaba

HP laptoptan aldığım net bağlantısını kablo ile ps3'e paylaşabilir miyim. Yapılıyorsa nasıl olduğunu anlatır mısınız sağolun.
  • Arkadaşlar herkese selam ;
    yeni aldığım ps3 80 gb ı keyifle kullanıyorum ancak bi sıkıntım var fandan sinir bozucu bi ses gelmekte sesiz ortamda ve düşük volumlerde kulağı tırmalayan bi ses gelmekte klasik fan sesinden farklı olan bu ses için ne yapılabilir acaba yada bunların ses düzeyleri yüksekmidir sizlerde böyle bişey varmıdır şimdiden teşekkürler.
  • PS3 ümün üzerindeki tozları silerken PS3 çizildi. Yok mu bir çözümü? Sırf o çizikler yüzünden PS3 ümü satıp yeni PS3 almak istiyorum. Varsa bir çözümü hemen cevap bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
  • ps3 e klavye maus bağlayıp oyun oynıyabiliyormuyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cturna

ps3 e klavye maus bağlayıp oyun oynıyabiliyormuyuz ?

PS3 e klavye-mouse takıp oyun oynayamasın. Menüde-internette gezebilirsin, chat felan yapabilirsin.
  • arkadaşlar ps3 e usb girişi olan speaker takabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PS3psn

quote:

PS3 ümün üzerindeki tozları silerken PS3 çizildi. Yok mu bir çözümü? Sırf o çizikler yüzünden PS3 ümü satıp yeni PS3 almak istiyorum. Varsa bir çözümü hemen cevap bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

cızık olmus artık yapacagın bısey yok
    oyle acaıp bı malzeme kullanmıslar kı lcd tv lerımı temızledıgım cok ozel bez (dunya paraya aldım) bıle cızıyor onu temızlerken
    yapacagın sey gec olmadan bı skın guard alıp ps3 unu kaplaman. Boylelıkle ılerde satmak ıstersen de sıfır gıbı korunmus olur cıhazın dıs etkenlere karsı
  • quote:

Orijinalden alıntı: previlla

quote:

quote:

PS3 ümün üzerindeki tozları silerken PS3 çizildi. Yok mu bir çözümü? Sırf o çizikler yüzünden PS3 ümü satıp yeni PS3 almak istiyorum. Varsa bir çözümü hemen cevap bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

cızık olmus artık yapacagın bısey yok
    oyle acaıp bı malzeme kullanmıslar kı lcd tv lerımı temızledıgım cok ozel bez (dunya paraya aldım) bıle cızıyor onu temızlerken
    yapacagın sey gec olmadan bı skın guard alıp ps3 unu kaplaman. Boylelıkle ılerde satmak ıstersen de sıfır gıbı korunmus olur cıhazın dıs etkenlere karsı

Gerçektende PS3 ün malzemesi çok acaip. Cevabın için teşekkür ederim.
  • avi resim ve mp3 lerimi ps3 e nasıl yüklerim arkadaşlar. bir harici diske yüklesem olur mu? geçen taktım hariciyi içinde aviler vardı ama görmedi? nasıl yapcaz ps3 e nasıl kaydedicez?
  • diski fat32 formatlayıp yapınca oluyormuş.
  • slm arkadaşlar,ps i monitörümde kullanmak istiyorum,monitörümde hdmi cikişi var ancak dahili hoperlörleri cok kötü olduğu icin 5.1 takmak istiyorum...görüntüyü hdmi dan sesi farkli bir kanaldan almak mümkünmü !?? yoksa cevirici aparatlar kullanıp analog olarak bağlamak mi tek çözüm sesi ayri almak icin ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terianri -- 9 Kasım 2009; 15:15:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: terianri

slm arkadaşlar,ps i monitörümde kullanmak istiyorum,monitörümde hdmi cikişi var ancak dahili hoperlörleri cok kötü olduğu icin 5.1 takmak istiyorum...görüntüyü hdmi dan sesi farkli bir kanaldan almak mümkünmü !?? yoksa cevirici aparatlar kullanıp analog olarak bağlamak mi tek çözüm sesi ayri almak icin ???

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum
  • arkadaşlar öncelikle özür bu konu çok açılmıştır
    psn den ilk defa oyun , paket indirmeye başladım
    şimdi ben prens of persia da platinum aldım yalnız proluge hariç
    oyun 3. bölge şimdi ben usa hesabımdan ek paketi indirsem çalışırmı (bu arada oyunu takasladım elimde değil)
    yada 1. bölge oyun alsam oynamaya başlasam
    trophy ekranında iki tane pop oyunumu gözükür
    ne yapmalıyım sizce deneyip bakanlar yanıtlarsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRODAKAN KAI -- 4 Aralık 2009; 23:31:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quaran

quote:

slm arkadaşlar,ps i monitörümde kullanmak istiyorum,monitörümde hdmi cikişi var ancak dahili hoperlörleri cok kötü olduğu icin 5.1 takmak istiyorum...görüntüyü hdmi dan sesi farkli bir kanaldan almak mümkünmü !?? yoksa cevirici aparatlar kullanıp analog olarak bağlamak mi tek çözüm sesi ayri almak icin ???

ben de merak ediyorum. ve ayrıca şunu sormak istiyorum. aparatlarla takıp 5+1 den ses aldıgımda acaba görüntü kalitesinden ödün vermiş oluyormuyuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyLess

quote:

Orijinalden alıntı: quaran

quote:

ben de merak ediyorum. ve ayrıca şunu sormak istiyorum. aparatlarla takıp 5+1 den ses aldıgımda acaba görüntü kalitesinden ödün vermiş oluyormuyuz.

Arkadaşlar Sesi ve Görüntüyü farklı çıkışlardan almanız mümkün.
    Görüntünüzü HDMI kablo ile monitörünüze aktarın , sesi ise HDMI çıkışının yanında bulunan component çıkıştan alıp ses sisteminize aktarabilirsiniz.
    Tabi bunun için PS3'ün ayar menüsünden ses çıkışını component olarak ayarlamanız gerekir.Diğer bir seçenek ise , ses sistemizinde optik giriş varsa PS3 ün arkasında bulunan optik çıkıştan sesi aktarabilirsiniz.
  • Teşekkürler emeğe saygı
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ambrosia_ -- 14 Ocak 2010; 15:48:53 >
  • s.a arkadaşlar ya ben bişii sormak istiyorum bende ps3 slim 120gb var yurt dışndan geldi almanyadan benm okul durumu baya bi bozuk olduu için babamda ps 3 e güzel bi ayar verdi bayaa kaldırdı yere vurdu yane pd i açtım içini bi iki kablo çıkmıştı taktım en ilginç olanı ps halaa çalışıyor :D ama çook yavaş ve yüklü olan psn den indirdiim demo oyunları bi açıyor bi açmıyor internete giremiyorum ps3 den ve dediğim gibi eskiden 10 saniyede açılan mal şimdi en az 1 dakikada açılıyor yani sorun ne olabilir ayrıca blu ray pert yane ondan umudu kesdim söktüm attım onu param parça olmuştu sorum şu niye geç açılıyodur bu kadar ve oyunları bi açıp bi açmama sebebi ne olabilir hdd den şüpeleniyorum cins cins sesler geliyor bazen makina kitleniyor ama biras sonra yine kendine keliyor yane sorun ne olabilir bu makinaya daha para harçamak mantıklı olurmu ps3 blu ray ve hdd için veya dier parçalar için falan şimdiden saolun ve birisi acilen cvp verebilirse çok güzel olur
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.