Şimdi Ara

Sanal Web Cam ve Efekt Programı (MSN'de Video Oynatın, Varolan Webcam'inize efekt ekleyin ve dahası)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
12.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Tamamiyle Ücretsiz! Lisans derdi yok! Kısıtlama Yok! Virüs yok! Download.com'dan onaylı, Dijital İmzalı!
    • Sanal Web Cam Sürücüsü (Driver)
    • Web Cam'ınız olmasa bile video ya da masaüstü görüntünüzü gösterebilirsiniz.
    • Varolan Web Cam'ınıza kar, ateş, blur gibi efektler ekleyebilirsiniz. (Anında, canlı.)
    • Çoğu ücretli programdan (3 tane denedim) daha stabil ve daha çok özelliği var.
    • MSN, Yahoo! Messenger ve normal web cam kullanabilen bir çok program tarafından desteklenir.
    • ve dahası.!!

Öncelikle Programı İndirmek için:http://www.download.com/ManyCam-Virtual-Webcam/3000-2348_4-10593500.html
     Sanal Web Cam ve Efekt Programı (MSN'de Video Oynatın, Varolan Webcam'inize efekt ekleyin ve dahası)

Dosyayı indir€lim! 12 mb, setup. (exe.) (Gördüğünüz gibi Dijital imzalı bir programdır.)

Yükleme programını açalım.

Lisans anlaşmasını kabul edelim.

Yükleme seçeneklerimizi belirleyelim.

Yükleyeceğimiz yeri belirtelim.

Başlat menüsü kısayol adını belirtelim ya da istersek oluşturulmamasını sağlayalım.

İsterseniz programa katkıda bulunmak için Toolbar'ı yükleyebilirsiniz (Aslında doğru olan da budur.) ancak ben yüklemedim. (Çünkü toolbar'ları sevmiyorum.) Yüklememek için işareti kaldırmanız yeterlidir.

Yüklemeye başlayın.

Yükleme tamamlanınca böyle bir ekran gelmesi gerekir. Oradaki seçeneği işaretlerseniz program hemen açılır.

Ayrıca programın simgesine tıklayarak da açabilirsiniz.

Yalnız: Program kendini tray'e (Yani saatin yanına atmaktadır.) Zaten orada çalışıyorsa, size uyarı verip ikinci bir programı açmayı reddecektir. Lütfen program bozuk ya da açılmıyor demeyiniz!

Evet sonunda programımızı açabildik!

İlk olarak videolara programın koyacağı kendi logosunu kaldıralım.

Sadece yazıyı yazarak ve bir tik atarak msn'de bile gösterilen videomuzun ortasına bir kayan yazı ekleyebiliriz.

Soldaki ve aşağıda çıkacak seçenekleri karıştırarak bir çok ilginç görüntü elde edebilirsiniz. Programın kullanımı gerçekten çok basit.

Gelelim Sources bölümüne. Burada görüntümüze eklenecek harici videoları, bağlı gerçek web cam görüntülerini hatta masaüstümüzü bir kaynak olarak ekleyebilir ve sanal web cam'imizde görünmesini sağlayabiliriz.

Movies bölümünden bir video ekleyip, msn'de arkadaşlarımıza gösterebiliriz.

Masaüstümüzü paylaşabiliriz. (Tam ekran ya da sadece mouse'ı takip eden ekran olarak 2 seçenek.)

Programın çalışan örneği için:http://forum.donanimhaber.com/m_20982013/mpage_1/key_//tm.htm (Evet, o nick yüzünden baya laf işittim . Bende video vardı, DieselTRoniC'te ise masaüstü paylaşımı.)

Daha programda bir sürü özellik var! Bunları karıştırarak öğrenebilirsiniz. Programın kullanımı gerçekten basit.

İyi kullanımlar. Tüm anlatımlar bana aittir.

• saol deniyorum
  • Güzel bi anlatım olmuş teşekkürler sağol
  • Çalıştıramayan olursa, elimden geldiği kadar destek olmaya çalışırım.
  • Program gerçekten mükelmel . Sorunsuz bi şekilde çalışıyor we ücretsiz
  • emeğine sağlık, çok güzel bir anlatım olmuş
  • teşekkürler bi deneyelim bakalım
  • tam aradığım program dostum , iyi ki seni bulduk , sorunlarımı çözdün
  • Sanal web cam olayında aslında birden çok program vardır ve çoğu chat sisteminde sorunsuz çalışmaktadır.örnrk ;

Manycam
    splitcam
    Webcam max

bunlara örnektir ve dahasıda vardır.
  • bende sürekli video oynatmak istediğimde şöyle bir uyarı veriyor

File "new york'ta bir sonb...avi" can not be opened
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.