Şimdi Ara

JAMESON KULLANICILARI.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76
Cevap
1
Favori
82.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • stereo amfilerinden usa 505, usa 804, mono amfilerinden 750, 751 iyidir alınabilir.
  • catasthrope C kullanıcısına yanıt
    dostum bu jameson 540 amfi mono amfi mi?
  • blackpeace B kullanıcısına yanıt
    jameson dan uzak dur derim
  • Jameson 750 amfi aldım nasıl sizce ? Ben illk döşedigim için bana ses güzel geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samet32samet

Jameson 750 amfi aldım nasıl sizce ? Ben illk döşedigim için bana ses güzel geliyor.

bende 1.5 senedir jameson usa 6004 kullanıyorum sıkıntı yok amfide
  • Bilen kullanan arkadaşlardan ricamdır. Megane 2 aracım var kapılara koydukları hoparlörler resmen atık artık rezalet. Elimde bi tane sd usb cd li teyp var bir tanede jbl 1000W bass. Öncelikle belirtiyim çok çok büyük bir ses alma gibi bir niyetim yok sesler berrak çıksın yeter derdindeyim elbette biraz güçlü bir bas seside hoş olur.

Gelelim amacıma : Kapılara 13 cm jbl gto 508 c 55w rms mid almayı düşünüyorum ön ve arka kapılara yanı 2 takım (4 tane) ve jameson 505 anfi ilede bunları beslemek.

Yani anfi 4 tane hoparlör ve 1 tane bass besleyecek. Sizce neye yönelmeliyim fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  • arkadaşlar merhaba

2 adet 600 wat 2 adet 500 wat oval pioneer hoparlör ve jbl 1000 wat bas

Besliycem acil anfi tavsiyesi hangi marka model kullanmalıyım tam verim almak için
  • arkadaşlar merhaba

2 adet 600 wat 2 adet 500 wat pioneer oval hoparlör ve 1000 wat jbl bas için

tam verimli ses almak istiyorum nasıl bir anfi kullanmalıyım acil yardım
  • PNR05 kullanıcısına yanıt
    Arkadasim buji yuksek atesleme sistemi oldugu icin kablolarda eskime varsa şaseye atlama yapar buda motor sesi gibi ses yapar 2/ anfi icerisinde şase almayan bi kanal vardir buda ya kablodan yada anfinin kendisinden kaliteli tos kablo kullanin sorun gidecektir onceliğiniz kablolarda olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracıma 4 tane oval Pioneer hoparlör bagladtm ve dabble teyp var ben buffur düşünmüyorum sadece anfi dusunuyorum jameson taktirym dedm serisi çok 505-515-6004 serisi gibi

Benim aklımda ikisi var taktirmayi düşündüğüm
    Jameson usa 505 1400 watt
    Jameson usa 505 2500 watt

Sizce hangisi tavsiyeniz?

• samisayin kullanıcısına yanıt
    Usa 505 2500 candir hocam. Performansli calisir fiyat/performans ürünüdür. Ben arabamda 2.5 sene kullandim cok guzel ses aldim tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jamesondan audisona geçiş yapacağım beyler usa 6004 le son zamanlarım audison sr5 sipariş edeceğim.sesi net bir amfiydi ama uzun süreli dinlemelerde kesme yaşatıyor çok çabuk ısınan bir amfi 2 takım comp ve 250 rms subu idare ediyordu
  • jameson js-825 indash teybim var yazılım güncelledim bu güncellemeden sonra teybin rds si kayboldu hangi frekans hangi kanal gözükmüyor sürüm düşürme ile alakalı bilgisi olan var mı servisin elinde yokmus yada bu teybin cin kodu felan varsa ordan da bulurum bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
  • jameson amfı aldım jbl ın yarı fıyatına jblden kalıtelı cıktı. Hoparloru nasıl acaba bassları fln bılen var mı?
  • nitezze07 N kullanıcısına yanıt
    Ovali güzel parasına göre.
    Bass olarak 38cm olanı biliyorum bi tek baya iyiydi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.